Принтери для друку штрих кодів: Атол, Zebra

На даний момент величезну роль в організації бізнесу займає автоматизація обліку готової продукції, складського зберігання товарів і виробничого процесу. Одним з головних критеріїв є маркування всієї одержуваної продукції і напівфабрикатів для подальшого обліку та переміщення між цехами і ділянками. Саме наявність штрих-кодів дозволяє вести виробничий облік віддалено, без необхідності постійного контролю складських залишків.

Пристроєм, який займається висновком отриманого в програмі обліку штрих-коду на папір, є принтер. Принтер для друку штрих-кодів в даний час можна придбати в більшості торгових фірм, які займаються поставками обладнання. Вони ж пропонують витратні матеріали та запчастини для принтера.

Про що піде мова:

Принтер штрих-кодів і наклейок

Це пристрій дозволяє виконувати друк на спеціальній термобумаге, яка під нагріванням проявляє чітке зображення. Крім термопринтеров використовуються і термотрансферні принтери для друку штрих-кодів. Принцип їх роботи полягає в отпечативанія фарби зі спеціального паперу, що носить назву «риббон».

Принтер штрих-кодів

Обидва типи принтерів можуть друкувати на наклейках і інших типах нестандартних носіїв. Найбільш поширеними є штрих-коди надруковані як раз на наклейках, так як це по максимуму полегшує процес маркування товарів і дозволяє за короткий проміжок часу виконати набагато більше роботи. Давайте розглянемо деякі моделі більш детально.

Атол BP21

Атол BP21 є найпростішим принтером, який друкує наклейки в модельному ряді компанії Атол.

Атол BP21

Основні технічні характеристики принтера:

 • Швидкість друку – 127 мм / сек .;
 • Компактні габарити дозволяють зручно розмістити на робочому столі;
 • Підключення через USB-кабель;
 • Драйвер вже завантажений в принтер.

Можливості цього пристрою дозволяють виконувати повне сполучення з програмою 1С, яка виконує формування за необхідними параметрами етикеток і наклейок для маркування товару. Витратні матеріали продаються у великій кількості в фірмах з обслуговування торгової техніки, а їх невелика вартість дозволяє виконувати друк дуже дешево.

Атол ВР41

Модель принтера Атол ВР41 є термічної. Дозволяє друкувати за один робочий день до 2 000 етикеток. Ідеально підходить для невеликих виробництв, бутиків, служб доставок. Швидкість друку стандартної етикетки розміром 10х30 см. Займає всього 2,5 секунди, що відповідає швидкості 127 мм / сек. Можливість великих розмірів етикеток дозволяє розмістити на ній максимум корисної інформації про товар, що особливо корисно для кур’єрських і логістичних служб.

Модель принтера Атол ВР41

Завантаження в принтер Атол стрічки відбувається дуже просто, і після невеликого тренування міняти їх зможе будь-який співробітник вашого магазину. Установка необхідного розміру і настройка відбувається автоматично. У комплекті поставляється російськомовний драйвер і спеціальний редактор для етикеток від компанії NiceLabel. У даній програмі можна створити індивідуальний дизайн етикеток з висновком необхідної інформації на друк. Витратні матеріали для даного принтера знаходяться у вільному продажі, вартість матеріалів дозволяє назвати модель найбільш поєднують в собі параметри ціни і якості виробів. Ви можете подивитися відео роботи принтера Атол.

TSC TE200

TSC TE200 є принтером термопечати настільного виконання, підключається до персонального комп’ютера через USB інтерфейс. Компанія TSC славиться надійністю і довговічністю роботи своєї продукції. Основні технічні характеристики принтера такі:

 • Стандартна чіткість 8 точок на мм;
 • Швидкісний процесор, що працює на частоті 400 МГц;
 • Пам’ять, вбудована в пристрій об’ємом 16 Мб;
 • Швидкість друку 152,4 мм / сек;
 • Довжина рулону з наклейками може досягати до 300 метрів;
 • Можливість друку масштабованими шрифтами;
 • Автоматична установка драйверів пристрою;
 • Можливість роботи з програмою 1С Бухгалтерія.

Є одним з кращих в своєму сегменті, великий рулон дозволяє друкувати без заміни досить тривалий час.

TSC TE200

OL-2834

OL-2834 принтер, що друкує наклейки і етикетки, є одним з кращих пропозицій в РФ. Друкує дані по методу термодруку, має розширений ресурс термоголовки – 50 км. Технічні характеристики пристрою:

 • Швидкість друку до 127 мм / сек .;
 • Ширина друку може бути від 16 до 80 мм .;
 • Зовнішні габарити пристрою 150х220х150 мм .;
 • Підключення до ПК по інтерфейсу USB;
 • Маса принтера – 1,5 кг.

При своїй невисокій вартості принтер є досить потужним інструментом для друку штрих-кодів. Ресурс роботи без заміни основних деталей теж досить великий. У комплекті з принтером поставляється програмне забезпечення для редагування та створення макетів етикеток.

OL-2834 принтер

Zebra

Zebra випускає найбільш найпростіші пристрої для друку штрих-кодів, що мають найменші габарити і невелику вартість. Відмінністю пристроїв компанії Zebra є прозора кришка пристрою, яка допомагає контролювати процес друку і залишку стрічки в рулоні.

На задній панелі принтера від компанії Zebra розташовані роз’єми для підключення блоку живлення, гніздо USB, паралельний порт для підключення по інтерфейсу RS-232. Додатково пристрій забезпечений рифленим ножем для полегшення процесу відділення етикеток, комплектується імпульсним блоком живлення. Подібний пристрій відмінно підійде для невеликих компаній, де друк етикеток зі штрих-кодом не потребує великих обсягах.

Ссылка на основную публикацию