При включенні комп’ютера просить натиснути f1 як прибрати?

Рано чи пізно практично на будь-якому комп’ютері при включенні потрібно натиснути клавішу F1 або F2. Якщо цього не зробити він просто не увімкнеться, залишаючись висіти на чорному тлі з білими буквами. У даній статті ми розповімо що це означає, а також як позбавиться від постійних натискань кнопки F1 при включенні комп’ютера.

Чому комп’ютер просить натиснути F1?

Існує кілька можливих причин, за якими кожен раз при включенні потрібно натискати кнопку F1. Таким чином система звертає увагу користувача на наявність проблеми. Завжди трохи вище рядки «Press F1 to continue» присутній повідомлення, яке й викликало появу запиту на натискання F1. Зараз ми розглянемо всі можливі варіанти.

Cmos checksum bad / CMOS Checksum Error

Це найпоширеніше повідомлення, наслідком якого є запит натискання F1. Воно сигналізує про те, що на материнській платі сіла батарея і її потрібно замінити.

Помилка при завантаженні Cmos checksum bad

Smart status bad backup and replace / Immediately backup your data and replace your hard disk drive

Якщо перед фразою «Press F1 to continue» є подібна фраза, то це означає, що жорсткий диск знаходиться в поганому стані. Як сказано в повідомленні, рекомендується негайно скопіювати важливі дані на інший жорсткий диск і замінити поточний.

Smart status bad backup and replace

Cpu fan error

Дана помилка говорить про наявність проблем з кольором на процесорі. Він або не підключений, або не працює, або працює, але не з належною швидкістю. Рекомендується його перевірка з можливою подальшою заміною. Зверніть увагу, що кулер процесора повинен бути підключений до конектора материнської плати з ім’ям CHA / CPU Fan.

cpu fan error при завантаженні

CPU over temperature error

При цьому повідомленні йдеться про температурах процесора. Швидше за все вони завищені. Рекомендується їх перевірка і при наявності проблем обслуговування системи охолодження.

cpu over temperature error

Chassis intruded!

Якщо в BIOS активована опція відстеження розтину корпусу, то в даному випадку буде відображатися повідомлення «Chassis intruded!». Потрібно всього лише увійти в налаштування BIOS і відключити відповідну опцію.

Chassis intruded! Fatal Error … System Halted

Intel cpu ucode loading error

Дане повідомлення говорить про проблеми з сумісністю процесора і материнської плати. Швидше за все потрібне оновлення BIOS материнської плати.

Ссылка на основную публикацию