Пристрій не друкує після заправки картриджа. Рішення проблеми

Сучасні виробники оргтехніки, зокрема, принтерів і БФП намагаються поліпшити вироблені пристрою як в плані ціни, так і якості. Але проблеми, пов’язані зі збоями в них як і раніше залишаються актуальними. Особливо часто можна зіткнутися з ситуацією, при якій принтер не друкується після заправки.

Для вирішення проблеми потрібно переконатися в якості придбаних витратних матеріалів, після чого проаналізувати заправку, яку ви здійснили. Можливо, якщо принтер не друкується з заправленим картриджем, проблема полягає в самому картриджі, який не можна перезаправлять.

Основні причини

Одна з причин вищеописаної проблеми полягає в несумісності придбаних чорнила. Щоб відповісти на питання про те, чому не друкує принтер, уважним чином вивчіть етикетку використовуваного чорнила, переконайтеся, що серед моделей, зазначених у списку є ваш пристрій. Помітили, що після заправки картридж все одно працює не так як треба? Тоді має сенс купити чорнило іншого виробника, тому що універсальні, які підходять одночасно до декількох моделях принтерів, не завжди дають якісний друк. Не забувайте звертати увагу на термін придатності обраного барвника.

Для струменевих принтерів сьогодні виробляють різні варіанти картриджів, серед яких є як одноразові моделі, так і перезаправляємі. Одноразові картриджі обладнані спеціальним чіпом і заправляти їх повторно швидше за все не вийде і доведеться кожного разу купувати новий картридж. Тому намагайтеся уважно дивитися на маркування картриджа. І якщо вже купувати одноразовий картридж, то з якомога більшим обсягом чорнила. Ще однією причиною по якій через заправки картриджа струменевий принтер перестав друкувати, може стати спроба перезаправлення такого одноразового картриджа із заблокованим чипом.

Найпоширенішою причиною того, що заправлений картридж узагалі не друкує, полягає в тому, що в ньому засохли чорнило. Вирішити таку задачу допоможе стаття про те, що робити якщо картридж засох. Але легше запобігти появі проблеми.

Щоб картридж після заправки працював належним чином, заклейте отвори головки для друку плівкою, після чого загорніть її в пакет з поліетилену (також радимо ознайомитися зі статтею про те як зберегти картриджі струменевого принтера). Завдяки таким діям можна нейтралізувати вплив кисню, в результаті чого чорнило в чорному або кольоровому картриджі залишатимуться в нормальному для друку стані якомога довше.

Щоб після заправки картриджа не зіткнутися з різними проблемами, пов’язаними з роботою принтера, постарайтеся не допустити потрапляння повітря всередину камери витратного матеріалу. Інакше бульбашки повітря стануть перешкоджає фактором для проходження чорнила.

З цієї причини, після того, як ємність картриджа буде заповнена барвником, закрийте заправні отвори, скориставшись скотчем. Про те як правильно заправити струменевий картридж можна прочитати тут.

Ще одна причина того, чому після заправки принтер узагалі не друкує, є апаратної. Буває так, що користувач оргтехніки неправильно встановив заправлений картридж на потрібне місце. Роздруковувати принтер при цьому, безумовно, не буде. Справа в тому, що контактна пластина при неправильно виконаної установці картриджа, не допускайте буде діставати до чіпа картриджа. В такому випадку принтер його не побачить і для вирішення даного завдання слід витягнути витратний матеріал і спробувати встановити його на місце знову.

Крім того, принтер не бачить картридж і в тому випадку, якщо в пристрої набралося багато бруду і пилу, що перешкоджає нормальній установці картриджа. Зазвичай таке трапляється тоді, коли неправильно виконують самостійну заправку картриджа. Як правильно заправити картридж читайте тут. Якщо проблема не буде вирішена, то краще викликати майстра, в іншому випадку ви можете погіршити поломку, ремонт якої обійдеться досить дорого.

Поради і деякі рішення можливих проблем

Щоб вирішити проблему і відповісти на питання про те, чому принтер Не друкує можна запустити прочищення на самому пристрої. Для цього потрібно надрукувати більше однієї сторінки для проби і зробити з картриджем, який ви заправили два-три цикли програмної очищення.

Якщо причиною проблеми є засохла в дюзах фарба, то в першу чергу покладіть на дно неглибокої ємності невеликий шматок тканини, щоб помістити на неї засохлий картридж. Потім налийте спеціальний засіб для промивання, щоб підкладка як слід просочилася. Залиште картридж в такому стані приблизно на половину доби. Потім витріть головку за допомогою серветки і установки його на місце, зробивши кілька повних циклів очищення. Після цього принтер повинен бачити встановлений картридж і почати друкувати належним чином.

Таким чином, при грамотному і серйозному підході вирішити задачу, пов’язану з тим, що принтер не друкується після того як заправили картридж не так складно, як може здатися спочатку. Пам’ятайте, що не слід залишати картридж принтері без використання на тривалий час, в іншому випадку вам доведеться зіткнутися з цілим рядом проблем. Але якщо ваш принтер не бачить картридж і далі, то швидше за все, без допомоги професіоналів не обійтися.

Ссылка на основную публикацию