Прискорювач роботи Windows 10 – огляд однієї з кращих утиліт [Advanced SystemCare 12]

Доброго часу доби!

Я думаю, що немає таких користувачів, які не хотіли б прискорити роботу свого комп’ютера ?!

У цій статті хочу накидати невеликий огляд вельми корисною утиліти, яка легко і не забираючи багато часу, буде підтримувати хорошу продуктивність вашої системи. При постійному і регулярному використанні – ви забудете про такі проблеми, як велика кількість сміття на диску, якісь спливаючі вкладки в браузері, неіснуючі ярлики і т.д.

Йдеться про утиліті Advanced System Care 12: останнім часом ця програма з простого “чистильника” перетворилася на справжній комбайн для обслуговування ОС, здатна замінити відразу цілий спектр утиліт. Причому, користуватися їй неймовірно просто: достатньо 1 кліка мишки! ..

Огляд утиліти System Care 12

Справжній прискорювач Windows 10!

Офіційний сайт: 

Advanced SystemCare 12 – дуже потужна утиліта для підтримки високої продуктивності вашого комп’ютера (одна з лідерів в своєму сегменті). Дозволяє легко і швидко видалити сміття з системи, оптимізувати деякі параметри і настройки, усунути помилки в Windows. Все це вкупі дозволяє прискорити роботу вашого ПК / ноутбука (іноді, досить істотно!).

Очистити і оптимізувати System Care 12 (перше вікно, яке ви побачите після установки і запуску утиліти).

Основні переваги System Care 12:

 1. автоматичний процес очищення і оптимізації: від користувача потрібно тільки встановити і запустити програму (див. скріншот вище – потрібно натиснути тільки одну кнопку “Пуск”). Мабуть, це одне з основних переваг, тому що для прискорення ПК не потрібно знати якихось “хитрих” налаштувань і добре розбиратися в ПО;
 2. утиліта стежить самостійно за станом системи, і вчасно повідомляє користувача, що пора провести роботи по оптимізації;
 3. усунення помилок в системному реєстрі, видалення невірних ярликів, порожніх папок, тимчасових файлів і іншого “добра”;
 4. видалення шпигунського ПЗ (часто, його не бачать класичні антивіруси);
 5. захист налаштувань вашого браузера: тепер жодна додаток не зможе поміняти в ньому стартову сторінку, відкривати якісь вкладки, перекидати вас на ін. сторінки і т.д .;
 6. модуль прискорення роботи Windows (наприклад, за рахунок вивільнення ОЗУ, оптимізації деяких системних налаштувань, “тонкої” настройки драйверів);
 7. простий, сучасний і інтуїтивної-зрозумілий інтерфейс (розбереться навіть зовсім початківець користувач);
 8. корисні інструменти в якості додатків: перегляд характеристик ПК, дефрагментатор, знищувач файлів (так, щоб їх неможливо було відновити після видалення), прискорювач інтернету і багато іншого (про це див. скріни в кінці статті);
 9. програма повністю російською мовою (з спливаючими підказками до кожного інструменту, на який ви вказуєте мишкою).

, після натискання на “Пуск” – System Care почне аналізувати вашу систему, і через кілька хвилин перед вами постане кількість “сміття” і помилок, які слід було б усунути. Вам залишиться тільки натиснути кнопку “Виправити” (До речі, галочками можна помітити, які операції не виконувати, см. Скрін нижче).

Знайдений проблеми після сканування в System Care 12

Буквально в лічені хвилини на моєму комп’ютері було видалено кілька гігабайт сміття і усунені помилки реєстру, проблеми конфіденційності.

Виправлення завершено!

Погодьтеся, що інструмент, що дозволяє досить якісно обслуговувати Windows, і при цьому все, що потрібно від користувача – це натиснути 1-2 кнопки – безумовно заслуговує рекомендації до знайомства!

прискорення

Вельми цікава вкладка в System Care 12. Складається вона з 4-х функцій:

 • турбо-прискорення: ця опція служить для очищення ОЗУ (наприклад, при запуску якої-небудь гри, утиліта може вивільняти ОЗУ від ін. програм, щоб надати грі макс. можливу пам’ять);
 • апаратне прискорення: відповідає за оновлення драйверів і системних бібліотек (пакетів) в Windows;
 • глибока оптимізація: оптимізація деяких налаштувань Windows з метою підвищення продуктивності ПК;
 • очищувач додатків: стежить за тими додатками, які ви давно не використовуйте, і надалі пропонує видалити оні.

вкладка прискорення

захист

Ця вкладка допоможе убезпечити вашу систему і браузер (наприклад, від шпигунів і різного рекламного ПЗ, яке просто бешкетує останнім часом: постійно відкриваючи різні вкладки, миготливі вікна та ін.).

Перелік можливостей:

 • захист конфіденційності;
 • анти-стеження в браузері;
 • захисник в реальному часі;
 • ідентифікація особи;
 • захист серфінгу і видалення реклами;
 • радник будинок. сторінки (тепер жодне додаток не змінить вашу стартову сторінку без вашого дозволу).

вкладка захист

додаткові інструменти

Крім “стандартних” вкладок, представлених вище, в System Care 12 є вельми корисний розділ “Інструменти”. Він дає дуже широкий спектр можливостей, перерахую деякі з них нижче:

 • “Ручна” очищення ОЗУ;
 • настройка автозавантаження;
 • окремий модуль потрібно почистити диск, реєстру та ін .;
 • безповоротне видалення файлів;
 • діагностика жорсткого диска;
 • перегляд характеристик ПК;
 • дефрагментатор і т.д. (Див. Пару скроневої нижче).

Вкладка інструменти (1-а частина)

Вкладка інструменти (2-а частина)

Після вибору одного з інструментів – відкривається конкретна утиліта, і її відразу ж можна використовувати. Наприклад, після відкриття інформації про систему – з’явилося вікно з усією вичерпною інформацією (скрін представлений нижче).

Інформація про систему

Інший інструмент “Налаштування Windows 10” (або “Моя Windows 10”) дозволяє змінити меню ПУСК, задати параметри Cortana, змінити деякі елементи, недоступні в самій ОС.

Налаштування Windows 10 (меню ПУСК)

Для прикладу відкрив третій інструмент “Очищення диска”: також все працює (відзначив би, що у всіх вбудованих доп. Утиліт відсутня реклама, вони повністю російською, виконані в мінімалістичному стилі з покрокової формою роботи).

Окремий інструмент для чищення жорсткого диска \

центр дії

Це остання вкладка в додатку (по крайней мере, поки що …). Призначена вона для того, щоб в один клік перевірити і оновити більшість популярних додатків, встановлених у вашій Windows. Погодьтеся, вручну і регулярно цим ніхто не займається …

Вкладка центр дії – для поновлення всіх встановлених додатків

Корисні “дрібниці”

Ще пару невеликих “фішок” вирішив виділити окремо. Після установки System Care 12 ви можете включити невелику панельку, яка дозволить в один клік мишки очищати ОЗУ, переглядати навантаження на ЦП, закривати вручну окремі процеси і додатки (без використання диспетчера задач!). Вельми зручна штука!

Інструмент для швидкого очищення ОЗУ

А ярлик на робочому столі вам завжди підкаже стан вашої системи. Так, якщо на ярличку горить “посмішка” (як на скрині нижче) – система очищення не потребує, якщо з’явиться “смуток” – пора запускати аналіз і обслуговування ОС. Зручно!

Ярлик на робочому столі System Care завжди підкаже, чи потрібно оптимізувати систему

Примітка: деякі функції в утиліті доступні тільки в платній версії. Але в цілому, продукт досить гідний, і почати знайомство з ним цілком можна і з безкоштовної версії (вона досить функціональна!).

Ссылка на основную публикацию