Принтер Brother DCP 7057R: драйвера, картриджі і як замінити тонер

Принтер Brother DCP 7057R є одним з найбільш цікавих пристроїв на ринку. До його основних особливостей відносять потужний функціонал і високу продуктивність. За допомогою цього невеликого принтера можна забезпечити друкованими копіями цілу фірму. Він вільно видає 10 тис. Копій щомісяця, при цьому характеризується низькою вартістю експлуатації та доступними витратними матеріалами. Комплект поставки включає сам принтер і інструкцію, драйвера для Brother DCP 7057R встановлюються автоматично при першому включенні, або їх можна завантажити за посиланням.

Brother DCP 7057R

Цей девайс для друку по праву можна назвати повноцінним смарт-пристроєм, орієнтованим на завдання користувача. Висока продуктивність передбачає і інтерес споживачів до цієї моделі. Вона має свої особливості. Виробник наполягає на використанні оригінальних комплектуючих. Тому при заміні картриджа і тонера потрібно часто скинути принтер Brother DCP 7057R.

Йдеться про обнулення лічильника в сервісному режимі, в цьому випадку користувач застрахований від сервісних повідомлень на зразок «Brother DCP 7057R пише, замініть тонер». Скинути принтер можна без сервісного майстра.

Про що піде мова:

Технічні та візуальні характеристики

Якщо бути точніше, то Brother DCP 7057R – це багатофункціональний пристрій, розраховане на цілий ряд завдань. Йдеться про роздруківки, копіях та скануванні. Формат копій – максимально А4. Дозвіл складає 2400 * 600 dpi. Він не розрахований на друк фотографії, але видає гідні чорно-білі копії. Швидкість виведення для таких пристроїв дуже пристойна – 20 стор. За хвилину.

Пристрій важить 10 кг при габаритах 405 * 268 * 396. Має привабливий стильний зовнішній вигляд. Витриманий в стандартному сірому кольорі, але добре виглядає на офісному столі і вдома, займаючи мало місця. Ключовою особливістю є робота з будь-якою операційною системою. Іншими словами можна підключити девайс з MacOS / Linux / Windows 7 і Windows X. Дистрибутиви можна скачати.

Принтер має свою панель керування, дуже зручну для швидкого друку і копії. Інтерфейс дозволяє робити налаштування, в тому числі, скинути лічильник на принтері Brother DCP 7057R для обнулення ресурсу друку в сервісному режимі.

необхідні функції

Невисока вартість МФУ гарантується його конструкційними особливостями. Він виконаний в якості планшета. В результаті пристрій значно менше коштує. При кожній заправці, щоб коректно замінити порошок, його потрібно обнуляти. Драйвера при цьому не постраждають, але їх можна скачати.

сканування

Сканування виконується при перенесенні кольорів 256 квітів, дозвіл може бути встановлено до 19200 * 19200 dpi. Пристрій підтримує TWAIN і WIA, а при підключенні до мережі перешле файли на електронну пошту. Сканування можна виконувати за допомогою програмного додатку, який пише всі сервісні повідомлення та має інтерфейс управління.

копіювання

Копіювання проводиться з роздільною здатністю 600 * 600 dpi зі швидкістю друку – 20 стор. За хвилину, в чем-то замінює принтер і економить час. Розмір можна зменшувати з кроком 1%. Як пише виробник, за один підхід можна виконати до 99 копій. Драйвера друку при копіях не використовуються.

печатка

Зі зворотного боку є спеціальна кришка, через яку виймається застряглий папір. Друкувати й сканувати можна одночасно, це дуже зручно. Висновок також зручний, аркуші не заминаються, не впираються в стіну і не падають. Є лоток ан 250 аркушів, в який можна завантажувати папір від 60 до 163 г / м2. Є лоток для подачі конвертів.

Сервісні компоненти

Для забезпечення роботи постійно запускається охолоджувач, але він не створює істотного навантаження на фон. Зліва є механічні ключі (картріджниє виступи). При нормальній установці, кришка вільно закривається.

При неправильної, треба перевстановити картриджі, а тільки після закрити пристрій. В іншому випадку при надмірному натисканні можна зламати ключі, обнулити пристрій просто не вдасться. Так можна визначити не оригінальні репліки, при установці яких ключі заважають закриття.

обслуговування

Ресурсомісткість барабана розрахована на 12 тис. Сторінок, після його потрібно просто поміняти. Для цього є стопорне кільце. Також в процесі експлуатації потрібно чистити наліт порошку на струні за допомогою зеленої ручки.

Допускається перезаправка картриджа, для цього буде потрібно виконання двох дій:

  • придбати шестірню з прапорцем;
  • провести обнуління лічильника при заправці, без скидання принтер відмовиться друкувати кількість копій, на який розрахований новий тонер;
  • драйвера при цьому не оновлюються.

Подібне можна спостерігати, коли принтер сам видає сервісне повідомлення, але тонер ще є. Одним з пояснень є скидання копій в процесі використання заправки, а не відразу після заправки. У цьому випадку він буде працювати, поки не вичерпає допустимий ресурс копій, потім потрібно заново обнулити і скинути, як він пише про нову заправці. Його можна подивитися в Windows 7 або іншою версією, яка встановлена.

висновок

Brother DCP 7057R багато в чому дивує своїм рівнем продуманості. По-перше, він може працювати умовно нескінченно довго, замінити можна всі деталі без сервісного ремонту і розбору пристрою. По-друге, налаштовується також відповідно до рекомендацій без користувальницьких навичок, скидання копій також робиться з меню.

При розпакуванні Brother DCP 7057R потрібне видалення захисних наклейок. Він дозволяє друкувати на банках, конвертах, на глянцевому і матовому папері. Фахівці і користувачі відгукуються як ультракомфортном і надійному МФУ.

Ссылка на основную публикацию