Принтер Canon pixma IP2840 струменевий: драйвер і інструкція

Серед провідних компаній з виробництва високоякісних принтерів на перших місцях знаходиться компанія Canon. Серія моделей Pixma розроблена для застосування в домашніх умовах і для задоволення потреб невеликих майстерень. Принтер отримав гідну оцінку у користувачів і завоював довіру мільйонів сімей.

Canon Pixma IP2840

Принтер Canon pixma IP2840 є компактною моделлю для сімейного використання, дозволяє друкувати фотографії високої якості з недорогий собівартістю. У режимі чорно-білого друку швидкість досягає до 8 стор. / Хв, а в повному кольорі – 4 стор. / Хв. Струменевий принтер Canon Pixma IP2840 підключається до комп’ютера або ноутбука через інтерфейс USB, відповідає програмі економії електроенергії, яка відключать його при тривалому часу невикористання.

Основні технічні характеристики пристрою Canon Pixma IP2840:

  • висока роздільна здатність друку фотографій і документів до 4800 х 600 точок;
  • використовується два картриджа збільшеного обсягу, діаметр краплі в системі InkJet – 2 пл;
  • ресурс монохромного картриджа стандартного обсягу – 180 аркушів, а збільшеного об’єму – до 400 аркушів при друку стандартних документів;
  • ресурс кольорового картриджа – 180 аркушів при стандартному обсязі, і до 300 аркушів при збільшеному обсязі при друку кольорових документів;
  • в принтері підтримується високошвидкісне підключення по інтерфейсу USB, бездротове підключення в даній моделі не передбачено;
  • підтримує всі операційні системи сімейства Windows.

Canon Pixma IP2840

Драйвера для Canon Pixma IP2840

Комплект програмного забезпечення включає в себе драйвера для пристрою, зашиті в установчу програму, яка сама визначає операційну систему, і встановлюється в автоматичному режимі при мінімальній участі користувача.

Драйвер для Canon Pixma

Додатково на компакт-диску додається програма My Image Garden, що дозволяє обробляти і редагувати зображення перед друком, а так само використовувати додаткові фільтри та маски.

При друку веб сторінок прямо з браузера можна встановити спеціальну програму від виробника Easy-WebPrint EX. Вона дозволяє виконувати інтелектуальну друк сторінок з правильним масштабуванням та іншими необхідними атрибутами.

Якщо ви прибрели принтер з рук, а програмного забезпечення немає в комплекті, його можна завантажити з офіційного сайту Canon абсолютно безкоштовно. Для цього знайдіть в пошуковику сайт копанні Canon і перейдіть в пункт «Підтримка», а потім на сторінку «Драйвери» або «Програмне забезпечення».

Принтер в упаковці

Картридж для Canon Pixma IP2840

Як вже зазначалося вище, в принтері Canon Pixma IP2840 використовуються два оригінальних картриджа – чорно-білий і кольоровий. Модифікації картриджів наступні:

  • монохромний, стандартного обсягу – PG-445;
  • монохромний, збільшеного об’єму – PG-445XL;
  • кольоровий, стандартного обсягу – SL446;
  • кольоровий, збільшеного об’єму – SL446XL.

Використання в принтері оригінальних картриджів дозволяє отримати більш насичену передачу кольору. Виробник гарантує правильну роботу з ними і коректне відстеження рівня сторінок та іншої інформації. Однак друк на оригінальних картриджах досить дорога, і користувачі, як правило, використовують перезаправних картриджі або системи СНПЧ.

Картридж для Canon

Покупці принтера в своїх відгуках пишуть, що при використанні чорнила високої якості перенесення кольорів анітрохи не страждає. Процес заправки картриджів досить трудомісткий і відповідальний, тому якщо у Вас немає досвіду заправки, рекомендуємо звернутися в сервісну майстерню, фахівці якої виконають заправку правильно. При порушенні процесу заправки, чорнило будуть випливати з картриджа і не вдасться домогтися якісного друку зображень.

Заправка принтера Canon Pixma IP2840 дозволяє значно заощадити гроші, які будуть витрачені на придбання нових оригінальних картриджів. Якщо все-таки Ви вирішили заправити картриджі самостійно, то рекомендуємо подивитися інструкцію з правильного виконання цього процесу на просторах Інтернету. При цьому важливо не забути відключити контроль за рівнем чорнила. Більш докладно про це написано на тематичних форумах.

заправка принтера

підсумки

Canon Pixma IP2840 можливо для більш простої процедури друку обладнати системою СНПЧ. Спочатку звичайно, це буде досить відчутне вкладення грошових коштів, проте при великих обсягах друку вона окупається досить швидко. Вам не потрібно буде постійно стежити за рівнем чорнила і займатися заправкою картриджів з використанням шприців. Досить буде стежити за рівнем чорнила в чорнильницях і в разі потреби доливати їх.

Ссылка на основную публикацию