Програми для перенесення даних з Андроїда на Андроїд

Програми для перенесення даних з Андроїда на Андроїд дозволять вам максимально швидко скопіювати будь-яку інформацію з одного пристрою на інший без використання складних додатків.

Обмінюватися інформацією між смартфонами і планшетами з операційною системою Андроїд можна різними способами: трансфером через комп’ютер або хмарні сховища, за допомогою електронної пошти або ж завдяки зовнішнім накопичувачів.

І, хоча кожен з перелічених варіантів з легкістю справляється з завданням передати дані, про високу швидкість і швидкої підготовки в таких випадках мови і не йде. Для комп’ютера потрібен USB-кабель (і, власне, безпосередньо комп’ютер), для хмарних сховищ – час і вільний місця, на e-mail всюди обмеження, а Flash-накопичувачі змушують розбирати смартфон і, знову ж таки, втрачати дорогоцінні хвилини часу.

А тому настав момент вивчити світ мультифункціональних додатків для перенесення даних, які не вимагають нічого натомість і працюють в два дії:

SHAREit

Інструмент для перенесення даних на Андроїд, який набрав багатомільйонну армію фанатів відразу ж після релізу. І головна причина цього – висока швидкість обробки інформації, інтуїтивний інтерфейс, інструкції, написані спеціально для новачків, і мінімальна кількість обмежень (ніякої реклами і платних підписок, які відкривають додатковий функціонал, ніяких «блокувань» максимальної швидкості або ж неприпустимих форматів – тут все відбувається блискавично!).

І ще – зовсім необов’язково обмежуватися однією платформою – Андроїд – інструмент SHAREit впорається і з iOS, і з Windows Phone, і навіть з комп’ютерної ОС Windows.

З точки зору обміну інформацією тут повний стандарт: спочатку потрібно налаштувати мережу (бажано підключитися до домашньої Wi-Fi мережі), потім – вибрати ті файли, які зобов’язані досягти точки призначення. А після залишається чекати, поки процедура завершиться. Як підказують розробники швидкість передачі досягає 200 мегабіт в секунду. А, значить, можна з легкістю передати і фільм і навіть кілька серій серіалу – ніяких проблем не виникне.

CLONEit

Сервіс, що працює в двох напрямках. У першому випадку здатний, як і SHAREit налаштовувати «канал» для передачі даних по повітрю без обмежень по використовуваних форматів або розміром вихідної інформації. Друга функція CLONEit – підготовка резервної копії інформації, що знаходиться на смартфоні або планшеті, і передача або на іншу техніку з Андроїд або в хмарне сховище для подальшого зберігання та використання.

Причому «законсервувати» дозволяють все, і відразу: контакти, логи SMS і MMS, недавні виклики, збереження від розваг, картинки, музику, заходи з календаря. Якщо вже з’явилося бажання нічого не втратити, то краще CLONEit нічого не відшукати.

І справа тут не в кількості підтримуваних форматів (по суті, на комп’ютер можна скинути ті ж файли, скопіювавши все каталоги відразу), а в сортуванні. Після передачі нічого не доведеться шукати – все виявиться на потрібних місцях відразу ж!

Send Anywhere

І останній варіант для тих, хто розчарувався в інших програмах для перенесення даних. З плюсів тут – мінімальна кількість реклами, робота з соціальними мережами і мессенджерами (можна організувати архів з файлами і передати через чат), передача інформації на високій швидкості і без обмежень за обсягом, а ще – наявність спеціального інструменту для шифрування.

Якщо якісь дані страшно передавати без захисту через незахищені точки бездротового доступу (безкоштовний Wi-Fi), то тут легко встановити пароль і забути про що з’явилися страхи.

З мінусів – дивні помилки і вильоти, що зустрічаються в випадкове час. Іноді – при організації передачі, часом – під час або на останньому відсотку.

Ссылка на основную публикацию