Принтер друкує тільки одну сторінку. Шукаємо рішення проблеми

Нерідко користувачі оргтехніки стикаються з проблемою такого типу: принтер друкує тільки одну копію. Тобто в такій ситуації, скільки б ви копій ні встановлювали, пристрій надрукує документ тільки в одному екземплярі. Звичайно, якщо принтер не друкується в нормальному режимі, можна вдатися до послуг професіоналів, але краще заощадити і спробувати знайти і усунути причину самостійно. До того ж це зробить вас більш досвідченим в плані експлуатації власної оргтехніки.

Отже, принтер узагалі не друкує кілька копій, то проблема може полягати в тому, що в налаштуваннях вашого девайса стоїть за умовчанням режим під назвою «Mopier». Собою він представляє режим, що дозволяє зменшити весь мережевий трафік, відправляючи на апарат замість декількох копій тільки один екземпляр із заданою кількістю друку. Але потрібно відзначити, що для цієї мети пристрій друку повинно мати певну пам’яттю, яка дозволить зберігати йому подібні завдання. Але більшість моделей принтерів не мають її, і саме з цієї причини принтер друкує тільки одну сторінку. Щоб привести апарат до нормального стану, відкрийте його властивості та натисніть на «викл», поруч з режимом «Mopier».

Крім того, якщо принтер замість декількох копій друкує лише одну, то можливе рішення даної проблеми може лежати в необхідності зміни обробника друку. Для цього знову відкрийте властивості свого принтера і перейдіть у вкладку «Додатково». Там змініть модель свого апарату, наприклад, HP на Microsoft. Після цього проблема повинна зникнути.

Але якщо раніше принтер друкує тільки одну сторінку, то можете спробувати перевстановити драйвера свого пристрою – але подібний підхід навряд чи допоможе вирішити проблему, але все ж спроба не тортури. Джерелом проблеми може бути також запис у реєстрі, тобто подібний «глюк» пов’язаний з операційною системою, встановленою на ПК. Справа в тому, що в налаштуваннях драйвера за замовчуванням виставляється певну кількість копій – дане значення обов’язково прописується в реєстрі ОС. Оскільки друк завжди стояла «за замовчуванням», то виправте зазначену там одиницю на будь-яку іншу цифру. В результаті подібної дії в реєстрі буде проведено зміну ключа, після чого виправте значення в настройках драйвера знову на одиницю. Завдяки такому нехитрому підходу проблема, пов’язана з печаткою принтером тільки однієї копії, буде вирішена.

Крім усього перерахованого вище, проблема може бути пов’язана з тим, що ви використовуєте драйвер від Microsoft Windows XP або більш ранньої версії даної ОС. Також може бути пошкоджений розділ реєстру, в якому зберігаються параметри Word або модель вашого принтера не підтримує друк декількох копій.

Часом для вирішення проблеми достатньо додати в кінець документа порожню сторінку. Крім того, бажано оновити драйвер свого апарату.

Таким чином, при грамотному і відповідальному підході усунути вищеописану завдання не так вже й складно, як це може здатися на перший погляд. У будь-якому випадку ви можете вдатися до послуг професіоналів.

Ссылка на основную публикацию