Принтер в автономному режимі: чому не друкує і що робити?

Багато власників друкарського обладнання стикаються з проблемою, коли принтер, який перебуває в автономному режимі не хоче працювати. Насправді, це не так страшно і вирішується після з’ясування причини.

HP Photosmart 7510

Що означає автономне стан приладу? Це коли на ньому неможливо працювати. Багато хто називає це «сплячим режимом». Але не варто панікувати, якщо ваш принтер самостійно переходить в очікує стан. Дотримуючись запропонованим рекомендаціям, проблему легко вирішити.

Якщо принтер в автономному режимі і не друкує, основною причиною може стати виключення кабелю USB або харчування. В результаті пристрій йде в автономний (сплячий) режим і не відповідає. Ситуацій, які вводять техніку в такий стан, буває кілька.

Розберемо їх докладно:

 1. Процедура відключення кабелю.
 2. Проблеми з листами.
 3. Прилад поставлений спеціально в цей режим.
 4. Спорожнів картридж.
 5. Роздруківка зупинена або зависла.
 6. Зіпсований драйвер. Або він став неактуальним.

що робити

Щоб вивести принтер з автономного режиму, необхідно здійснити наступні дії:

 • Перевірити підключення шнурів до приладу (харчування і USB). Також, перевірити їх справність. Може бути, друкарське обладнання не має з’єднання комп’ютера. Або порушився контакт. Бувають і фізичні ушкодження на дроті. Наприклад, погриз кішка.

Підключення USB до принтера

 • Треба відключити і знову підключити дроти. Перевірити роз’єми – що поверхня вони. Якщо дефект виявлений, слід замінити дроти. При попаданні сміття в роз’єм треба акуратно очистити його.
 • Проблеми можуть бути в датчику паперу. Рекомендується вийняти все з лотка подачі. Потім закласти їх знову. Усередині пристрою можуть залишитися частки паперу. Через це машина не друкує і йде в очікує режим. Щоб вивести її з цього, слід подивитися в середину приладу. Відкрити кришку, перевірити, чи немає сторонніх деталей. Якщо є, вийняти їх і запустити машину знову.

Витягування паперів з лотка принтера

 • Якщо з проводами і папером немає проблем, але все одно принтер знаходиться в автономному режимі і не друкує. Що робити в такому випадку? В налаштуваннях агрегату слід подивитися функцію роботи в автономному режимі. Зайти в «пуск». Після натиснути на «пристрої та принтери». Знайти підключений прилад і вибір його.
 • Потім перевірити статус. Може бути принтер там відключений. Включити функцію «використовувати за замовчуванням». У майбутньому цей пристрій буде вибиратися для роздруківки автоматично кожного разу
 • У розділі «властивості» знайти вкладку «доступ». Відкрити її. Це необхідно зробити. Тим більше, якщо прилад працює від локальної мережі. Якщо очікує режим не йде, в розділі «порти» потрібно поміняти порт. Іноді в процесі роздруківки програма самостійно переходить на неіснуючий порт. Слід вибрати правильний. Потім зберегти настройки.

заміна порту

Якщо не впевнені в правильному виборі порту, рекомендується по черзі спробувати все.

 1. Прилад іноді йде в автономне стан при порожньому картриджі. Так обладнання «говорить» про необхідність заміни або заправки картриджа.
 2. Роздруківка зупиняється або зависає. Таке теж трапляється, і апарат йде в режим сну. Щоб відключити автономний режим принтера, слід перезавантажити техніку.
 3. Якщо всі спроби виправити роботу приладу безуспішні, рекомендується оновлення драйвера. Або його перевстановлення. Драйвера можуть втратити свою актуальність і припинити функціонувати.

оновлення драйвера

Як оновити драйвер

 1. Увійти в «пуск». Перейти в «панель управління».
 2. Знайти «диспетчер пристроїв». З’явиться вікно. У ньому відкрити »друкують устрою».
 3. Знайти свій принтер і клікнути по ньому. З’явиться рядок «оновлення». Після її вибору почнеться пошук ПО (оновленої версії).
 4. Клікнути на оновлення і встановити його. Або перевстановити.
 5. Обов’язково після закінчення поновлення перезавантажити пристрій. Потім перевірити, чи працює принтер.

Панель управління

Якщо проблема не знайшлася, не слід продовжувати її пошук самостійно. Є ризик пошкодження приладу. Краще віднести його в сервіс.

Ссылка на основную публикацию