& Quot; Однокласники & quot; (Офіційний сайт) – вхід

Для відвідування офіційного сайту Однокласники можете скористатися посиланням (якщо вже зареєстровані), розташованої нижче на сторінці і увійти під своїм паролем і ім’ям. У разі якщо Ви тільки починаєте спілкування, пройдіть коротку реєстрацію (докладніше в статті Однокласники реєстрація).

Якщо Ви потрапили сюди, тому що не можете увійти на сторінку офіційного сайту Однокласники, з невідомої причини – можете ознайомитися зі статтею Чи не відкриваються Однокласники.

Однокласники (офіційний сайт) – це можливість знаходити і не втрачати друзів, дізнаватися про зміни в їхньому житті, брати участь в заходах, грати в браузерні ігри, ділитися новинами, бути учасниками спільнот і багато іншого.

Усередині системи Однокласників все створено для користувачів: розширене меню зручно, інтуїтивно зрозуміло і розкриває всі можливості соціальної мережі. Розібратися можна навіть людині, вперше забрів на сайт, або тому, хто тільки підключив інтернет і намагається опанувати премудрості серфінгу.

Однокласники – на офіційний сайт

 (офіційний сайт)

Вхід без пароля

Якщо Ви загубили власні дані від моєї сторінки Однокласників, то можете швидко відновити вказавши введений при реєстрації номер телефону або адресу електронної пошти, який ще й є логіном, перейшовши оп посиланням «Забули пароль».

При першій реєстрації вводите той поштову адресу, яким Ви користуєтесь найчастіше. Тому що якщо ви забудете його, на Однокласники не завітати. Якщо все-таки це сталося, можна звернутися до фахівців підтримки. Правда відновлення моєї сторінки офіційного сайту Однокласників займе певний час. Написати користувачеві в таку форму:

Якщо пошта успішно введена, але ви не пам’ятаєте пароль, то це півбіди. Його відновити набагато простіше і швидше, якщо вашу поштову адресу робочий. Введіть в рядку картинку з каптчі і шукайте відновлений пароль від ОК на пошті. Пароль вірний і ви авторизувалися в кращій соціальній мережі для спілкування.

Моя сторінка

Найголовніший інтерес на сторінці офіційного сайту Однокласники, представляє основне меню. Його називають користувальницької сторінкою, профілем або аккаунтом. На цій сторінці найбільше місця відведено стрічці активності. Вона розповідає користувачеві про зміни, що відбулися у друзів: зображення, заходи, групи, ігри.

 • Переписка. Цей розділ не менш важливий, адже Однокласники – мережа для спілкування. Пишіть і отримуйте повідомлення, зберігайте їх і перечитуйте.
 • Обговорення. У вашій подруги день народження? Подивіться подробиці обговорення і дізнаєтеся, де вона збирається його відзначити, хто приїде, і які сюрпризи друзі запланували в подарунок.
 • Інформаційний (оповіщення). Всі ваші дії (вступ до групи, новий друг, новини про гру) відобразяться в цьому розділі меню сторінки Однокласників офіційного сайту.
 • Гості. З’явився таємний шанувальник? Однокласники розкажуть все про нього!
 • Оцінки. Дізнайтеся, як вас оцінюють друзі.
 • Музична пауза. Величезна кількість композицій на будь-який музичний смак дозволять вам відпочити після насиченого дня. Слухати музику можна цілодобово!
 • Друзі. Все під рукою і в будь-який момент з ними можна поспілкуватися або попросити про допомогу. Перегляньте список: може, когось із друзів забули?
 • Фотографії. Ну, яка мережу без особистих зображень! Завантажуйте, зберігайте, редагуйте, видаляйте, хваліться перед друзями.
 • Спільноти. І ті, де ви – учасник, і ті, де ви – організатор.
 • Браузерні іграшки. Від космічних стрілялок і страшилок до квестів і збери трійку.
 • Заходи. Запрошення на день народження по телефону або особисто займе тривалий час, скористайтеся розсилкою на моїй сторінці офіційного сайту Однокласників.
 • Статуси. Жоден з них не сумнівайся, перегляньте їх в цьому розділі і дізнайтеся свої настрої в певний період життя.
 • Онлайн магазини. Тут можна придбати не тільки всілякий товар, але і послугу.
Ссылка на основную публикацию