Програми на андроїд для Грибників: ТОП кращих

Програми для грибників на Андроїд допоможуть вам знайти справжній “грибний” маршрут, розпізнати які гриби їстівні, а які ні, а також розкажуть як правильно зберігати ті чи інші гриби.

без ґрунтовної підготовки складніше, ніж здається на перший погляд. І справа тут не у визначенні «родючих грибних місць», нізвідки не вийти з порожніми руками, а в безпеці.

Важливо і запам’ятати і шлях додому, і заздалегідь розібратися в тому, які гриби отруйні і неїстівні, а які не соромно показати на виставці грибників.

І, якщо раніше доводилося відразу ж відправлятися в бібліотеку для пошуку карт і довідників, то зараз досить відшукати 3 перевірених програми для смартфонів і планшетів з операційною системою Андроїд:

IGH – Voice Navigator

В першу чергу варто розібратися з програмним забезпеченням на Андроїд, здатним визначати місце розташування на карті і підказувати правильний шлях до найближчих населених пунктів, шосе або перевірених природних містечок. І сервіс від rausNT з поставленим завданням справляється ідеально.

Розробники пропонують розставляти крапки на карті (наприклад, можна вказати «плодовиту галявину» з грибами для подальшого відвідування або навпаки – поставити позначку, яку необхідно досягти вже після збору необхідних «інгредієнтів») і орієнтуватися на місцевості за допомогою голосових підказок.

Причому, спілкування з голосовим асистентом – головна фішка IGH. Тут не доведеться годинами діставати смартфон або планшет з кишені або сумки, сподіваючись відшукати правильний маршрут – потрібні підказки з’являться автоматично.

З додаткових плюсів – серйозна технічна підтримка. Оновлення з’являються без перерв і мало не щотижня. Правда, від багатьох збоїв, помилок і вильотів навігатор ще не врятований, але, можливо ситуація зміниться вже найближчим часом.

довідник грибника

Корисна програма для грибника. Якщо потрібний маршрут вже знайдений, пора розбиратися в тому, які гриби їстівні, а які варто обходити стороною. І текстовий довідник з картинками від HeadCorp здатний перетворити новачка в фахівця за якихось десять хвилин.

Тут повно подробиць про сезонності і «як знахідок», тут завжди знайдеться місце підказкам від професіоналів і бувалих майстрів, здатних розповісти, в яких місцях ховаються справжні «лісові коштовності», як орієнтуватися на місцевості і яким чином рятуватися від кліщів.

Якщо подібна текстова інформація зацікавила, ні в якому разі не варто пропускати окреме видання для тих, хто ще жодного разу не блукав по лісі. Там зібрані поради по збору рюкзака, вибору взуття та верхнього одягу, з підготовки питної води і навіть їжі. Як підказує практика, нехтувати такими речами точно не варто, інакше можливі непередбачувані труднощі!

Гриби Сто Рецептів

Коли грибний улов буде зібраний, залишиться останній крок – приготування їжі! І тут вже знайдеться місце, де розгулятися. Розробники пропонують готувати пироги і фаршировану курку, маринувати і експериментувати з соусами, а ще – варити, смажити і ніколи не зупинятися!

Головна перевага Андроїд програми – зручна навігація через пошук з використанням тегів і елементів сортування. А ще – тут надзвичайно зручні покрокові інструкції з деталізованими фотографіями. Якщо доведеться розгортати тісто – тут покажуть навіщо і яким чином. Якщо потрібно обробити свіжі гриби – то обов’язково знайдуться підказки для новачків і бувалих майстрів. Ну, а якщо ще складно розібратися в кулінарії і приправах – тут знайдуться точні пропорції інгредієнтів.

Єдине, чого сильно бракує – своєчасних оновлень. Ті рецепти, які вже дані, так і висять з минулого року і практично не оновлюються, і не допрацьовуються. А адже іноді хочеться і новинок!

Ссылка на основную публикацию