Програвач jetAudio plus призначений для справжніх меломанів

Розробник: COWON America
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10, 8, 7, Vista, XP
Розмір: 32.8 Мбайт
оновлений: Березень 20, 2017

JetAudio – оригінальний програмний комплекс, розроблений компанією Cowon, який виступає в якості програвача. Унікальність програми полягає не тільки у відтворенні аудіо або відео файлів, але і в можливості перетворювати один формат в інший. Щоб навчитися використовувати програму, необхідно уважно вивчити інструкцію.

У користувачів з’являється можливість створювати власну радіостанцію, а також записувати аудіо диски. Програма здатна конкурувати з усіма популярними плеєрами і конвертерами. Слід зауважити, що player jetAudio підтримує фільтри, що дозволяють поліпшити якість звуку.

мінімальні вимоги

 • ОС – Windows 10 і нижче (до XP);
 • Розрядність ОС – x86 / x64;
 • Тактова частота ЦПУ – 800 MHz;
 • Обсяг ОЗУ – 512 Mb.

Для коректної роботи програми, рекомендується використовувати звукову карту, а також встановити на комп’ютер DirectX.

Основні можливості

 • Підтримка найпопулярніших аудіо форматів;
 • Відтворення відео файлів;
 • Можливість конвертації;
 • Створення скріншотів з відео;
 • Установка плагінів візуалізації;
 • звукозапис;
 • Можливість редагування тегів;
 • Відтворення радіо каналів;
 • Налаштування фільтрів;
 • Використання 20-смугового еквалайзера;
 • Підтримка Unicode;
 • Об’єднання декількох звукових доріжок;
 • Управління гарячими клавішами;
 • Відтворення декількох файлів;
 • Запуск музики з інтернету;
 • Створення плей листів.

переваги

Програвач Джет Аудіо є унікальним додатком, тому у нього є ряд переваг. До основного відмінності і гідності програми можна віднести можливість обробки файлів. Додаток дозволяє користувачеві конвертувати аудіо формати, а також обрізати звукові доріжки.

Ще однією перевагою вважається можливість оцифровки аудіо файлів. Таким чином, можна буде значно поліпшити якість звуку. При цьому в процесі оцифровки можна додати деякі ефекти. Наприклад, шумозаглушення або зміна швидкості відтворення.

Управління jetAudio plus можна здійснювати не тільки за допомогою мишки і гарячих клавіш. Користувачі можуть скористатися пультом дистанційного керування. До популярної моделі пульта відноситься StreamZap.

Плеєр jetAudio оснащений модулем jetCast. Це дозволяє користувачеві зібрати свої улюблені треки, а потім транслювати їх в інтернеті. Для створення радіо каналу можна використовувати MP3, FLAC, OGG і WAV.

Розробники випустили jetAudio російською мовою. Тому, навіть недосвідчені користувачі зможуть швидко розібратися з можливостями і настройками програми. Слід зауважити, що jetAudio скачати безкоштовно може будь-хто.

недоліки

Програвач jetAudio plus це багатоцільове застосування, але не дивлячись на це у нього є кілька недоліків. Насправді недоліків трохи, і вони не настільки серйозні. До мінуса можна віднести відсутність портативної версії.

Ще одним мінусом вважається відсутність візуальних ефектів. При бажанні, можна встановлювати скіни, але їх не так багато. Якщо не враховувати ці мінуси, недоліків більше не виявлено.

Як завантажити jetAudio

Отримати безкоштовну версію програми можна з оф. сайту, розміщеного за адресою «http://www.cowonamerica.com/». Щоб завантажити jet користувачеві потрібно буде перейти у вкладку «Products».

Після завантаження сторінки з продуктами, слід перегорнути сторінку до самого низу. Поруч з підвалом буде розташована графічна посилання «jetAudio». Щоб завантажити плеєр, необхідно перейти по ній.

Для завантаження програвача jetAudio basic потрібно клікнути на кнопку «Get Basic». Після цього відкриється ще одна сторінка.

На новій веб-сторінці потрібно ще раз клікнути на кнопку «Get Basic». До того ж при бажанні можна завантажити версію jetAudio plus.

Для установки залишається тільки запустити завантажений з веб-сайту файл.

установка

Користувачеві потрібно запустити файл «JAD8105_BASIC_ntb.exe». Після цього з’явиться установча форма з привітанням. Щоб приступити до початку установки потрібно натиснути на кнопку «Далі».

На наступному кроці з’явиться угоду користувача. Щоб продовжити інсталяційний процес, слід вибрати пункт «Я приймаю умови …», а потім натиснути «Далі».

Наступна форма пропонує користувачеві вибрати місце установки програми. При бажанні можна нічого не міняти, а просто продовжити установку, натиснувши на відповідну кнопку.

Після цього почнеться інсталяція. Установчий процес займає не більше 5 хвилин.

Принцип роботи

Коли вперше програма буде запущена, користувач побачить абсолютно новий інтерфейс, який кардинально відрізняється від інших програвачів. У верхній частині програми є вимикач, завдяки якому можна зробити напис, що відображає відомості про трек напівпрозорої.

Для зручності програму можна запустити в режимі toolbar. До того ж панель витягується уздовж екрану. При цьому всі ярлики робочого столу будуть зміщені трохи нижче. Це ж стосується і відкритих вікон. Після всіх маніпуляцій, плеєр можна згорнути в трей, щоб він не заважав роботі.

Для настройки стереоканалов, користувачам найкраще використовувати еквалайзер. У програмі закладені популярні режими, залишається тільки вибрати необхідний. При цьому є можливість ручного регулювання.

висновок

Програвач jetAudio скачати можуть всі бажаючі. Цей плеєр кардинально відрізняється від подібних програм. В першу чергу програма буде цікава просунутим користувачам, так як вона має дивовижні можливості. Завдяки додатку, можна не тільки слухати музику і дивитися відео, а й редагувати файли.

Користувачам, які бажають в повній мірі насолодитися програмою слід придбати ліцензію «Про» версії. Вона коштує близько 30 $.

Ссылка на основную публикацию