Приватна галочка ВК – розширення вконтакте для отримання символу підтвердження

Багато користувачів соцмережі ВК помітили, що в списку друзів і передплатників біля багатьох знайомих прізвищ стоїть галочка. Навіщо вона потрібна, а якщо така позначка дійсно необхідна, як її можна зробити самостійно? Спробуємо відповісти на ці питання.

Що означає галочка біля прізвища?

В даний час кількість шахраїв в мережі не піддається обчисленню: сьогодні він просять пожертвування, завтра – продають якусь китайську дурницю за викидними цінами. Якщо довірливий користувач переведе пару гривень на гаманець шахраїв, його сторінку негайно завалять мільйони аналогічних звернень. Звідси виростає друга проблема: ідентифікації користувача в мережі. Верифікація користувача Вконтакте дозволяє вирішити одночасно кілька проблем:

  • звести до нуля кількість «двійників» відомих людей: політиків, акторів і т.д .;
  • знизити кількість ботів: порожніх акаунтів ВКонтакте, за яким не стоять реальні люди;
  • значно скоротити кількість шахрайських спільнот в мережі.

Та найзаповітніша галочка виглядає так:

Біля прізвищ користувачів ВК галочка виглядає ось так:

Загалом, галочка біля імені в ВК – новий рівень довіри до користувача. Її поява означає, що даний аккаунт належить справжньому користувачеві, який не використовується в рекламних цілях і не підозрюється в шахрайстві.

Як запевнити свою справжність?

Щоб пройти верифікацію ВКонтакте, користувач зобов’язаний відповідати декільком базовим вимогам. Адміністрація мережі перевіряє заявку користувача на відповідність і приймає рішення про верифікації (або не верифікації). Пройдемося по базовим вимогам і подивимося, наскільки реально їх виконання.

популярність

Основне вимоги верифікації – впізнаваність (популярність) користувача. Статус дійсного аккаунта напевно отримають найпопулярніші і відвідувані приватні сторінки. Якщо ви досить популярні, і є посилання на ваш профіль, є згадки вашого імені на сторонніх ресурсах – шанс отримати заповітну галочку зростає. Якщо ви нічим не примітні – верифікація аккаунта може не відбутися.

Чистий сторінка

Друга вимога: чиста, приваблива сторінка. Тут все просто: в коментарях і власних записах не повинно бути спаму, нецензурних слів, грубих висловлювань та образ. Навіщо необхідно дотримуватися цю вимогу?

Соціальна мережа видає верифіковані сторінки в самому верху списку. Так що такі приватні сайти є як би фасадом соціальної мережі. Вони повинні бути гарні, привабливі і респектабельні. Звідси випливають і інші вимоги: ніяких копіювань: тільки унікальний контент з ексклюзивними фотографіями, мінімум посилань і перепис.

Відомості на сторінці повинні залучати відвідувачів і мати певний індекс цитування, який визначається пошуковими алгоритмами.

Наповненість і відвідуваність аккаунта

Наступна вимога: активність облікового запису. Знаходження приватній сторінки на топ-місцях зобов’язує власника профілю привести в порядок свої дані, заповнити акк особистими відомостями і фотографіями, новими (унікальними) цікавими записами.

Алгоритм верифікації визначає і кількість друзів. Їх може бути десять або навіть сто, але ніяк не 10 тисяч. Кількість передплатників на вашу сторінку повинно перевищувати число друзів. Якщо друзів стало занадто багато, можна заздалегідь написати адміністрації мережі – всіх або переведуть в статус передплатників.

Хибна верифікація

Деякі дуже спритні власники акаунтів вирішують проблему верифікації просто: поруч зі своїм ім’ям вони ставлять скопійований знак галочки. Це не забороняється правилами мережі, але і ніякого відношення до верифікації сторінки не має. Не варто довіряти таким людям і намагатися йти таким шляхом. Краще спробувати пройти верифікацію самостійно.

Як отримати галочку

Бажану позначку можна отримати двома способами: написати адміністраторам ВК або завантажити спеціальне розширення і поставити галочку через нього.

Оскільки перший спосіб отримання верифікації від нас майже не залежить, перейдемо відразу до другого. Він простіше, але не має ніякого відношення до дійсно верифікації сторінки. Проте, після кількох нескладних кроків галочка біля вашого імені в ВК обов’язково з’явиться. Як це зробити?

В Інтернет-магазині гугл є спеціальне розширення, що дозволяє поставити галочку біля власного облікового запису. Знайти таке розширення можна за запитом в мережі:

Тиснемо на іконку «Встановити». Вона знаходиться вгорі віджета.

Після цього нас запитують, чи дійсно нам необхідна така оцінка?

Погоджуємося встановити розширення в своєму обліковому записі. В кінці процесу нам повідомляють, що необхідне розширення встановлено в браузері. Значок галочки з’являється на панелі браузера, в лівому верхньому кутку:

При відвідуванні власної сторінки вас порадує така ж галочка поруч з власним ім’ям:

Як можна бачити, в цьому немає нічого складного. На жаль, така галочка приватна і бачити її можете тільки ви. Якщо вас це влаштовує – завантажуйте розширення і встановлюйте бажану позначку.

Ссылка на основную публикацию