Припинено роботу принтера, що робити при появі проблеми

Якщо принтер в автономному режимі і при цьому він перестав друкувати, то спробувати вирішити цю проблему можна самостійно, не вдаючись до допомоги майстра. Безумовно, якщо ви погано знайомі з настройками свого девайса і мало що тямите в його пристрої, то краще спочатку звернутися в сервісний центр. Наведені далі рекомендації в цілому повинні допомогти вам вирішити описану проблему.

Можливі причини

Отже, якщо принтер призупинено, то найімовірніша причина того, що він знаходиться в такому стані, полягає в тимчасовому відключенні USB-кабелю або кабелю живлення. Саме з цієї причини операційна система ПК автоматично переводить ваш девайс в автономний режим роботи. Також можливо, що кабель USB просто не підключений, тобто принтер, по суті, є вимкненим – можливо, кабель просто вийшов з ладу і вам буде потрібно купити йому оптимальну заміну.

Це були типові і найбільш поширені причини, але буває, що автономна робота принтера включається і внаслідок інших проблем. Наприклад, це причиною може бути застрявання паперу в лотку подачі. Також така проблема виникає при використанні мережного принтера, в якому стався збій зв’язку.

способи усунення

Якщо принтер знаходиться в автономному режимі роботи і вам потрібно вивести його з такого стану, то орієнтуйтеся на джерела подібної несправності.
Принтер не працює в нормальному режимі через підключеного USB-кабелю – в такій ситуації просто візьміть і підключіть даний кабель з’єднує девайс і ПК, після чого переконайтеся в тому, що все встало на свої місця. Напис про те, що принтер увімкнено в автономний режим в цьому випадку пропаде сама по собі.

Якщо справа не в USB-кабелі, то для того щоб прибрати у принтера режим «Автономна робота» зробіть наступне:

  • Увійти через «Пуск» в меню «Пристрої та принтери» для Windows 7, «Принтери і факси» для Windows XP, «Обладнання і звук» => «Принтери» для Windows Vista і «Обладнання і звук» => «Пристрої та принтери» для Windows 8 і пізніших версій ОС.
  • Виберіть зі списку доступних пристроїв свій девайс і два рази клацніть по ньому, щоб відкрити рядок меню.
  • Знайдіть в меню принтера кнопку «Принтер» і приберіть галочку з «Працювати» автономно », в результаті чого має відбутися відключення даного режиму.
  • Потім обов’язково спробуйте роздрукувати кілька тестових сторінок.

Якщо така проблема «припинений принтер що робити» для вас як і раніше актуальна, то причиною можуть стати завислі завдання. Справа в тому, що відправляються на друк файли не можуть бути роздруковані з якихось причин. В результаті вони накопичуються в задачах девайса і пристрій починає переставати працювати нормально. В результаті цього принтер перемикається на автономний режим. Для вирішення даного завдання перейдіть до панелі управління своїм девайсом і, переконавшись в наявності скупчилися в черзі документів, видаліть їх. Для цього скористайтеся одним із таких способів:

  1. У ПУ принтера натисніть на «Принтер» і в списку, клацніть на «Очистити чергу друку».
  2. Натисніть на кожен файл, представлений в черзі правою кнопкою миші, після чого клацайте на «Скасувати. Даний спосіб, безумовно, є не дуже зручним і довгим, але він дозволяє зробити вибіркове видалення документів з черги.

Після цього можете спробувати відправити який-небудь документ на друк і переконатися в тому, що девайс заробив в колишньому режимі.

Якщо проблема, пов’язана з мережевої печаткою, то перейдіть в налаштування пристрою і відкрийте властивості. У новому вікні перейдіть на «Порти» і перевірте статус SNMP. Якщо поруч з ним стоїть галочка, то приберіть її та натисніть на «Ок». Після такого нехитрого дії пристрій повинен перейти в готове стан.

Окремо варто коротко розповісти про ситуацію, що стосується адміністрування серверних операційних систем. Якщо ваш апарат для друку мимовільно переключився на режим «Автономна робота», хоча мережа працює нормально, все налаштовано вірно і ніяких інших видимих ​​причин немає, то для вирішення цієї проблеми завантажте і встановіть оновлення для своєї серверної ОС. Знайти його можна на офіційному сайті Windows або на тематичних веб-ресурсах.

В цілому не потрібно переживати через те, що девайс несподівано перейшов в режим «Автономна робота». Наведені в даній статті рекомендації при грамотному ставленні до справи обов’язково допоможуть вам, але якщо пристрій продовжить працювати автономно, скористайтеся послугами професіоналів.

Ссылка на основную публикацию