& Quot; ВКонтакте & quot; реєстрація

Функціонал соціальної мережі ВКонтакте зручний, легкий, спрощений і орієнтований на простого користувача і реєстрація в контакті досить проста, але часом новачків ставить в безвихідь навіть такий мінімалістський інтерфейс. Початківець користувач віддає перевагу прочитати простий мануал, а не реєструватися самостійно.

Часи, коли учасником популярної соціальної мережі можна було стати тільки на запрошення одного, пройшли. Адміністрація пішла назустріч майбутнім користувачам і спростила реєстрацію. Стати користувачем ВКонтакте можна тепер за лічені хвилини.

Сторінка реєстрації ВКонтакте

Для цього відкрийте головну сторінку офіційного сайту «В контакті» -. Також у даній соціальній мережі є старий домен vkontakte.ru і vkontakte.com перейшовши на який ви все одно потрапите на vk.com, де і почнете реєстрацію. Соціальна мережа розширює свої кордони і об’єднує людей з усього світу, в друзі, а також групи вконтакте. Тому домен став міжнародним.

 Етапи реєстрації ВКонтакте

Для зручності відкрийте офіційний сайт «» в новому вікні браузера, а цю сторіночку не закривайте. Правильна реєстрація за зразком допоможе вам швидко зорієнтуватися і зробити свої перші кроки в соціальній мережі.

Відкривши офіційну сторінку, побачите просту форму зі словами «Миттєва реєстрація».

  • 1 Вводите свої дані (прізвище та ім’я) і натискаєте «Зареєструватися». Після натискання кнопки ви пройдете кілька простих етапу введення даних.

  • 2 Далі у вікні вводимо країну з кодом проживання і номер телефону і натискаємо «Отримати код»

  • 3 Потім з’явиться віконце введення коду і потім попросять ваш пароль.
  • 4 Потім етап реєстрації “Пошук однокласників”, де потрібно вибрати школу, де ви навчалися. Натисніть на список і виберіть країну і місто проживання. Якщо місто маленький і не присутній в списку, введіть його назву самостійно. У списку виберіть потрібну школу. Вкажіть рік випуску і клас (в разі, якщо були паралельні потоки). Після цього відразу почнуть з’являтися фотографії однокласників, і їх можна відразу додати в список друзів.

  • 5 етап «Шукаємо однокурсників» тут вводите всі дані навчального закладу або можете пропустити цей крок, натиснувши пропустити внизу.

Ця сторінка призначена для вибору ВНЗ навчання. Вибір аналогічний першому етапу: країна, місто, ВНЗ. Вибравши вищий навчальний заклад, уточніть факультет і кафедру. Це допоможе знайти однокурсників.

  • 6 завершальний етап «Пошуку друзів в інших соціальних мережах», де вас буде перекидати в нові вікна, утримуючи мережі або знову ж пропустити.

Тепер ви можете зайти на вашу сторінку.

Ви можете зареєструвати будь-які дані, але якщо хочете знайти друзів і однодумців. Вводите достовірну інформацію про себе за власним бажанням.

Ссылка на основную публикацию