Прошивка андроїд 2 + 2 2, 4 4 4 офіційна, найновіша

Прошивка Андроїд – заняття вельми серйозна і відповідальна, і непідготовленому користувачеві буде дуже корисно ознайомитися з короткою інструкцією з виконання процедури. Як же прошити пристрій? Операційна система Android – одна з найбільш популярних платформ для мобільних пристроїв, розроблена на ядрі Linux.Визнання світового масштабу платформа отримала в 2008 році, коли був представлений перший смартфон під її управлінням. З того часу триває її безперервний розвиток. Експерти цифрового ринку небезпідставно стверджують, що майбутнє операційних систем для мобільних пристроїв саме за Андроїд.

Підготовка до перепрошивки і її цілі

Перш ніж приступити до роботи, з’ясуємо, що таке прошивка Android, як її змінити і навіщо, власне, все це потрібно. Найбільш актуальна версія платформи на сьогодні – це Андроїд 4, що включає кілька версій: Android 4.1, Android 4.2, Android 4.3, Android 4.4.

Прошивка телефону – це повний набір програмного забезпечення, що входить в операційну систему пристрою (телефон, планшет і т.д.), необхідного для його ефективної взаємодії з користувачем.

Будь-який пристрій не застраховане від збоїв в роботі, їх причинами можуть бути установка сумнівного софта, різноманітні проблеми з програмним забезпеченням і т.д. Перепрошивка може допомогти користувачеві позбутися від багатьох помилок, але підходити до цього потрібно дуже делікатно, оскільки будь-які необережні дії можуть привести до негативних наслідків для вашого девайса. Перед тим як зайнятися перепрошивкой пристрої під управлінням Android, потрібно перевірити наступне:

  1. Переконатися, що пристрій повністю заряджена. Якщо планшет або смартфон відключаться в процесі прошивки, це призведе до не приємному фіналу у вигляді втрати даних і системних проблем.
  2. Дізнатися, яка остання версія операційної системи і яка остання прошивка є на вашому телефоні (смартфоні, планшеті) на поточний момент. Заходимо в «Налаштування», далі – «Про телефоні», дивимося, що встановлено (наприклад, Android 4 2 + 2 або Android 4 4 4).
  3. Знайти та завантажити файл (и) потрібної прошивки для наявної у вас моделі пристрою.

Інструкція по здійсненню операції

Тепер можна приступити безпосередньо до установки прошивки. Мається на увазі, що користувач вже має в наявності файл потрібної йому версії. З огляду на, що способів і варіацій в залежності від різних факторів безліч, розглянемо лише один з них на прикладі умовного смартфона. Отже, щоб встановити файл (и) прошивки Андроїд через USB, користувачеві доведеться виконати наступні операції:

  1. Встановлюємо програму для прошивки, в даному випадку це буде Fastboot, на диск C комп’ютера в каталог C: Android. Також встановлюємо програму Odin.
  2. Відкриваємо папку “Tools” на диску С, де містяться всі утиліти, які будуть використовуватися при прошивці. У цій же папці знайдете підпункт “Драйвери”.
  3. Підключаємо смартфон до комп’ютера за допомогою USB-шнура. У деяких випадках, коли драйвер пристрою відсутня, система автоматично пропонує встановити запитуваний файл.
  4. Далі необхідно завантажити в папку “Tools” комп’ютера файл встановлюється прошивки (будемо розглядати офіційні прошивки) в форматі zip-архіву.
  5. Перед початком прошивки слід переконатися, що розблоковано bootloader. Якщо немає, для розблокування потрібно виконати наступне: відкрити меню “Пуск”, в рядку пошуку ввести cmd.exe, в командному рядку набираємо cd C: AndroidTools з дотриманням прогалин і регістра і підтверджуємо команду. Цими діями здійснюється переміщення в директорію папки “Tools”.
  6. Вводимо команду fastboot devices і для початку процесу: fastboot update файл прошивки zip.
  7. Якщо всі дії виконані коректно, то прошивка проходить успішно, а для її завершення буде потрібно перезавантажити пристрій.

Це приблизний алгоритм лише одного із способів прошивки пристрою під керуванням операційної системи Android. І пам’ятайте: який би метод ви не зволіли, потрібно підходити до цього заходу з максимальною обережністю і відповідальністю.

Ссылка на основную публикацию