При підключенні мережевого принтера запитує пароль. Кілька способів вирішення проблеми

Деякі люди, які користуються одним пристроєм для друку за допомогою локальної мережі, стикаються з необхідністю усунення проблеми, пов’язаної з тим, що при підключенні принтера по мережі вимагає пароль. В цілому завдання такого роду є досить рідкісною, але все ж вона зустрічається і тому вимагає оперативного вирішення, інакше користувачі, об’єднані в одну «локалку», не зможуть користуватися загальним принтером в нормальному режимі. А подібне гальмування роботи негативно відіб’ється на роботі всього офісу.

Можливі рішення проблеми

Отже, якщо ваш БФП або принтер, який є мережевим несподівано почав вимагати введення якогось пароля, то можете спробувати створити кілька додаткових користувачів в системі. Дайте їм всі необхідні дозволи, після чого перезавантажте і принтер, і персональний комп’ютер. Незважаючи на те що ймовірність усунення проблеми за допомогою такої дії мінімальна, але все ж варто спробувати.

Крім того, запустіть в системі редактор локальної групової політики gpedit.msc.

  • Для цього вам потрібно відкрити «Виконати» через «Пуск», після чого вписати дану команду.
  • Потім перейдіть в «Локальні Політики» через наступний шлях «Конфігурація Комп’ютера» => «Конфігурація Windows» => «Параметри Безпеки».
  • У новому вікні знайдіть розділ, що має на увазі призначення прав користувача і видаліть «Гостя» в наступних значеннях: «Відмова в доступі комп’ютера з мережі: SUPPORT_388945a0» і «Відхилити локальний вхід: SUPPORT_388945a0».

В цілому ймовірність того, що дана рекомендація допоможе вирішити вищеописану проблему досить велика, тому обов’язково скористайтеся ним.

Також ви можете спробувати видалити встановлений мережевий принтер, після чого виконати його установку знову. Завантажте для цього драйвера найновішою версією, підшукавши їх на офіційному сайті виробника вашої оргтехніки. Під час процесу установки девайса обов’язково додайте новий порт і в його налаштуваннях пропишіть ім’я друкувального пристрою і конкретний шлях до персонального комп’ютера. Можливо, завдяки кореневої перевстановлення мережевого принтера при підключенні до нього система не буде вимагати пароль.

Якщо вищеописана завдання як і раніше є для вас актуальним, то спробуйте для початку вийти з облікового запису Windows Live (якщо заходили саме під нею) і перезайти в систему під локальної обліковим записом. Потім перезавантажте свій ПК. Після цього проблема повинна бути усунена.

Можливим її джерелом міг бути звичайний глюк операційної системи Windows, який зажадав звичайної зміни облікового запису і подальшої перезавантаження.

Можливе джерело проблеми може бути пов’язаний також і з тим, що у вас просто немає домену. В такому випадку створіть на ПК, де розшарено мережеве принтер користувача, у якого буде таке ж ім’я та пароль, як і у того, який марно намагається під’єднатися до загальної оргтехніки.

Крім усього перерахованого вище, можете спробувати розшарити оргтехніку для гостя і включити на ПК обліковий запис гостя. Відкрийте «Локальні політики безпеки» своєї системи і приберіть значення за замовчуванням в пункті, який має на увазі блокування доступу до комп’ютера з мережі для гостя.

В цілому кілька рекомендацій, описаних в даній статті повинні допомогти вам впоратися з проблемою, коли при підключенні мережевого пристрою для друку запитується пароль. Завдяки цьому вам не потрібно витрачати гроші на виклик майстра додому або зверненні за допомогою в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию