Причини чому принтер захоплює кілька листів

Ви ставите питанням «чому принтер захоплює відразу кілька листів?». Будь-який пристрій може несправне працювати, при чому не обов’язково в цьому винні неправильні умови експлуатації. Причин, чому принтер захоплює кілька листів – багато. У такій поломці принтера Самсунг SCX 3200 або Xerox і неправильному захопленні частіше винні не збої системних налаштувань, а саме поломка комплектуючих пристрою. Це поширені проблеми і тому усунути їх можна самостійно.

проблема принтера

Про що піде мова:

Гальмівна майданчик

Найбільш часто зустрічається причина неполадки – поломка гальмівної площадки. Ця частина принтера Самсунг призначена саме для затримання кількох аркушів, що йдуть слідом за тим, який вже захоплений і пішов до друку. Верхній шар елемента покритий гумою, яка і затримує листи, але з часом верхній шар зношується і стирається, що і призводить до того, що принтер захоплює кілька листів відразу. Існує кілька способів вирішення проблеми:

Зніміть гумку, використовуючи тонку викрутку. Переверніть гуму іншою стороною і помістіть її на майданчик. Закріпити гумку можна внизу за допомогою двостороннього скотча.

Розташування гальмівної площадки

Вищеописаний метод є тимчасовим, так що після закінчення певного часу вам все одно необхідно буде купити нову гуму для покриття майданчика.

Цей метод є більш трудомістким, але і дешевим, так як в ході необхідно буде виготовити верхній шар для майданчика самостійно. Найбільш просто буде застосувати пробкову наклейку, яку можна знайти в будь-якому будівельному магазині. При виборі варто орієнтуватися на вихідну товщину гумки і підбирати точно таку ж товщину наклейки.

огляд гумки

Останній спосіб також простий у втіленні і, якщо говорити з досвідченою точки зору, більш надійний. Однак більш витратний з точки зору економії. Вам доведеться придбати набір зношуються гумок для принтера Самсунг SCX 3200 або Xerox, які випускаються усіма виробниками оргтехніки. В такому випадку вам при поломці необхідно буде просто зняти стару, деформовану гумку і замінити.

Ролик для подачі паперу

Якщо принтер Самсунг захоплює кілька листів при друці, то одна з можливих причин – поломка ролика для подачі паперу до друку. Щоб протестувати його роботу і виключити цей варіант поломки – самостійно протестуйте кріплення ролика. Якщо при спробі його дістати або зрушити його ви відчуваєте вільний хід деталі, то вона явно непридатна для нормального функціонування через те, що напрямна неправильно зафіксована.

Ролик для подачі паперу

Існує два варіанти виходу з ситуації – ремонт або повна заміна ролика для загарбання паперу. Краще відразу придбати деталь можна в будь-якому спеціалізованому магазині комп’ютерної або принтерного техніки Самсунг. Але якщо ви вирішили взятися за ремонт самостійно – вам знадобитися всього лише саморіз. Укрутите саморіз замість направляючої і відкусите кусачками залишилася головку.

Гума для заміни

Папір низької якості

Чому якість паперу так важливо у пресі? Якщо папір, що використовується вами в процесі, низької якості, то при захопленні кількох аркушів принтером вони можуть «склеюватися» між собою через механічну електризації. Відразу виправити дану проблему можливо тільки заміною листів.

Увага! Погана якість паперу може сприяти зношування верхнього шару ролика для подачі паперу.

Висока вологість

У приміщенні, де знаходиться принтер Самсунг, оптимальною вважається показник вологості в 65-75%. Чому? Чим більше цей показник перевищено, тим сирее стає папір. Як наслідок – вона злипається, і принтер захоплює кілька листів при друці. Цю проблему легко виправити, відкоригувавши внутрішній мікроклімат приміщення. Якщо такий варіант на даний момент недоступний – спробуйте перед друком ретельно відокремити кожен лист і «розпушити» вийшла стопку.

Таким чином ми на практиці довели, що вирішити таку несправність, як одночасне захоплення кількох аркушів – посильне завдання для будь-якого пересічного користувача, який не має ніякої спеціальної освіти. Однак пам’ятайте, що поява однієї несправності з великою ймовірністю може спричинити за собою появу інших. Особливо, якщо термін експлуатації принтера Самсунг перевищує 5-6 років. В такому випадку краще не займатися самостійний ремонтом і дати визначення в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию