Принтер – незамінний аксесуар до комп’ютера

Сьогодні принтер вважається незамінним аксесуаром до комп’ютера, який виводить електронну інформацію на папір. Існує кілька різновидів принтерів, кожна з яких має свої переваги. Перед вибором апарату виникає, питання, на які його параметри варто звертати увагу в першу чергу? Це швидкість друку, рівень якості і доступність витратних матеріалів – найважливіші елементи при роботі на пристрої, які обов’язково треба враховувати. Конкретна модель вибирається після постановки цілей і завдань використання. Розмір формату, чорно-біла або кольоровий друк – на це треба звернути особливу увагу.

Виділяють 3 основні різновиди принтерів. Матричні в сучасних умовах, як застарілі, вже практично не застосовуються для роботи. Друк на них можлива тільки в режимі чорно-білого друку, і рівень якості виходить досить низьким, а при друкуванні сторінок відзначається підвищена галасливість. Єдине, матричні варіанти, як і витратні матеріали на них, дешево коштують.

Якщо необхідна не тільки чорно-білий друк, а й кольорова, то вибір робиться між лазерними і струменевими моделями, кожні з яких мають позитивними і негативними якостями. Лазерні принтери комплектуються порошкоподібними чорнилом і можуть друкувати не по одній тисячі листів без необхідності дозаправки, тоді як струменеві моделі готові здолати тільки кілька сотень листів. Важливо, що надрукована лазерним способом інформація залишається роками на папері, не руйнується після попадання вологи, тоді як при струменевого друку дані можуть вигоряти згодом і розпливатися при попаданні на папір води. Лазерні моделі характеризує швидка швидкість друку і гарна якість обладнання. Можна купити принтер з лазерної чорно-білим друком в домашні умови, якщо не потрібне виготовлення фотографій. В іншому випадку краще зупинитися на фотознімках, який комплектується системою СНПЧ, що дозволить скоротити витрати на витратні матеріали.

Струменеві принтери зараз виділяються високою якістю і постійним вдосконаленням модельної лінійки. Це призводить до постійного поліпшення швидкості і якості друку. Якщо потрібен друк відмінних фотографій, свій вибір доцільно зупиняти саме на таких різновидах пристроїв. Єдине, треба пам’ятати, що апарат необхідно експлуатувати хоча б раз на тиждень, щоб не висихали чорнило в картриджі.

Ссылка на основную публикацию