Прості способи, як поліпшити гучність онлайн відео

Відповідь на питання статті здається очевидним: виставити повзунки гучності Windows і в самому плеєрі на максимум. Але часто звук онлайн-відеороликів все одно залишається тихим. Причому проблема може бути присутнім як в одному конкретному браузері, так і одночасно в усіх.

Для початку слід виконати універсальні дії:

Якщо звук при перегляді відео залишається слабким, доведеться шукати альтернативні рішення.

Налаштування звуку для браузера

Гучність, яка регулюється на панелі завдань, – загальна. У Windows останніх версій (наприклад, в «десятці») передбачені параметри гучності для окремих додатків.

Для цього нам буде потрібно мікшер гучності. Але щоб гучність окремого додатка відобразилася на панелі мікшера, нам потрібно включити в браузері будь-яке відео. Тепер заходимо в мікшер, як показано на скріншоті.

Бачимо відображення регулювання звуку для Opera з назвою, що відтворюється. Налаштовуємо гучність для цього браузера.

Тонкомпенсация

Пошук рішення проблеми призвів до варіанту з тонкомпенсацією, що настроюється в параметрах звуку. Багато користувачів відзначають, що при включеній характеристиці гучність онлайн відео значно збільшилася.

Заходимо в параметри Windows (клавіші Win + I), переходимо в розділ «Система» і вкладку «Звук». Вибираємо «Панель управління звуком».

В панелі вибираємо Динаміки і натискаємо на «Властивості».

У властивостях динаміків переходимо у вкладку «Покращення», знімаємо маркер з «Відключення всіх звукових ефектів» і виставляємо галочку навпроти «Тонкомпенсация».

Програма та плагіни для збільшення гучності відео

Наступний спосіб збільшити звук в онлайн-відео – встановити допоміжний софт. Ми розглянемо універсальну програму, які збільшують гучність звуку для комп’ютера в цілому, і для окремих додатків (браузера). Також розповімо про плагіні для Google Chrome.

SoundBooster

Відмінна утиліта – SoundBooster. Простий інтерфейс, підтримка російської мови і реальне збільшення гучності звуку. Викачується на офіційному сайті, встановлюється і запускається на панелі завдань.

Просто клікніть лівою кнопкою миші і пересуньте повзунок гучності. Права кнопка миші викликає меню з налаштуваннями, режимом роботи, оновленнями і активацією.

Утиліта здатна поліпшити гучність звуку на 500%! Причому якість звуку майже не погіршується. Розробники хваляться (і по праву) в принципово новій технології звуковий фільтрації. Єдиний недолік – програма платна. Пробна версія розрахована на 2 тижні.

Розглядати ще якісь утиліти не має сенсу. Альтернативні варіанти так само платні, але з більш складним інтерфейсом, англомовні.

Модулі для Google Chrome

  1. Audio EQ.

Для Хрома ми знайшли розширення, що дозволяє збільшити гучність онлайн відео. Заходимо в магазин Chrome і прописуємо в пошуковому рядку назву плагіна – Audio EQ. Встановлюємо, клікнувши по синій іконці.

Плагін відкривається в верхньому кутку. В панелі еквалайзера можна змінювати не тільки налаштування гучності, а й задавати режими відтворення звуку (Club, Dance, Pop, Rock і інші фільтри). Кому-то розширення може здатися незручним. До того ж воно англомовне.

  1. EQ – Audio Equalizer.

Ще один плагін для Хрому – EQ – Audio Equalizer. Після установки так само відкривається в правому верхньому куті. Перевага розширення – воно повністю російською мовою. В принципі, особливих відмінностей від попереднього плагіна немає. Та ж панель настройки гучності і вибір режиму відтворення звуку.

Отже, ми розглянули кілька способів, як збільшити звук при перегляді онлайн відео. Спочатку перевірте настройки гучності для конкретного браузера і спробуйте встановити параметр тонкомпенсації.

Для збільшення гучності звуку скористайтеся універсальної програмою SoundBooster, яка встановлюється на комп’ютер. Для браузера Google Chrome ми вибрали два розширення, що поліпшують гучність відео.

Ссылка на основную публикацию