Принтери Ricoh: драйвера і картридж на лазерний

Корпорація Ricoh з’явилася на світовій арені електроніки в 1936 році. Ця японська фірма починала з виробництва спеціального паперу для виготовлення фотографій і створення оптичних апаратів.

принтер

Існує безліч модифікацій принтерів, серед яких будь-який бажаючий зможе знайти для себе варіант, що ідеально підходить йому за вартістю і технічним характеристикам.

Про що піде мова:

Ricoh SP 111

Ця модель лазерного пристрою має компактні розміри (40,2 / 11,9 / 36,8 см) і інноваційну систему охолодження. Принтер здатний відтворювати друк за допомогою двох кольорів (білого і чорного). Максимальна роздільна здатність, що дорівнює 1200 х 600 точок, також характеризується граничною чіткістю зображуваних на папері об’єктів або слів.

Модель Ricoh SP 111

Продуктивність лазерного принтера досягає 16 сторінок за одну хвилину, причому шлюб практично відсутній, так як псування паперу в процесі друку не відбувається. Собівартість надрукованих аркушів досить низька, тому що є гарантія на повторну заправку картриджа. Ricoh SP 111 може працювати як з глянсовою, так і з матовою папером.

Ricoh SP 111SU

Дану модифікацію відносять до багатофункціональних пристроїв. Вона поєднує в собі принтер, сканер і копір. Лазерна технологія, що лежить в основі механізму, дозволяє масштабувати документацію і копіювати зображення, розширення яких досягає 600 на 600 точок. Разова норма роздруківки дорівнює 99 листам.

Модель Ricoh SP 111SU

При використанні сканера не доведеться хвилюватися про якість одержуваних зображень. Користувачі відзначають, що при їх створенні досягається ідеальний баланс між чіткістю ліній і насиченістю фарбою. Лазерний принтер Ricoh SP часто застосовують при роботі в офісі.

Ricoh SP 111SF

У порівнянні з моделями, які описані вище, ця більш просунута. Подібна заява обумовлюється:

  • продуктивним суміщенням функціоналу офісної техніки в одному апараті;
  • високою швидкістю маршрутизатора;
  • наявність додаткових функцій, за допомогою яких роздруківка стає набагато простіше.

Модель Ricoh SP 111SF

У лазерного принтера Ricoh SP 111SF в конструкції присутній пристосування для подачі комп’ютерної паперу. Імовірність її застрягання мінімальна, проблема нерівності подаються в принтер листів відсутній. Як результат, отримані документи друкуються чітко, без дефектів і викривлень.

Ricoh SP 150

Принтер Ricoh SP 150 являє собою приклад компромісу ціни і якості. Його використовують як в домашніх умовах, так і в офісі. Після включення на прогрів обладнання потрібно 20-25 секунд. Перший лист друкується за 11 секунд. Надалі продуктивність принтера Ricoh SP 150 дорівнює 22 стор. / Хв.

Компактність лазерного пристрою пояснюється його параметрами (ширина 35,1 см, довжина 26,6 см, а висота 10,6 см), його маса становить 6,5 кг. Друк проводитися з максимальним розширенням, дорівнює 1200 на 600 точок. Принтер Ricoh SP 150 підтримує контакт практично з усіма операційними системами сімейства Windows.

Модель Ricoh SP 150

При використанні стандартного картриджа кількість можливих відбитків дорівнює 700. Після починає горіти спеціальний червоний індикатор. Застосування тонера підвищеного типу дозволить забути про його зміну або повторну заправку на період, тривалість якого в два рази більше.

У комплектацію моделі Ricoh SP 150 входить безпосередньо принтер, кабель живлення (довжина 2 м), USB шнур, необхідна документація і диск з драйверами. Якщо він буде загублений, то доведеться завантажувати необхідні елементи в інтернеті. Перед установкою необхідно позбутися від усіх наявних на обладнанні стікерів. Лазерний принтер модифікації Ricoh SP 150 якісно виготовлений, має невисоку вартість і в результаті друку передає всі необхідні півтони.

Ricoh SP 100 SU

Принтер Ricoh SP 100SU є самою компактною моделлю, головною особливістю якої вважається багатофункціональність. Подібний зовнішній вигляд не заважає пристрою ефективно виконувати кольорове сканування та копіювання.

Модель Ricoh SP 100 SU

При цьому необхідно відзначити підтримку принтером Ricoh SP 100 SU протоколів TWAIN / VIA, наявність пам’яті у факсі, високий дозвіл (1200 на 600 точок) і відсутність шуму при робочому режимі. Все це забезпечується відповідними драйверами. Модель Ricoh SP 100 SU можна використовувати друку в форматі А4. У функціях Даний прилад має масштабування (25% -400%, крок 1%). Вага лазерного принтера Ricoh SP 100 SU дорівнює 6,2 кг. Витратним матеріалом є тонік чорного кольору, якого вистачає на 2000 відбиток.

Ricoh Aficio SP 311DN

Принтер Ricoh Aficio SP 311DN (на фото) відноситься до малогабаритним пристроям, які здатні працювати з декількома інтерфейсами. В даному випадку це Ethernet і USB. Модель Ricoh Aficio SP 311DN характеризується підвищеною продуктивністю, вона дорівнює 28 стор. / Хв.

Модель Ricoh SP 111

Для прогрівання обладнання перед включенням повноцінного робочого режиму потрібно 8-10 секунд. Лазерний друк, що проводиться за допомогою принтера Ricoh Aficio SP 311DN, забезпечує високу якість документів. Виробник рекомендує не перевищувати місячну норму роздрукованої продукції. Її обсяг становить 20000 листів, віддрукованих в текстовому форматі. Оперативна пам’ять принтера Ricoh Aficio SP 311DN дорівнює 128 Мб. Також передбачений режим очікування.

Технічні нюанси процесу

Для початку необхідно перевірити стан картриджа. У щойно придбаному принтері є тонік, встановлений виробником. Тривалість його використання безпосередньо залежить від обсягу робіт. Міняти чи повторно заправляти картридж потрібно, дотримуючись інструкції (на відео). При втраті документа, який був доданий до пристрою, її можна скачати в інтернеті.

Підбір тоніка в разі його зношування проблем не викличе, тому що стандартний картридж підходить для будь-якої моделі принтера від фірми Ricoh. Для попередження користувача про таку потребу принтера є червоний індикатор, який горить при неможливості включення робочого режиму. Приклад на фото.

Модель принтера від фірми Ricoh

Драйвера для принтера Ricoh певної моделі поміщені на диск, що входить в комплектацію. Якщо обладнання купується з рук, то він швидше за все відсутній. В цьому випадку драйвера доведеться завантажити з офіційного сайту компанії Ricoh.

Ссылка на основную публикацию