При оновленні сталася помилка (помилка завантаження) в Steam

Ми продовжуємо розглядати різні помилки сервісу цифрової дистрибуції Steam. Цього разу на нашій “кушетці” знаходиться досить поширена проблема, яка виникає при завантаженні різних поновлення для ігор в цьому сервісі.

Наприклад, під час завантаження оновлень для Counter Strike Global Offensive або Dota 2 перепинити вам шлях може помилка, в якій міститься такий текст:

При оновленні ******* сталася помилка (помилка завантаження)

Безліч гравців страждає цією проблемою і коли вона наздоганяє їх, то вони практично завжди не знають що робити в цій ситуації. Що ж, варто сказати, що проблема досить непроста і проста одночасно. Все залежить від того з якого боку дивитися на неї.

Що взагалі відбувається під час появи проблеми? Ви ставите завантажуватися оновлення для своєї гри, скачується може приблизно кілька мегабайт, а потім, замість продовження завантаження, скачування призупиняється і на вашому екрані з’являється повідомлення “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“. І як би безліч разів ви не намагалися відновити скачування поновлення, підсумок буде один і той же – воно не продовжиться.

Отже, ця стаття буде являти собою щось на кшталт збірної солянки з методів для вирішення цієї проблеми, які були зібрані з усіх куточків Інтернету. Як і завжди, ми розташуємо методи в порядку зростання їх складності. Також варто сказати, щоб ви не ігнорували такі методи, як “включити / вимкнути” або “перезавантажити”, так як вони “дійсно” можуть часом вирішувати проблеми.

Методи рішення «При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)»

Перезапуск клієнта Steam

Можливо, що встановлений клієнт Стим на вашому комп’ютері просто набрів на якийсь одиничний збій в своїй роботі. Наприклад, буває таке, коли клієнт Steam навідріз відмовляється запускати будь-які ігри. Проста перезавантаження Стим допомагає вирішити проблему. З помилкою “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“Теж може статися також. Спробуйте перезавантажити свій клієнт і подивіться, змінитися ситуація.

Перезавантаження комп’ютера

Така ж ситуація, як і з Steam. В операційній системі міг виникнути простий збій, через який себе проявила помилка “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“. Спробуйте перезавантажитися, а потім подивіться, чи буде вона виправлена.

Перевірка вільного місця на диску

Ви напевно знаєте скільки у вас вільного місця на диску, але все краще ще раз перевірити. Можливо, що намагаєтеся завантажити оновлення для своєї гри і при цьому забувши, що на вашому диску залишилося буквально кілька сотень або навіть десятків мегабайт. Подивіться на залишок вільного місця на диску. Якщо ж там достатньо місця, то проблема у вигляді помилки “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“Виникла безумовно не через це фактора. Але якщо ж на диску залишилися крихти, то відповідь лежить перед вами.

відключення Антивірусу

Всі знають, що в кожній статті про різні проблеми завжди можна знайти банальний пункт про те, що винуватцем ситуації є Антивірус користувача. Як би там не було, Антивіруси дійсно можуть доставляти величезну кількість проблем, особливо стороннього походження. Спробуйте відключити свій Антивірус, так як той може блокувати файли оновлення для вашої гри, прийнявши їх за шкідливі елементи. Звучить може і бредово, але часом це відбувається. Після відключення Антивірусу знову запустіть процес завантаження оновлення і перевірте, чи продовжитися він і чи виявиться повідомлення “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“.

Перевірка цілісності файлів гри

Є ймовірність, що ваше оновлення не може бути завантажено і встановлено з тієї причини, що файли гри були пошкоджені. Для того щоб перевірити цю теорію слід, вам слід виконати перевірку цілісності файлів гри. Для цього зробіть наступне:

 • Зайдіть в бібліотеку своїх ігор Стим.
 • Зробіть клік правою кнопкою миші по потрібній вам грі і виберіть “Властивості”.
 • Перейдіть у вкладку “Локальні файли”.
 • Потім натисніть на кнопку “Перевірити цілісність ігрових файлів”.

Після натискання на цю кнопку почнеться процес, за допомогою якого Steam перевірити файли вашої гри. Якщо щось буде не сходиться, то ваш клієнт замінить пошкоджені файли на нормальні. Після процесу перевірки спробуйте запустити вашу гру ще раз, щоб упевнитися в рішенні помилку “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“.

Запуск клієнта Steam від імені А
дміністратора

Як відзначають деякі з користувачів в мережі, підвищення прав для клієнта Steam допомагає продовжити завантаження потрібного вам оновлення. Отже, для виконання цього методу зробіть наступне:

 • Для початку закрийте свій Steam.
 • Потім пройдіть в папку, в якій у вас встановлений клієнт Steam.
 • Знайдіть виконавчий файл для нього, тобто Steam.exe.
 • Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть “Властивості”.
 • Потім перейдіть у вкладку “Сумісність” і відзначте галочкою пункт “Запускати цю програму від імені адміністратора”.

Тепер спробуйте запустити Steam і знову продовжити завантаження потрібного вам оновлення. Можливо в цей раз повідомлення “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)” не буде.

Зміна регіону завантаження

Часом в Steam виникають проблеми з підключенням через вашого регіону завантаження. Не зрозуміло чому так відбувається, але відбувається. Спробуйте його поміняти пару трійку раз і, можливо, ви зможете позбутися від цієї набридливої ​​помилки. Для цього зробіть наступне:

 • Зайдіть в Настройки Steam.
 • Перейдіть у вкладку “Завантаження”.
 • Натисніть на меню, що випадає під “Регіон для завантаження”.
 • Змініть свій регіон завантаження кілька разів і подивіться, чи буде виправлена ​​помилка “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“.

Перезапуск Wi-Fi роутера

Деякі користувачі відзначають той факт, що вони змогли домогтися виправлення проблеми з неможливістю завантажити оновлення для своєї гри за допомогою простого перезапуску Wi-Fi роутера. Так що якщо ви використовуєте Wi-Fi роутер і у вас виникла проблема “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“, То спробуйте перезапустити його. Для цього ви можете просто відключити харчування для роутера на кілька секунд, а потім знову підключити назад.

Проблеми з Wi-Fi адаптером

Ми нарешті дійшли до пункту, який можна вважати найбільш вірогідною причиною проблем із завантаженням оновлення для вашої гри. Вся справа полягає в тому, що ви, швидше за все, використовуєте WiFi адаптер для під’єднання до бездротової мережі свого WiFi роутера. Саме користувачі з такою конфігурацією найбільш часто скаржаться на проблеми з повідомленням “При оновленні сталася помилка (помилка завантаження)“.

Ще частіше даною проблемою страждають користувачі з адаптерами від виробника TP-LINK. Так що якщо ви використовуєте подібний Wi-Fi адаптер і у вас з’явилася ця проблема, то справа, швидше за все, полягає в саме в ньому.

На жаль, користувачі в таких обставинах вирішили проблему продовживши завантаження оновлення вже через дротове підключення до мережі. Деякі ж користувачі стверджують, що вони змогли виправити проблему оновивши драйвера для свого Wi-Fi адаптера.

Ссылка на основную публикацию