Принтер Xerox Workcentre 3045 3119, 3025 з картриджем

Компанія Xerox стоїть на слуху у кожного, хто коли-небудь мав справу з друкованими пристроями. Це зовсім не дивно, адже фірма була першою в своєму роді, що увійшла на ринок Радянського Союзу. Вам про що-небудь говорять слова «ксерить», «отксерить», «ксерокопія»? Думаю так. Саме через те, що з 1974 року на території СНД почалися продажі продукції даної фірми, в ужиток рядових користувачів увійшли ці слова. До слова, схожа ситуація сталася і в Монголії – першопрохідцем там була компанія Canon. Так само, як і на просторах СРСР, слово прижилося і увійшло в лексикон. Якщо у нас копіювальний апарат називають ксероксом, то в Монголії – каноном.

Xerox Workcentre 3045

На даний момент компанія має філії в 160 країнах світу і продовжує розширювати свою діяльність і випускає тим часом близько двохсот видів товарів. До слова, випуском друкованих та копіювальних апаратів Xerox Corporation – повна назва компанії – не обмежується. Ведеться виробництво і продаж паперу, програмного забезпечення, контролерів друку і комп’ютерів, але нас сьогодні цікавлять принтери

Xerox Workcentre 3045

Принтер Xerox Workcentre 3045 має дві моделі – 3045В і 3045NI. Друга є підвидом з розширеним функціоналом і здебільшого підійде як друкований апарат для офісу, пізніше дізнаєтеся чому.

Панель управління принтера Xerox Workcentre 3045

Характеристики:

 • Принтер підтримує дозвіл 1200 x 1200 точок на дюйм
 • Швидкість його друку дорівнює 24 листа за хвилину
 • Має функцію друку, копіювання і сканування документів. Розширена модель включає в себе до того ж і факс.
 • Панель управління апаратом є дисплей з кнопками навігації. У Xerox Workcentre 3045NI є додаткові кнопки для роботи з факсом.
 • Головна відмінність двох моделей – з’єднання з ПК. Xerox Workcentre 3045В підтримує підключення тільки по USB, в той час як друга модель має вхід Ethernet і можливість бездротового підключення
 • Важать пристрої 9 і 10 кілограм відповідно.

Панель управленіяпрінтера Xerox Workcentre 3045

установка:

Перш за все треба з’єднати принтер з електромережею і комп’ютером. Спосіб підключення залежить від вашого бажання, якщо ви придбали модель 3045NI. Якщо ви вирішили обмежитися 3045В, то підключати його можна тільки через data-кабель. Пам’ятайте, що ні кручена пара, ні USB-кабель не входять комплект з принтером. Рекомендації виробника зводяться на підключенні через Ethernet, так як швидкість відгуку в даному випадку значно вище.

Для успішного підключення принтера до ПК буде потрібно завантажити або встановити з диска необхідне програмне забезпечення – драйвера. Драйвер для принтера Xerox Workcentre 3045В і 3045NI можна скачати на сайті виробника, якщо установочного диска з якої-небудь причини у вас немає.

Xerox Workcentre 3025

Як і попереднє пристрій, WorkCentre 3025 ділиться на дві моделі – WorkCentre 3025BI і WorkCentre 3025NI. На перший погляд відрізняються тільки факсом, але у моделі подорожче є ще кілька приємних фішок.

Xerox Workcentre 3025

Характеристики:

 • Підтримка дозволу 1200 x 1200 точок на дюйм
 • Має вбудований процесор на 600 МГц і 128 МБ оперативної пам’яті для швидкої обробки даних, що вводяться.
 • Перша модель підтримує USB і бездротове з’єднання. Друга – Ethernet і бездротове.
 • Режим друку, копіювання і сканування документів. WorkCentre 3025NI укомплектований факсом.
 • Картридж для принтера Xerox Workcentre може прослужити 1200-1500 відбитків. Далі потрібно дозаправка тонером.
 • Пристрій ладнає з усіма популярними операційними системами: Windows, Linux, Unix, MAC.
 • Сканер може працювати з роздільною здатністю від 1200х1200, до 4800х4800 точок на дюйм у обох моделей.

Для хорошої роботи принтера, доведеться догодити його вимогам щодо ПК, до якого він буде підключений. На різні операційні системи різні вимоги, але в середньому значення такі:

 • ОЗУ – 1-1.5 Гб
 • Процесор – 1-1.5 ГГц
 • Вільне місце на жорсткому диску – від 1 до 16 Гб

установка:

Якщо ви просунутий користувач і більш-менш розумієте в технологіях віддаленої роботи, вам не складе труднощів підключити принтера для роботи. Якщо ж ви не знаєте, що таке Wi-Fi, Ethernet або USB, то краще посидіти з керівництвом користувача, яке йшло в комплекті з принтером. Після вдалого підключення до мережі і ПК займаємося скачуванням драйверів або установкою їх з диска.

Примітки

У цій частині наведено деякі рекомендації для того, щоб продукт прослужив вам або вашої компанії якомога довше:

 • Не використовуйте та не зберігайте пристрій у приміщенні з вологістю, що перетинає діапазон 15-75%.
 • Якщо шнур живлення будь-яким чином був пошкоджений (деякі необдумано ставлять притер на шнур), зробіть його заміну. Пошкоджений шнур може бути смертельно небезпечний для вас.
 • Не витягуйте шнур з розетки, коли принтер включений, якщо це не аварійна ситуація.

Сподіваюся, цей огляд відповів на всі ваші запитання, і ви дізналися все необхідну інформацію про принтерах Xerox Workcentre.

Ссылка на основную публикацию