Принтер HP laserjet 1200 series: характеристики і інструкція

Техніка від НР використовується в офісах і на дому. За допомогою її можна з легкістю організувати документообіг. При проходженні інструкції по експлуатації і регулярного технічного обслуговування ремонт принтера не знадобиться протягом довгого часу.

Про що піде мова:

Особливості техніки НР

Користувачі відзначають:

 • відмінну функціональність;
 • прийнятну вартість;
 • гарну передачу кольору;
 • довговічність;
 • якість виготовлених документів і фотографій;
 • можливість роботи з папером різного формату;
 • продуктивність.

HP LaserJet 1200

Компанія НР співпрацює з багатьма іншими компаніями, створюючи для них спеціальні програми інтеграції, обслуговування по вищому розряду і більш тривалу гарантію. Офісна техніка від НР популярна серед користувачів периферійного обладнання.

Загальні відомості

Принтер HP Laserjet 1200 series – це відмінний вибір для офісу невеликого розміру. Застосування даного агрегату істотно заощадить місце і забезпечить своєчасну роздруківку документів. Він надійний і не вимагає частого ремонту. Принтер HP 1200 Laserjet series має унікальну здатність, до нього можна під’єднати додатковий блок, який буде відповідати за копіювання та сканування фотографій і документів.

HP принтер

До відмінних рис цієї моделі від компанії НР відносять:

 • знімний лоток автоматичної подачі;
 •  наявність висувної панелі для підтримки аркушів паперу;
 • панель управління (два індикатори і кнопка);
 • знаходження USB роз’ємів в корпусі принтера;
 • можливість збільшити обсяг оперативної пам’яті;
 • конфігурацію.

Принтер HP Laserjet 1200 series (приклад на фото) доступний завдяки своїй невеликій вартості. Всі необхідні драйвера знаходиться на установчому диску, який входить в комплекцію офісного обладнання.

Принтер HP Laserjet 1200 series

Встановити драйвера на Windows 7 (64-розрядної версії) не складно, весь процес відбувається в автоматичному режимі, користувачеві ПК і периферійного обладнання практично не потрібно втручатися. При втраті диска з ПО можна зайти на офіційний сайт виробника і завантажити драйвера безкоштовно.

Щоб дістатися до USB роз’ємів відкривають кришку і знімають бічну панель зліва. Ці заходи дозволяють захистити порти від механічного впливу і пошкоджень. Принтер HP laserjet 1200 series відрізняється якістю друку, високою продуктивністю, значною ємністю лотка і інформативною панеллю керування. Остання сприяє швидкій діагностиці виниклих проблем. Інструкція для принтера HP laserjet 1200 series містить позначення, за допомогою яких реально встановити, де саме в роботі пристрою стався збій.

Зняття бічній панелі принтера

Технічні характеристики

Встановити принтер HP laserjet 1 200 series можна як вдома, так і офісі. Користувач повинен розуміти, на що здатний агрегат, який він придбав. Всі технічні дані підтверджені експертами, виділяють кілька основних характеристик, серед них:

 • швидкість (14 сторінок в одну хвилину);
 • робочий формат (А4);
 • дозвіл (1200 × 1200 dpi);
 • параметри (415x487x252 мм);
 • час розігріву (10 секунд);
 • друк з полями (4 мм з кожного боку);
 • бажана щільність паперу (60-163 г / м2);
 • автоматична установка драйверів.

запуск принтера

Лазерний принтер HP laserjet 1200 series здатний друкувати на плівці, матовою і глянцевому папері, конвертах. Ємність лотка дорівнює 250 листів, завдяки компактності він легко поміщається на робочому столі, тому не доводиться купувати додаткових предметів меблів. Картридж для принтера HP laserjet 1200 series потрібно один чорно-білий. Оригінальний резервуар характеризується великим ресурсом. Офісний агрегат сумісний з Windows 7 (64-розрядної версії), DOS, Mac OS. Принтер має порти LPT, USB.

Виходячи з перерахованих вище характеристик можна зробити висновок, що принтер HP Laserjet 1200 series розроблений для експлуатації в невеликому офісі, так як він здатний в короткі терміни віддрукувати необхідну кількість документів при використанні фірмової паперу і картриджа. Висока якість лазерного друку задовольнить вимоги користувачів. Агрегат досить простий у використанні і в установці. Крім усього іншого він потребує регулярного оновлення.

Оновлення принтера HP

Недоліки друкувального пристрою

Найчастіше принтер не друкується через термоузла. Ця деталь є «піч» друкувального пристрою. Вона може вийти з ладу завдяки потраплянню скріпок, природного зносу, неякісних матеріалів, неправильно підібраного картриджа або тонера, недотримання правил установки або огріхів в налаштуванні.

Проблема може бути викликана сповзає плівкою. Зазвичай її вирішують за допомогою заміни бушінг гумового валу. Неполадки з механізмом захоплення паперу виправляється очищенням ролика або його зміною. Миготіння індикаторів попереджає про порушення в роботі принтера або нестачі порошку в картриджі. Щоб зрозуміти, чому принтер узагалі не друкує, буде потрібно консультація фахівця і вивчення інструкції з експлуатації.

принтер HP

Самостійно ремонтувати принтер не рекомендується. Якщо принтер HP laserjet 1200 Не друкує краще віднести його в сервісний центр. Спроба усунення проблеми не ефективні власноруч може обернутися відмовою в гарантійному ремонті. Встановлення додаткових драйверів в цьому випадку не допоможе.

Для відмінній функціональності офісного агрегату необхідно виконувати всі рекомендації фахівців. Для початку слід зрозуміти, що економія на витратних матеріалах (папері, картриджі) веде до більшого зносу деталей принтера HP Laserjet 1200 series. Їх вартість набагато більше, ніж ціна фірмової паперу і тонера.

Перед експлуатацією слід уважно ознайомитися з інструкцією. Там прописаний правильний порядок дій, ігнорування якого призведе до покупки нового друкувального пристрою. Також не можна забувати про технічне обслуговування. Воно дозволить виявити проблемні зони і провести їх своєчасний ремонт. Тривалість експлуатації принтера HP Laserjet 1200 series в більшості випадків залежить від користувача, точніше від його підходу до використання.

Ссылка на основную публикацию