R studio як відновити видалені файли?

Проблема зі випадково віддаленими файлами завжди стояла гостро. Практично у кожного користувача комп’ютера була ситуація, в якій по тій або іншій причині пропадали важливі файли з жорсткого диска. Спеціально для вирішення подібних ситуацій було створено програму R-STUDIO і в даній статті ми поговоримо про неї, а точніше про те, як їй користуватися і з її допомогою відновити видалені дані.

Алгоритм дій для відновлення файлів в R-STUDIO

Отже, відразу після запуску програми ви побачите її головне вікно. У його лівій частині буде відображено ваш жорсткий диск або диски, якщо їх декілька, разом з його логічною структурою (Локальні диски).

Головне вікно програми з усіма розділами жорсткого диска

Якщо ви знаєте на якому локальному диску були дані, які потрібно відновити, то потрібно клікнути по цьому диску правою кнопкою миші і в меню вибрати «Сканувати »(« Scan »).

Сканування, обрана Вами

У вікні, знову натискаєте «сканування«, Не змінюючи ніяких параметрів.

параметри сканування

Після цього в правій частині вікна, яка називається «Інформація про скануванні»Ви побачите, як блакитні квадратики почнуть заповнюватися різними кольорами. Вони ж є показником виконання. Як тільки всі вони поміняють колір це буде означати, що процес сканування закінчено.

Відображення процесу сканування

Зверніть увагу, що нижче імен локальних дисків в лівій частині екрана з’явилися нові розділи, серед яких будуть розділи зеленого і чорного кольорів з ім’ям сканируемого диска і словом (розпізнаний).

Знайдені розділи з віддаленими файлами

Ті, які зеленого і чорного кольорів це інформація, яку можна відновити зі збереженням структури файлів і їхніх імен.

Тиснете по черзі по кожному із зелених розділів правою кнопкою миші і вибираєте «Показати вміст диска«.

Перегляд вмісту відсканованого розділу

Якщо після закінчення сканування зелених розділів не з’явилося або серед них немає потрібних файлів, пробуйте по черзі переглядати помаранчеві і червоні розділи.

Запуститься сканування, по закінченню якого будуть відкриті всі файли, що підлягають відновленню в деревовидному вигляді. Дистанційні файли буду позначені червоним хрестом.

Виділення знайденого файлу і папки для відновлення

Вам залишиться лише знайти ваші папки і файли, відзначити їх одинарним кліком мишкою в квадратику зліва і натиснути кнопку «відновити помічені«.

Вибір шляху для збереження відновлених після видалення файлів

Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати папку для збереження відновлених файлів і натиснути кнопку «Так«.

Відразу після цього почнеться процес відновлення видалених файлів програмою R-STUDIO.

Важливо! Обов’язково чекайте закінчення процесу сканування вибраного томи, а тільки після цього приступайте до перегляду відновленої інформації.

Якщо ви не знаєте на якому диску знаходилися дані, які потрібно відновити, то сканувати весь жорсткий диск. Нехай це займе більше часу, зате ймовірність відновлення буде максимальною.

Чим менше пройшло часу з моменту зникнення (Вилучення) файлів, тим вища ймовірність їх повного відновлення.

Ссылка на основную публикацию