Пристрій не друкує з комп’ютера ставить в чергу пише помилка

Як усунути помилку друку принтера з комп’ютера?

Дана ситуація дуже добре знайома користувачам комп’ютерів, які часто і багато працюють з принтерами. В один прекрасний момент принтер просто відмовляється друкувати відправлений на нього документ, встановлюючи його в чергу друку та при цьому видаючи помилку про неможливість роздрукувати документ. У даній статті ви дізнаєтеся як можна вийти з ситуації, що склалася і відновити працездатність принтера.

Правильна послідовність дій

Отже, перш за все, що вам потрібно перевірити в разі, коли принтер відмовляється друкувати це включено його в розетку і горить на ньому кнопка, яка свідчить про його включення. Також варто перевірити надійність з’єднання кабелю, що йде від комп’ютера до принтера.

Перевірка підключення кабелів принтера

Перевірка підключення кабелів принтера

Якщо з проводами все добре, вони вставлені коректно і індикатори на принтері світяться, тоді спробуйте вимкнути і включити принтер. Теж саме варто зробити і з комп’ютером, до якого підключений принтер.

Також не забувайте очищати чергу друку при кожній новій спробі роздрукувати документ. Для цього відключіть принтер і в черзі друку видаліть всі документи.

Також варто перевірити чи не включена на принтері автономний режим.

Для цього зайти в «Пристрої та принтери»Через«Пуск»Або«Панель управління«, Знайдіть в списку свій принтер і клацніть по ньому правою кнопкою миші.

Заходимо в пристрої та принтери

Зверніть увагу на те, щоб галочки «призупинити друк»І«працювати автономно»Були зняті. В іншому випадку зніміть їх, клікнувши по ним лівою кнопкою миші.

Перевірка опцій принтера

У разі якщо всі вище перераховане не допомогло і ваш принтер як і раніше не друкує, а ставить документи в чергу друку та видає помилку, то останнє, що вже точно має допомогти вирішити цю проблему – перевстановлення драйвера.

Щоб перевстановити драйвер потрібно спочатку видалити сам принтер. Для цього все в тому ж «Пристрої та принтери»Потрібно натиснути на свій принтер і вибрати«видалити пристрій«.

видалення принтера

Після цього відключіть принтер і через 10 секунд включити знову. Драйвер принтера повинен буде встановитися автоматично.

Ссылка на основную публикацию