Прискорення роботи на Андроїд: кращі програми

Для того щоб прискорити свою роботу на операційній системі Андроїд ви можете скористатися спеціальними програмами з Google Play.

Продуктивно розбиратися зі вступниками завданнями, не забуваючи про звіти, зустрічах чи взаємодії з колегами без особистого щоденника або планувальника складніше, ніж здається. Справи вічно накопичуються, деякі речі вилітають з голови, а після – перетворюються в серйозні проблеми, від яких не позбутися одним помахом пальця.

Раніше паперові щоденники звично зустрічалися у директорів і заступників, а зараз – досить тримати під рукою мобільну техніку з операційною системою Android, де вже завантажений відповідний інструмент, серйозно збільшує продуктивність:

Any.do

Додаток – мультифункціональний інструмент на Андроїд, зосереджений навколо перетворення нескінченного і відсортованого списку справ в осмислений план дій. У Any.do передбачений список завдань і календар для прискорення роботи, меню з нагадуваннями і push-повідомленнями.

Варто розписати кожну задачу, поставити кінцеву дату виконання, виставити теги і підказки, а далі залишиться не відставати від графіка, зрідка звертаючись за допомогою до Any.do і викроюючи час ще й на відпочинок. Більше не доведеться пам’ятати з десяток ідей і нюансів: відтепер інформація зібрана в одному місці і підноситься в наочному форматі.

NeuroNation

Мультифункціональна розважально-освітня платформа, розроблена з єдиною метою – розвивати комунікативні та логічні навички для прискорення роботи, розширювати можливості мозку і проводити персональні тренування, спрямовані на поліпшення продуктивності в роботі, і в житті.

За допомогою програми NeuroNation і щоденних тренувань стане легше запам’ятовувати купу речей, з’явиться бажання концентруватися і доводити справи до завершення, а ще – стане легше спілкуватися з колегами і друзями!

TickTick

Інформативна тайм-менеджер платформа на Андроїд, яка пропонує збирати справи на день, тиждень або місяць, розподіляючи завдання по календарю і розділах з нагадуваннями.

З переваг перед конкурентами за жанром – наявність «Пульсу продуктивності», що відображає за допомогою графіків і таблиць рівень продуктивності і кількість виконаних завдань. Виглядає ефектно, та й на результативність подібні цифри впливають прекрасно: так і хочеться довести кожен кружечок або риску до фінальних значень!

AppBlock

Якщо календар і планувальник вкрилися пилом, а справи навіть колись розподіляти по вкладках з нотатками і нагадуваннями, то настав момент діяти рішуче серйозно: пора позбавити від згубної звички кожні 5 хвилин заглядати в соціальні мережі та інші розважальні сервіси.

Додаток AppBlock допоможе тимчасово заблокувати доступ до вибраних додатків на 15 хвилин, годину або половину робочого дня. Обійти блокування вручну – практично неможливо (якщо, звичайно, не вдаватися до деяких махінацій), а, значить, з’явиться шанс, не відволікаючись, закінчити з’явилися справи.

Todoist

Стильний, інформативний і доведений до технічної досконалості щоденник на Андроїд, що пропонує блискавично заносити справи в список і настільки ж швидко – викреслювати вже завершилися завдання. Більше не доведеться годинами вести записи на папері або ж – по півгодини формулювати думки у конкурентів. Зовсім навпаки. Розробники пропонують використовувати теги і зв’язки часто використовуваних виразів для прискорення процесу.

Brain Focus Productivity Timer

Додаток – мультифункціональний таймер на Андроїд, перетворює трудові обов’язки і повсякденні завдання в чітко окреслені часові рамки. Варто задати параметри (5 хвилин на відпочинок, 25 – на роботу, 10 на зарядку, а ще 15 на каву і перекус), а далі – залишиться не відставати від обраних обмежень і рухатися до мети. Як підказує практика, якщо слідувати рекомендаціям, то результат вразить навіть скептиків!

TimeTune

Інструмент на Андроїд, підвищує продуктивність за допомогою заздалегідь спланованого сценарію кожного дня. Розробники пропонують розписати кожен крок – від сніданку до сну і спробувати діяти за планом – тим самим прискорити будь-яку роботу. Після – з’явиться шанс оцінити статистику, трохи доопрацювати кожен крок, а далі – захочеться проводити оптимізацію роботи і нарощувати темпи кар’єрного росту.

Ссылка на основную публикацию