Проходження The Room: Old Sins, огляд гри.

У цій статті розглянемо нову гру на Андроїд The ​​Room: Old Sins, а нижче опишемо проходження головоломок в холі, шанувальників збереться досить будемо наповнювати статтю наступними рівнями.
Хто ще не в курсі The Room: Old Sins – нова гра від Fireproof Games, випущена в січні 2018. Неймовірна головоломка, оповита таємницею гри з гарним, майже відчутним світом 3D всередині.

The Room: Old Sins. Огляд і функціонал іграшки

Сюжет гри показує нам історію про несподіване зникнення чванливого інженера і його великосвітської дружини, що є пунктом відправлення для пошуку важливого артефакту. У міру проходження гри, сліди вказують на горище будинку, де знаходиться дуже старовинний, незвичайний ляльковий будинок …
Поринь у світ таємниць, вивчи всі тривожні місця, досліджувати кожну туманну зачіпку, керуй дивовижними механізмами в процесі проходження і розкриття всіх таємниць садиби Волдгрейв.

Функціонал і переваги в загадковій кімнаті Олд Сайнс:

  • Бездоганна добірка головоломок – можливість досліджувати неймовірно хитромудрий ляльковий будинок, який може перетворитися на твою бажанням; будь-яка химерна кімната є порталом в нову дивовижну локацію.
  • Простота в оволодінні – прекрасна гра, яку легко почати і дуже важко відірватися, дозволяє насолодитися ідеальним поєднанням витіюватих логічних задачок і інтуїтивно зрозумілого взаємодії з гравцем.
  • Тактильне управління – приголомшливо природний ефект при натисканні, ніби чувтсвуешь кожен об’єкт під кінчиками пальців.
  • Багатоскладові об’єкти – вивчити десятки промальованих до дрібниць об’єктів і встановити який з них зберігає секретні пристосування.
  • Хвилююча звукова атмосфера – вражаюче музичний супровід в поєднанні з ефектним супроводом звуками виробляють неповторну розбурхує атмосферу.
  • Підтримка декількох мов – російської, англійської, німецької, французької, іспанської, португальської, італійської та турецької.

Крім того, гра платна, на різних джерелах різна ціна, проте ми впевнені, що ви не пошкодуєте, якщо придбаєте The Room: Old Sins. А якщо ви вмієте користуватися пошуковою системою типу Гугла то без проблем знайдете і безкоштовну версію :).

Гра доступна:
1) GooglePlay.
2) AppStore.
3)

Проходження The Room: Old Sins. хол

Виїзду – горище в будинку Волдгрейв. Саме звідси починається проходження The Room: Old Sins. Просто виконуйте те, що вам говорять. Зверніть увагу на світильник, спробуйте його включити, натиснувши на тумблер. Не працює. Вивчаємо речі в чемодані: відкриваємо замок і хапаємо викрутку. Після – відкрийте журнал EOS.
Відкриваємо викруткою кришку лампи і знімаємо її. А тепер – перша загадка! Працюйте двома: одним пальцем тягнемо верхню частину вліво, а інший вгору підтягуємо нижню частину. Далі, тягнемо верхню частину акуратно направо, щоб не втратити деталь, яку ви підняли. Вийшло? Якщо так – включиться світло.
А тепер ляльковий будинок. Для початку вивчіть ворота. Монетку в центрі поверніть проти годинникової стрілки і ворота будуть розблоковані. Щоб відчинилися дверцята лялькового будиночка, вам необхідно відкрити обидві віконниці.
Наступний крок – назад до вашого валізи і уважно огляньте його збоку. Візьміть важіль і перетягніть його нижче – вам відкриється секретний відсік, в якому лежить збільшувач – він ваш. У своїх інструментах досліджуйте збільшувач і знайдіть маленький золотий шматочок. Тягнемо його і відкриваємо лупу – він запрацює.

Відкрийте лупу

Перевірте чи заробив збільшувач в валізі. Ви повинні побачити написи – find the null, break the seal. Поверніться до лялькового дому і використовуйте лупу, щоб розглянути, що там. Рухаємо світильник, стілець і картину і йдемо далі. Візьміть лупу і натисніть два рази – увійдіть в хол.

Заходимо в хол

Беремо зі столу книгу і читаємо лист від Абігейл. Для отримання мідної монети можна розгорнути сектор знизу коробочки, в якій головоломка.
Відкриваємо предмет в інструментах і розкидаємо шматочки, потім створюємо нову фігуру.

Відкриваємо книгу і створюємо фігуру

Монетку покладіть в центр коробки, після використовуйте збільшувач для круглої частини. Візьміть пару коліс і зробіть малюнок по контуру. Тепер візьміть щит.

Кладемо монетку і беремо щит

Закрийте збільшення і виходьте із приміщення. Вгорі лялькового будинку є осередок для вашого щита. Помістіть його в осередок. З’являться знаки, затисніть і притримуйте середній, щоб знаки погасли.

Ставимо щит в клітинку

У будиночку ляльок з’явиться пара постаментів. Зліва – порожній, праворуч – фігурка оленя. Переверніть фігурку так, щоб стрілки поєдналися. Тепер беремо монетку.
Повертайтеся в хол. Відкрийте монетку в інструментах і покладіть її в іншу клітинку коробки з головоломками, після вирішите загадку. Візьміть механічну панельку.

головоломки

Верхівка коробки відкриється і вам випаде можливість вирішити цілий епізод головоломок. Двома пальцями паралельно натискайте на кнопки одного кольору. Для обертання кола рухайте скло. Перемикач необхідно застосовувати для фіксування скляних частин на місці. Як тільки ви заберете артефакт, значить ви завершили проходження холу в Олд Сайнс.

висновок

Відписуйтеся в коментарях як вам гра і викликає труднощі проходження The Room: Old Sins. За вашим запитам обов’язково доповнимо статтю, а ще краще викладемо відео проходження. Напишіть в які головоломки та ігри на логіку ви граєте і що найбільше запам’яталося, викликало труднощі.

Ссылка на основную публикацию