Принтер для термоетикеток: кольорові, мобільні зі штрих-кодом

Принтер для друку етікеток- річ першої необхідності як для дрібних, так і для великих виробників і продавців. Не можна сказати, що вибір відповідної моделі справа проста, тому, перш ніж приступати до покупки техніки, слід вивчити основні характеристики розглянутих моделей.

Про що піде мова:

Етикетки

Термоетікеткі- це один з найдешевших видів етикеток. Основне завдання термоетікетки – це перенесення інформації про товар. Втричі, не менш важливо, призначення полягає в тому, що термоетікетки використовуються для друку штрих-кодів.

Принтери етикеток

Багато виробників також використовують кольорові термоетікетки. Вони в основному використовуються для маркування товару. Вони служать якоїсь відміткою для того, щоб ефективно сортувати товар за групами. Кольорові термоетікетки за якістю не відрізняються від звичайних, вони також підходять для будь-якої моделі принтера.

Для того, щоб якість відповідала необхідному рівню, необхідно використовувати відповідний тип принтера для термоетикеток.

Етикетки

Принтери термоетикеток

Основна відмінна риса принтерів термоетикеток – це якість друку, технологія її виготовлення. Існують два типи термопечати: прямий термодрук і термотрансферний друк. Пряма термодрук використовується для виготовлення термоетикеток для товарів які потребують довгого зберігання або транспортування, оскільки такі етикетки чутливі до зовнішніх воздействіям- волога і сонячне світло впливають на видимість друку на етикетках. Термотрансферні принтери забезпечують більш якісний друк, за рахунок чого їх ціна в рази вище. Саме це вид принтера використовується для друку штрих-кодів.

Принтер штрих кодів Zebra

Також варто враховувати сферу застосування принтера, тобто те, який обсяг етикеток і штрих-кодів необхідно друкувати на підприємстві за одні суки. У багатьох випадках перевагою користуються мобільні принтери, оскільки їх компактність забезпечує можливість виконання роботи в будь-якому місці і за короткий термін. При цьому, обсяг виконуваної роботи відносно невеликий -до 20 тисяч етикеток на добу. На великих же виробництвах використовуються промислові принтери, які друкують до 100 тисяч етикеток в день. При цьому такі принтери габаритні і немобільні.

Тепер поговоримо про принтерах етикеток, які займають лідируючі позиції по продажам і рівню якості друку.

Переносний принтер Zebra GK420d

Цей принтер використовує технологію прямого термодруку, про яку згадувалося вище.

Термопринтер етикеток Зебра GK420d – це високоякісне пристрій, що закріпився на позиції лідера за рахунок ряду технічних характеристик. 127 мм / сек. – це середня швидкість друку для цієї моделі принтера. До основних переваг можна віднести миттєву друк. Потужний 32-розрядний процесор забезпечує швидкість друку, яка здійснюється практично миттєво.

Переносний принтер Zebra GK420d

Такий принтер доречно використовувати дрібним продавцям і підприємцям, оскільки ця модель є мобільною і дуже компактною.

Ціна принтера Zebra GK420d починається від 22 тисяч гривень.

Zebra LP 2824

Ця модель поєднує термо- і термотрансферний друк, що є її великою перевагою перед описаним вище принтером Зебра. Він відмінно підходить для друку термоетикеток і штрих-кодів. Однак швидкість друку не така висока – до 102 мм / сек. Zebra LP 2824 приваблює своєю ціною – від 13 тисяч гривень. Ширина термоетикетки, підходящої принтеру Зебра становить 19-108 мм.

Zebra LP 2824

TSC TDP-225

ШК TSC TDP-225 – це сучасне, надійне пристрій високої якості, яке використовується виключно для виготовлення штрих-кодів. Принтер в роботі використовує технологію термодруку, яка дозволяє виготовляти штрих-коди, стійкі до впливів середовища. Цей принтер є настільним – він максимально простий у використанні і дуже комапктен.

ШК TSC TDP-225

Це означає, що дана модель підходить для розміщення практично в будь-якому місці в разі потреби. Прінер обладнаний якісним процесором на 200 МГц. Внутрішня пам’ять дорівнює 8 Мб, що забезпечує надійність принтера і його гарантовану якість.

Обов’язково розгляньте цю модель в разі вибори принтера для друку штрих кодів.

Ссылка на основную публикацию