Програми для зміни голосу на Андроїд: список кращих

Програм для зміни голосу на Андроїд здатних в напівавтоматичному режимі змінювати голос при телефонних дзвінках або ж при взаємодії з заздалегідь записаними аудіозаписами, в Google Play менше, ніж хотілося б.

Досить затребувану нішу заповнюють маловідомі незалежні розробники, частенько забувають про оптимізацію або «рекламних ліміти» (промо-ролики і повідомлення у таких майстрів з’являються мало не кожні п’ять хвилин, через що редагування перетворюється на щось середнє між тортурами і перевіркою посидючості).

А тому задовольнятися залишається рідкісними винятками з правил:

Voice Changer

Нехитрий звуковий редактор на Андроїд з архаїчним оформленням, скромним набором інструментів, але якісної оптимізацією і безкоштовним розповсюдженням (реклами, до речі, теж мало).

Працювати з Voice Changer можна двома способами – або через вихідні матеріали (файли вибираються зі сховища, розташованого на зовнішній або внутрішній пам’яті), або ж в «прямому ефірі». Причому, в другому випадку добиватися цікавих результатів набагато легше. Можна вільно натискати кнопки, які трапляються під руку, і стежити за що виходять ефектами.

По частині контенту – на 5 з мінусом. Тут знайдеться і робот, і тварини, і комахи, і навіть деякі супергерої і марсіани. Але не всі пропоновані варіанти доведені до досконалості.

Десь сильно бракує чіткості, в якихось варіантах сильно відчувається «звукова штучність» (наприклад, якщо вибрати «жіночий варіант»), через що стає складно хоч кого-то розіграти.

Voice changer with effects

Інструмент для зміни голосу, що працює, як і конкурент зверху, або з готовими аудіозаписами або в режимі прямолінійного мовлення. З приємних переваг – інтеграція до деяких месенджери – WhatsApp або Viber. А, значить, можна записувати голосові послання з несподіваними ефектами, а потім спостерігати за реакцією співрозмовників.

Звукових надбудов, до речі, надзвичайно багато – тут і ефект «задом наперед» (при відтворенні виходить справжня молитва!), І голос чудовиська, і смерті з косою, і полтергейсту. Місце знайшлося навіть співаючим бурундуки з відомого фільму і деяким мультиплікаційним героям.

Якість при такому розмаїтті залишається на високому рівні – можна не бояться за результат навіть при нагальної записи голосу. А ось з технічної реалізації проблем багато. Вильоти, помилки збереження, складності з вибором деяких звукових наборів. А ще тут сильно дістає реклама. В іншому ж, проблем точно не виникне і з’явиться реальний шанс поекспериментувати.

Call Voice Changer – IntCall

Єдиний представник жанру, який працює не в вузьких рамках записів, а в форматі голосового «перекладача» при дзвінках по телефону. Як підказує практика, результат справді вражає – розробники змогли продумати і спосіб виклику меню, і попереднє прослуховування, і навіть функції контролю якості (так наприклад, легко змінюється швидкість відтворення або накладаються додаткові ефекти).

Продуманий в Call Voice Changer і інтерфейс, і реклама (повідомлення рідкісні, не віднімають багато часу і не змушують годинами очікувати результат), і технічна реалізація (помилки практично не зустрічаються, та й дзвінок не скидається десь посередині).

Здавалося б, практично ідеальний помічник, якби не одне «але» – платне поширення. Точніше частково платне. Завантажити редактор можна в будь-який момент, але ось за кожну хвилину розмови доведеться платити, і суми тут частенько значні.

Ссылка на основную публикацию