Програми для калібрування тачскрін на Андроїд

Відкалібрувати сенсорний екран на смартфонах і планшетах операційна система Андроїд пропонує штатними засобами, в розділі «Налаштування»: там передбачена серія тестів, призначених для зміни точності натискань або збільшення чутливості.

Працювати з передвстановленим сервісом легко – там не передбачено окремого інструментарію або функцій, з якими доводиться розбиратися з допомогою інструкцій. Зовсім навпаки – досить запустити тест, 3-4 рази натиснути на екран у зазначених зонах, а після – отримати результат в текстовій формі: або з’явиться повідомлення про повну працездатності, або ж оповіщення і виниклі проблеми, які доведеться змінювати вже в сервісному центрі.

Але, як підказує практика, такі рекомендації далекі від істини – в Google Play знайдуться помічники, здатні провести функціональну напівавтоматичну калібрування і позбавити від деяких проблем без відвідування майстра:

TuneUp Master

Робоча платформа на Андроїд, покликана за 10-15 хвилин розповісти про техніку на Андроїд все, і навіть трохи більше. Розробники з AppsLadder пропонують дізнатися, наскільки якісно працює оперативна пам’ять, чи правильно розподіляється навантаження на процесор, якісний звук і чи не час оновлювати операційну систему.

Торкнеться перевірка і сенсорний екран, причому два етапи: спочатку в ручний калібрування, де, як і в випадку з вбудованим інструментом, доведеться натискати на дисплей в зазначених зонах, а після вже в автоматичному. Платформа спробує змінити чутливість сенсорів, поліпшити відгук і точність (помилкові натискання, трапляються при проходженні розваг або перегляді контенту, залишаться в минулому).

З додаткових переваг – вільне поширення (доступ відразу ж відкривається до кожної функції, і за додаткові нововведення платити точно не доведеться), що не вимагає перекладу інтерфейс (розібратися в словах Battery або Sensor можна і без словника) і інструментарій, гідний майстрів. Єдине, чого бракує – логів про помилки. Якщо TuneUp Master не впорається із завданням, то дізнатися чому не вийде. Так і доведеться гадати.

Touchscreen Calibration

Націлений, як видно з назви, виключно на калібрування тачскрін – сенсорного дисплея. Тестування відбувається вже знайомим шляхом – через взаємодію з екраном в певний час і в зазначеному разом. Для проходження перевірки доведеться витратити від 5 до 10 хвилин.

А далі залишиться або дізнатися результат, або провести коротку коригування окремих можливостей дисплея. Так, наприклад, виправляється відгук (збільшується або зменшується), чутливість (якщо раніше доводилося продавлювати скло, то при гнучкою налаштування залишиться легенько торкатися дисплея), і точність.

TouchScreenRepair

Автоматизований і універсальний помічник для калібрування на Андроїд, який працює в трьох напрямках. По-перше, проводить тест і видає приблизний результат в процентному співвідношенні (де і які фрагменти не використовуються, чому точність не та, а чутливість сильно кульгає).

По-друге, здатний ремонтувати сенсорний в автоматичному режимі. А ще – TouchScreenRepair дозволяє змінити орієнтири дисплея. Тобто, вибрати фрагмент, який буде у скрутному становищі з іншої точки дисплея.

Працює функція ще не дуже якісно, ​​але розробники прагнуть довести до досконалості інструментарій та відкрити перед користувачами краси відкаліброваного і доведеного до досконалості екрану.

Ссылка на основную публикацию