Програми на iPhone для зберігання паролів: кращі програми

За допомогою програм для зберігання паролів на айФоні ви можете надійно зберігати і використовувати будь-які паролі, не побоюючись, що їх впізнають або вкрадуть.

Зберігати паролі на iPhone, iPad або iPod Touch вже давно допомагає вбудований в операційну систему iOS браузер Safari – варто тільки заповнити текстове поле «Логін» і «Пароль» і погодитися на збереження паролів та іншої введеної інформації на Айфон, як далі процес авторизації вийде автоматизувати .

Браузер відразу ж запропонує не ламати голову і не напружувати пам’ять, а взяти і використовувати вже збережені паролі. Здавалося б, ідилія. Але як бути в ситуаціях, коли авторизуватися потрібно ще і за межами Safari? Виписувати інформацію на папірець? Ні в якому разі! Пора звернути увагу на ТОП-7 додатків на iPhone для зберігання паролів:

LastPass Password Manager

Програма – своєрідний системний організатор на Айфон, який допомагає зберігати і редагувати паролі, використовувані для авторизації на сайтах або в сторонніх сервісах або окремих додатках.

З плюсів перед конкурентами – передбачуваний інтерфейс, розділений на кілька частин. Де легко налаштовувати захист, вибирати візуальну тему або ж міняти градацію вже доданих записів.

Платна програма на Айфон, розповсюджуваний за 599 гривень. У зазначену вартість входить захист від реклами, переклад інтерфейсу на 60 мов світу і спеціальна платформа для зберігання важливої ​​інформації (причому, не тільки паролів, але і заміток, ідей і навіть деяких зображень). Розібратися в LoginBox легко, і головна причина цього – наявність спеціальної інструкції, в якій по поличках розбираються основні аспекти та правила.

Dashlane

Невигадливий помічник на Айфон, який забезпечує захист конфіденційної інформації та допомагає зберігати інформацію про паролі, логіни і навіть кредитні картки. Сховище, як підказують розробники програми, нескінченне, а тому можна не турбуватися ні про кількість осередків, ні про те, яка інформація додається.

Але головна фішка програми Dashlane в дизайні і спеціальному механізмі автозаповнення, який з’являється при переході на сайт прямо над сенсорною панеллю з клавіатурою. Всього одна кнопка, швидка перевірка особи (через сканер відбитка пальця або ж код) і результат вже на екрані.

1Password

Сервіс на Айфон, який завоював відразу кілька нагород і в цифровому магазині Apple, і за межами операційної системи iOS. І на то відразу кілька причин: тут і дизайн доведений додатки до досконалості, і реклама навіть без підписки з’являється не частіше, ніж пару раз за кілька годин, і інтерфейс допомагає розібратися в суті навіть без інструкцій. А ще 1Password знайомий з синхронізацією і може видавати частину інформації довіреним особам при відповідному запиті.

Tiny Password

Скромний і навіть мініатюрний помічник на Айфон, функціонально зосереджений на зберіганні важливої ​​інформації. І тут неможливо відшукати хоч якихось зайвих елементів. Ні вигадливих спецефектів, ні дивною колірної забарвлення, ні реклами, що займає половину екрану. Лише основна суть і не більше того!

mSecure

Додаток «максимальної безпеки». Так, принаймні, називають новинку розробники програми з mSeven. І повірити в подібне висловлювання навіть легше, ніж здається на перший погляд. Захист інформації тут справжня передова і навіть набридлива.

Код перевірки, секретні питання, паролі – навіть власник інформації змушений безперервно проходити справжню смугу перешкод.

Password Manager Data Vault

Дорогущий (вартість від 749 гривень) і візуально застарілий інструмент на Айфон, який, не дивлячись на стилістику, функціонально обганяє багато програм стилю з App Store.

В першу чергу через хмарної синхронізації з будь-якими сервісами – Dropbox, Google, Яндекс, а в другу – через можливість в один клік підчистити інформацію на вибраному пристрої, наче нічого й не було.

Ссылка на основную публикацию