Прибрати рекламу в Microsoft Edge за допомогою розширень!

Нав’язлива реклама не тільки заважає візуально, а й гальмує завантаження інтернет-сторінок. Блокування реклами значно прискорює роботу з браузером. Для Microsoft Edge розробили кілька розширень, які повністю або частково прибирають рекламу з сторінок, що переглядаються.

AdBlock

У браузері Едж можливість блокування рекламних зображень, тексту і відео вирішена плагіном AdBlock. Про нього ми докладно писали для браузера Mozilla.

Після встановлення в правому верхньому кутку з’явиться повідомлення. Нам потрібно включити встановлений плагін.

Відразу ж – приклад роботи блокувальника. Заходимо на відомий спортивний сайт. Бачимо верхній банер, збоку і фонову велику рекламу.

А ось як виглядає той же сайт з встановленим AdBlock’ом.

Всі три рекламні блоки (навіть найбільший фоновий) зникли. Сторінка завантажується швидше, очі бачать тільки потрібну інформацію.

Клікнувши лівою кнопкою на іконку плагіна, ви можете:

  • подивитися статистику блокувань;
  • включити або виключити адблок (взагалі або на конкретній сторінці);
  • перейти в додаткові параметри.

В параметрах цікавий перший пункт. Можна дозволити або заборонити ненав’язливу рекламу. Розробники стверджують, що деякі сайти дають якісний контент, навіть рекламний. І невеликий банер або просто текстове повідомлення нікому не буде заважати. Але вони залишають вибір за користувачем – можете взагалі прибрати всю рекламу, навіть ненав’язливу.

AdBlock – відмінне розширення для браузера Edge. Воно безкоштовне і блокує будь-яку рекламу (банерну, текстову, відео). Є розширена версія плагіна – Adblock Plus.

AdGuard

Альтернативою може стати блокувальник AdGuard. Після встановлення розширення нас відправляють на сторінку з настройками. Змініть параметри. Зауважте, що їх установка може привести до більш тривалої завантаженні сторінок. Наприклад, захист від шкідливих сайтів вимагає додаткового звернення до спеціального веб-сервісу.

Блокувальник теж гідний. Заради експерименту зайшли на той же спортивний сайт. Вся реклама пішла моментально. Додаткова можливість AdGuard’а – захист від фішингових сайтів. Докладний огляд блокувальника ми зробили в цій статті.

Avast Online Security

Основна призначення плагіна – захист від вірусів. В якості додаткової функції – рекламна блокування. Розширення за своєю функціональністю схоже на AdGuard. Ось так виглядає основна панель управління.

Можна зайти в розширені настройки і встановити бажані параметри.

За рівнем блокування не поступається двома попереднім. Додаткова перевага – захист від шкідливих сайтів, файлових вірусів.

підсумки

У браузері Microsoft Edge прибрати рекламу можна за допомогою розширень. Ми розглянули три: AdBlock, AdGuard і антивірус Avast Online Security, який в якості додаткової функції блокує рекламний контент. Всі вони значно прискорюють роботу зі сторінками, покращують їх візуально.

Ссылка на основную публикацию