Програми для зчитування QR кодів і штрихкодів для iPhone

Зчитувати QR коди або штрих-коди можна за допомогою програм на iPhone. Програма є доступною для безкоштовного скачування в AppStore.

QR-код – двомірний штрих-код, який використовується для компактного шифрування різної інформації: номери телефонів, адреса електронної пошти, географічні координати, текстовий опис речей і продуктів, паролі до Wi-Fi-мереж, посилання на контент в iTunes і App Store – в крихітної чорно-білій картинці, що займає менше 5 сантиметрів вільного місця, ховаються цілі послання!

І, починаючи з iOS 12, вбудована камера iPhone, iPad і iPod Touch навчилася відгадувати зашифровані повідомлення, переходити за посиланнями і відтворювати прихований контент. Чи не захотілося переходити на нову версію операційної системи від Apple? Відповідні інструменти з схожим функціоналом знайдуться і в App Store:

QR Code

Програма – прабатько жанру, що з’явився в цифровому магазині App Store, мабуть, разом з першим iPhone. З плюсів програми – легке зчитування штрих і QR-кодів, робота з нестандартними форматами, на кшталт EAN-8, EAN-13, а ще – доступ до інформації про поширені товари, вже доданих в базу даних (в RU-регіоні розраховувати на подібну функцію не варто – розробники з TinyLab дбають виключно про Європу і США).

Взаємодіяти з QR Code легко – достатньо видати доступ до камери і, не натискаючи на кнопку затвора, навести об’єктив на зашифроване зображення. Розгадка проявиться вже через секунду в сусідньому віконці.

Kaspersky QR Scanner

Нестандартний інструмент від лабораторії Касперського, покликаний працювати з QR-кодами, а заодно – попереджати про наявність шкідливого програмного забезпечення або ж посиланнях, що ведуть на фішингові або шахрайські сайти, здатні викрасти конфіденційну інформацію.

QR Code QR Scanner

Додаток на Айфон мультифункціональний помічник від MixerBox, покликаний сканувати і зчитувати і двомірні QR-коди, і штрих-коди, які допомагають отримати вичерпну інформацію про товар і навіть відгуках, які залишили активні учасники спільноти.

З переваг перед конкурентами – наближається до нуля кількість реклами. Ні банерів, ні дивних промо-роликів, ні текстових повідомлень чекати не варто – працювати можна хоч до безкінечності!

QR Scanner

Програма – сканер вітчизняного виробництва з повноцінним перекладом на російську мову і підтримкою декількох онлайн-майданчиків, з якими порівнюється інформація з сканованих штрих-кодів. Варто навести камеру на QR-код або ж етикетку товару і вже через секунду з’явиться окрема картка з ціною, відгуками і найближчим місцем, звідки можна забрати знахідку. Порівнюється інформація з Amazon, eBay і Google, причому безкоштовно і блискавично.

Qrafter

Додаток щось середнє між сканером, якому підвладні будь-які зашифровані повідомлення, і робочою платформою, що дозволяє за дві секунди заховати інформацію за QR-кодом. З доступних варіантів зчитування – URL-адреси, координати, текст, контакт, подію – ще ніколи не виходило настільки легко винайти ексклюзивний двомірний штрих-код!

QR Scanner від ICONIT

Новачок жанру на Айфон, хоч і не винаходить колесо (з функціональної точки зору інструмент не відрізняється від конкурентів, описаних вище), зате виїжджає за рахунок результативності, швидкості обробки даних і доступних варіантів по збереженню вийшла інформації: можна перенести в хмарне сховище, соціальні мережі або в розділ з нотатками.

Ссылка на основную публикацию