Програми для відновлення Айфона. ТОП список додатків

Відновити видалені файли або інші дані можна за допомогою спеціальних програм для відновлення Айфона

Відновлювати втрачену інформацію на iPhone, iPod Touch або iPad складніше, ніж здається на перший погляд, і головна тому причина – нестандартна архітектура техніки від Apple. Якщо вже користувач зважився на очистку «Галереї» або «Контактів» і пропустив строк на зберігання файлів в тимчасовій «Кошику», то інформація з 99% ймовірністю зникне без можливості повернення до життя. І єдиний спосіб уникнути подібного результату – організувати хмарне зберігання файлів за допомогою iCloud або ж Google.

Ну, а якщо про захист ніхто і не подумав, доведеться або шукати помічників в App Store, або ж – звертатися за допомогою до сторонніх сервісів, завантаженим на Windows або MacOS і використовуваним у вигляді заміни iTunes. А тому – пора знайти відповідні інструменти відразу в двох категоріях.

Помічники з AppStore

iFonebox – recover lost iPhone data

Потужна платформа, здатна працювати з різною інформацією, загубилася при експлуатації техніки Apple. Розробники з маловідомою азіатською студії пропонують повернути до життя і фотографії, і відеоролики, і замітки і навіть заходи з календаря. Єдина умова – доведеться завантажити окреме програмне. Симбіоз з двох програм допоможе відшукати навіть ті речі, які загубилися ще в минулому столітті!

З плюсів програми на Айфон- колекція підказок на будь-який випадок життя, а ще – поради по роботі з хмарними сховищами та іншими джерелами, здатними врятувати і від інших спроб відновлення інформації, адже все виявиться під надійним замком!

Recover – Data Recovery and Backup

Інструмент на Айфон, зосереджений на роботі з контактами. В Data Recovery від студії DAWEI GUO передбачений пошук дублікатів і резервне копіювання інформації з можливістю передачі заархівіруваних і прихованих паролем файлів з контактами на електронну пошту.

Про відновлення розробники теж не забули, а тому можна з легкістю повернути контакти, головне – дочекатися, поки закінчиться сканування. В усередненому значенні на подібний процес доведеться витратити від 15 хвилин до декількох годин.

Асистент резервного копіювання

Додаток на Айфон, здатний, як розповісти про процес резервного копіювання та захисту інформації від сторонніх очей, так і відшукати втрачену інформацію на внутрішній пам’яті смартфонів, планшетів і плеєрів з iOS. З плюсів – наочність і поради, з недоліків – колосальна кількість реклами.

Помічники на персональний комп’ютер

Відновлення з програмним забезпеченням для персональних комп’ютерів:

iMyFone

Програма – класичний файловий менеджер, здатний відшукати загублену на iPhone, iPad або iPod Touch інформацію, використовуючи хитрі алгоритми. Працює iMyFone за двома напрямками – відновлення файлів з галереї і робота з повідомленнями, балками і кешем соціальних мереж, месенджерів і записами з календаря.

Для взаємодії з менеджером не будуть потрібні додаткові знання або якийсь позамежний досвід, головне – слідувати рекомендаціям, які з’являтимуться на екрані, і не зображати художню самодіяльність.

PrimoSync

Програма відновлення – мультифункціональний помічник для Windows і Mac, з легкістю відновлює дані з iTunes, iCloud і внутрішньої пам’яті смартфонів і планшетів.

З плюсів – навіть пошкоджену інформацію, за словами розробників, ніхто не заважає хоча б частково, але використовувати – можливо, навіть в файлах, відновлених на 20%, зберігається найважливіша інформація, без якої не прожити і дня!

З мінусів помічника – ціна. Платити доведеться вже на 7 день використання PrimoSync.

Ссылка на основную публикацию