Приховування додаток на Андроїд: кращі програми для приховування

Приховати будь-який додаток на Андроїд можна за допомогою інших додатків, які доступні в магазині додатків Google Play.

Приховувати від сторонніх очей фотографії, відеоролики і документи операційна система Android пропонує вже давно – варто зазирнути в настройки, розставити параметри приватності і в результаті вже ніхто не добереться до контенту, поки не підібрали пароль або не розгадали графічний ключ.

З іконками програм і розваг, завантажених з Play Market, ситуація складніша – раніше на Android доводилося спочатку розбиратися з root-правами, а вже після – експериментувати і годинами вчитуватися в інструкції. З недавніх пір ситуація змінилася – приховувати додатки відтепер можна за дві секунди – завдяки спеціальному софту:

Hide App

Мультифункціональний інструмент на Андроїд, зосереджений на перенесенні інформації в спеціальне сховище. Крім функції «приховування» Hide App передбачає ще й установку додаткових паролів, якщо раптом хтось здогадається про використання подібних махінацій.

Ну, а якщо хтось спробує підібрати комбінацію і розблокувати доступ до іконок, софту або зображень – то з’явиться відповідне повідомлення і гучний звуковий сигнал.

Hide Apps

Сервіс на Андроїд, здатний в напівавтоматичному режимі приховувати інформацію і блокувати доступ до конфіденційних даних за допомогою графічних ключів, паролів і сканерів відбитків пальця.

Крім ікон розваг і софта сервіс Hide Apps здатний переносити в захищене сховище ще й фотографії з «Галереї». Результат, як і в випадку з додатками, схожий – навіть надзвичайно цікавий один або колега не зможе дістатися до істини і обійти хитру блокування.

GalleryVault

Помічник на Андроїд, спочатку розроблений з метою захистити і заховати фотографії, відеоролики і файли (документи, нотатки та записи) від сторонніх очей. Але в подальшому розробники зважилися на експеримент і навчилися окремо приховувати ще й встановлені додатки.

Ну, а якщо бажання ховати не з’явилося, ніхто не заважає блокувати доступ – месенджери, розділ з повідомленнями, клієнти соціальних мереж – з паролем ніхто не зможе впоратися!

X App Hider

Стрімко розвивається інструмент на Андроїд, здатний за дві секунди заховати всю інформацію, пов’язану з наповненням внутрішній або зовнішній пам’яті. За допомогою X App Hider програми не відображаються на робочому столі, в меню і навіть в настройках Android.

Схожим чином працює і сховище для фотографій – ніхто і ніколи не здогадається, які знімки раніше зберігалися в галереї.

З плюсів – доступ до пропонованого функціоналу розробники видають безкоштовно (і без підписок, реклами або обмежень), та ще й з купою функціональних і візуальних налаштувань (починаючи з паролів і закінчуючи темою). А ось до мінусів варто віднести мови – чекати перекладу інтерфейсу на російську – безглуздо.

App Hider

Потужний сервіс на Андроїд, приховує важливу інформацію – додатки, фотографії, замітки і документи – в спеціальному сховищі, візуально нагадує калькулятор.

Варто тільки набрати на калькуляторі код і з’явиться шанс перейти до меню App Hider і там же – попрацювати з налаштуваннями і іншими деталями. Якщо код не знати, то навіть при сильному бажанні потрапити в приховану область вийде – ні у одного шахрая навіть і не здогадається, на які можливості здатний класичний калькулятор.

Calculator Vault

Прямолінійний конкурент App Hider, що відрізняється від «оригіналу» іншим оформленням і іншим підходом до реалізації функції «заховати». В іншому ж – той же функціонал і схожий результат.

Ссылка на основную публикацию