Прискорення комп’ютера за один клік

Сьогодні я Вам розповім про чудо програмі, яку довго шукав. Я провів жоден експеримент, щоб виявити дійсно корисне і потрібне програмне забезпечення. Прискорення комп’ютера ми отримаємо за допомогою набору утиліт “Мagix PC Check & Tuning 2017“.

Спеціально для моїх постійних читачів я приготував відео уроки – це своєрідне практичне керівництво по використанню даного програмного продукту. Я так зрозумів, відео сподобалося моїм читачам.

Комп’ютер став повільніше працювати, іноді зависає, швидкість завантаження різко впала, Ви не можете знайти потрібні файли, не поспішайте бігти в магазин і розлучатися зі своїми кровними.

Сьогодні ми розглянемо програму, яка вирішить багато Ваші проблеми, допоможе правильно зробити налаштування операційної системи, очистити її від зайвого “сміття”, зробити резервне копіювання, подивитися стан комп’ютера на даний момент – і все це в автоматичному чи напівавтоматичному режимі.

Мagix PC Check & Tuning 2017“- це рішення, яке дозволяє отримати прискорення комп’ютера, натиснувши на одну кнопку.

Завантажити Мagix PC Check & Tuning 2017 можна на (доступна безкоштовна пробна версія)

Мій комп’ютер з часом починає працювати все повільніше і повільніше, чому?

 • 1. Тимчасові файли. Кожен раз, коли ми видаляємо програму, на жорсткому диску залишаються непотрібні файли. Браузери для виходу в інтернет збирає необхідну їм інформацію у вигляді тимчасових файлів. Операційна система в ході своєї роботи створює тимчасові файли, які також зменшують вільний простір на жорсткому диску. А чим менше місця на диску, тим повільніше працює наш персональний друг.

У розглядається нами чудо плагіна є функції, які допоможуть нам позбутися непотрібного сміття.

 • 2. Зайві програми в списку автозавантаження. У моєї мами чомусь дуже часто “тупить” комп’ютер. Перше, що мені завжди кидається в очі, коли я починаю пошук причин настільки повільної роботи, це невиправдано “роздутий” список автозавантаження.

Встановлюючи якусь програму, вона автоматично найчастіше прописується в цей автозагрузку. Мені здається це такий піар-хід розробників, які нав’язують недосвідченим користувачам свій продукт. Щоб під час запуску комп’ютера в “автоматі” завантажувалася і їх програма.

Але подумайте самі, вона їм заважає, ми її можемо і не бачити (наприклад, при роботі в фоновому режимі), але вона буде витрачати ресурс комп’ютера. А отже ми втрачаємо не тільки в швидкості завантаження ОС, але і в швидкодії роботи інших, потрібних нам програм.

“PC Check & Tuning 2017 “перевірить весь список автозавантаження і допоможе нам позбутися від зайвого вантажу.

 • 3. фрагментація файлів. Записуючи і видаляючи файли, ми самі того не бажаючи хаотично поділяємо простір жорсткого диска на безліч фрагментів, в які ОС надалі буде записувати нові файли. Багато з яких будуть розбиті на частини і зберігатися в різних кінцях диска.

А тепер подумайте, в якому випадку ОС швидше завантажить і знайде файл, коли файл цілком зберігатися в одному місці, або коли розбитий на частини, розташовані в розкид на всьому диску. Відповідь очевидна. Наша чудо програма з легкістю вирішить і цю проблему.

 • 4. Ваш комп’ютер заражений. Якщо робота Вашого комп’ютера сповільнилася не поступово, а раптово, то є ймовірність, що він заражений шкідливим програмним забезпеченням. На жаль в цьому випадку наш оптимізатор не впорається. Я раджу провести комплексну перевірку комп’ютера на наявність вірусів.
 • 5. усунення помилок.

Що ми в результаті отримаємо?

Мій ноутбук став працювати на 20% швидше – це не рекламний хід, це факт. Досить відчутний ефект отримуєш буквально відразу.

 • Ви точно отримаєте прискорення завантаження операційної системи при старті.
 • Зменшиться час копіювання даних.
 • Збільшиться швидкість обробки відео і фотоматеріалів.
 • Ви отримаєте добре налагоджену і стабільно працюючу систему.

А правильно налаштований комп’ютер не тільки швидко виконує свої завдання, а й збільшує надійність і безпеку нашого комп’ютера. Якщо Вам не сподобається результат, запропонованої програмою оптимізатором, то завжди все можна легко і просто повернути до попереднього стану.

Прискорення комп’ютера, запуск програми

Можете ознайомитися з можливостями програми Мagix PC Check & Tuning 2017 по оптимізації системи на прикладі в відео.

 • Головне меню, загальні настройки збільшення продуктивності.
 • Вивільнення вільного простору на жорсткому диску. Робота з файлами.
 • Безпека даних. Стан комп’ютера. Продовжуємо життя жорсткого диска.
 • Оптимізація роботи операційної системи шляхом внесення необхідні налаштування. Правильна настройка конфігурації Windows запорука стабільності і безпеки.

Оптимізуйте свою систему і працюйте за комп’ютером із задоволенням. Попереду нас чекає чимало цікавих статей. Читаємо, а для тих хто боїться пропустити важливу статтю, прошу не забувати і оформити підписку на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию