Процес com.sec.android.app.sbrowser, чому садить батараю

Не секрет, що сучасні телефони під управлінням операційної системи Андроїд швидко сідають, витрати заряду чи вистачає на добу активного використання пристрою. Сьогодні наш погляд впав на процес com.sec.android.app.sbrowser і content.com.sec.android.app.sbrowser.readinglist розповімо що це за процеси, яка програма їх запускає і як вчинити в такому випадку. Багато користувачів помітили в графі витрати заряду ці процеси, які «з’їдають» близько 20-25% загального енергозапасу.

Процес com.sec.android.app.sbrowser, що це?

Зверніть увагу на останнє слово в назві процесу «sbrowser», це одночасно і підказка і відповідь на наше питання. Це процес запущеного стокового, рідного браузера смартфона. У наш час все сучасні браузери успішно перекочували з комп’ютерних версій на планшети і телефони, з цього рекомендуємо використовувати їх при серфінгу в інтернеті. При запущеній навіть однієї вкладці в браузері ваша батарея буде невблаганно втрачати свій запас. Для бажаючих продовжити використання стандартного браузера дамо кілька порад з енергозбереження:

  • Відкрийте браузер, насамперед необхідно закрити всі вкладки;
  • Потім натиснути кнопку «Назад» – це не просто «згорне», а закриє додаток браузера;
  • Після закриття браузера процес com.sec.android.app.sbrowser пропаде з запущених і батарея проживе довше;

користувачам зустрічається content.com.sec.android.app.sbrowser.savepage і content.com.sec.android.app.sbrowser.readinglist це дочірні процеси від основного запущеного браузером.

При використанні іншого браузера – налаштуйте функцію «відкриття вкладок попередньої сесії» при запуску і завжди закривайте браузер, він не тільки садить батарею в згорнутому вигляді, а ще й займає місце в оперативній пам’яті пристрою.

Що ще можна зробити якщо батарея швидко сідає?

Дамо ще поради як розтягнути низький заряд на весь вечір:

  • Насамперед відключаєте мобільний інтернет, він вимагає більшого споживання харчування ніж Wi-Fi і при активному використанні акумулятор швидко виявиться в нулі;
  • Затисніть кнопку «Додому» і клікніть «Очистити Ram (Кеш)», або значок очищення оперативної пам’яті телефону;
  • Знову ж при довгому утриманні кнопки «Додому» – відкриється список всіх запущених додатків. Закрийте всі ігри, додатки і програми, які не використовуються в даний момент;
  • Коли заряду 1-5% можна активувати «Режим польоту» – так телефон перестане підтримувати зв’язок з мережею і може протягнути ще пару годин, при цьому інші
    функції крім «Дзвонити» будуть активні. Активуйте режим при необхідності зателефонувати, вийти в інтернет;

Сподіваюся ви розібралися що за процеси com.sec.android.app.sbrowser, content.com.sec.android.app.sbrowser.readinglist і як його зупинити в боротьбі за економію батареї.
Пишіть в коментарях процеси, розбір яких ви хочете побачити в наступних статтях.

Ссылка на основную публикацию