Пристрій не бере папір: що робити для Canon, HP і Самсунг

Чому принтер Не бере папір? Це досить поширений питання, яке задають власники даної техніки. Адже найчастіше така проблема виникає в самий невідповідний момент, коли потрібно щось терміново роздрукувати по роботі чи навчанні, а пристрій відмовляється брати папір і друкувати потрібний нам матеріал. Без паніки! Все можна вирішити. Головне – діяти послідовно і без поспіху.

Друк на принтері

Як вирішити проблему

В першу чергу визначаємо, якої марки у вас принтер: Canon, HP, Samsung, SCX 4200 або Brother? По суті справи, для моделей всіх цих друкованих пристроїв вирішення питання буде відбуватися по практично аналогічним шляхом. Тому далі визначаємо причину. Чому принтер Не бере папір з лотка?

Пристрій не бере папір

Ось найпоширеніші фактори, які впливають на це:

  • Обмежувачі для паперу, які знаходяться в лотку, занадто туго затягнуті. Спробуйте трохи їх послабити і папір, як раніше, почне надходити в пристрій. Якщо ви виконали ці дії, але проблема все так же залишилася, необхідно розглянути наступну причину.
  • Товщина паперу, використовуваної для друку. Тут теж є свої нюанси. Адже якщо вона буде занадто товста або тонка, то можуть виникнути проблеми з її подачею. Тому, вибираючи папір, проконсультуйтеся з продавцем, чи підійде вона для вашої моделі принтера.
  • Папір низької якості. Найчастіше в гонитві за економією ми набуваємо папір не найкращої якості, а потім дивуємося, чому принтер компанії Canon не бере папір? Техніка для друку теж не дурна і все підряд “є” не буде. Тому, якщо ви хочете, щоб вона працювала без перебоїв, варто постачати її тільки якісними матеріалами.
  • Запорошився ролик захоплення паперу. Так, недостатньо протирати тільки поверхню принтера. Іноді, хоча б раз в три місяці, потрібно приділяти увагу і його внутрішнім деталям, обробляючи їх спеціальним розчином.
  • Ролик для захоплення паперу зносився. У кожної техніки і її комплектуючих деталей є певний термін служби. В даному випадку знос ролика залежить від того, наскільки часто і багато ви друкуєте. Деяким його вистачає на 1-2 роки, а деяким, при інтенсивному робочому процесі, і на півроку мало. Замінити його можна самостійно, як показано на фото, або звернутися до спеціалізованого сервісного центру, якщо ви не впевнені у власних силах і умінні.

Знаходження стороннього предмета або залишків паперу в принтері. Може бути таке, що за минулої друку папір подавалася неправильно і застрягла в пристрої. Принтер Компанія HP не бере папір. Щоб усунути цю проблему, потрібно видалити всі сторонні предмети і залишки застряглого паперу з стрічки, по якій здійснюється подача.

подача паперу

Що робити?

Вище ми перерахували причини, за якими в принтер може не аркуш після. Якщо в процесі діагностики ви все ж виявили конкретну проблему, то тепер потрібно перейти до третього етапу – її усунення.

Так, якщо причина в типі паперу, а саме як або товщині, то необхідно спробувати запустити до друку іншу папір. Якщо ситуація не змінюється, то спробуйте в момент друку перевірити, прокручується чи ролик, коли йде роздруківка. Його нерухомість каже про поломку, яку можуть усунути фахівці сервісного центру. Крім цього, іноді просто достатньо замінити або протерти гумку ролика, і ваш пристрій знову готове до роботи.

принтер

Що стосується застряглого паперу або інших сторонніх часток, то їх можна спробувати проштовхнути. Для цього беремо картон, пускаємо його в друк замість звичайного листа. У той момент, коли принтер буде його захоплювати, потрібно докласти зусиль і проштовхнути його. Разом з ним вийдуть залишки паперу, яка була використана в минулому друку. Якщо всі перераховані вище способи не допомагають, або ви просто боїтеся зробити гірше, то варто викликати майстра. Він точно зможе усунути виниклу проблему.

Критерії підбору принтера

На сучасному ринку копіювальної і друкарської техніки представлено безліч даних агрегатів. Їх ціновий діапазон досить широкий і залежить від багатьох показників, наприклад:

  • марка виробника;
  • комплектація;
  • тип друку.

Що стосується першого пункту, то тут все зрозуміло. Чим крутіше бренд, тим і цінник на нього вище. Тут не можна дати однозначну відповідь – чи варто переплачувати за лейбл чи ні. Найчастіше фірма, яка вже встигла зарекомендувати себе на ринку даного товару, зможе дати більший термін гарантії і забезпечити гідне сервісне обслуговування, ніж та, що тільки починає працювати в цій сфері. Але ви також можете купити принтер від ще малознайомого виробника, який буде радувати довгі роки.

напрямні ролики

Комплектація буває звичайна і комбінована. Це означає, що можна купити тільки принтер, а можна принтер і ксерокс 2 в 1. Цінник на такий «комбайн» буде трохи вище, але все ж, якщо брати окремо обидва товари, то виходить дешевше купити їх в суміщеному стані.

За типом друку принтери бувають струменеві та лазерні.

Струменеві, як правило, беруть для домашнього використання. Вони повільніше друкують, коштують дешевше, ніж лазерні. Але і в ремонт будуть потрапляти частіше, тому що, якщо рідко пускати їх в роботу, чорнило почнуть засихати.

Ссылка на основную публикацию