Програми для діагностики Айфона. ТОП кращих

Програми для діагностики Айфона дозволять визначити сильні і слабкі сторони пристрою, а також датут рекомендації щодо виправлення існуючих помилок.

Вбудований інструментарій операційної системи iOS діагностикою працездатності компонентів iPhone, iPad або iPod Touch займається поверхнево – тут легко підгледіти максимальну ємність акумулятора, дізнатися про термін дії технічної гарантії і розібратися в серійних номерах або IMEI.

А ось якщо Wi-Fi барахлить, з дисплеєм якісь проблеми або GPS навіть приблизно не відображує поточний географічне розташування, значить, пора звертатися за допомогою до спеціальних інструментів з App Store, які видадуть необхідну інформацію, як на долоні:

AnTuTu

Програма, зосереджена на діагностиці та перевірці продуктивності Айфона, планшетів і плеєрів Apple. З’являються в кінці стрес-тесту результати допоможуть дізнатися, наскільки якісно техніка справляється з навантаженням, чи правильно працює охолодження і чи не виникає проблем з оперативною пам’яттю.

Поширюється китайський сервіс AnTuTu безкоштовно і навіть без реклами, але ось з оптимізацією частенько виникають проблеми. З якихось невідомих причин запущений тест може перериватися на середині, а потім, замість підрахунків хоча б проміжних результатів, почне перевірку заново. Такі дивні цикли нескінченної перевірки можуть тривати до ручного скидання.

Geekbench 4

Програма – платний аналог AnTuTu, призначений для діагностики і проведення стрес-тестів і порівняння отриманих результатів з іншою технікою, вже доданої до бази. І, хоча підхід у двох сервісів схожий, перевірка Geekbench 4 займає набагато менше часу і не перетворюється в зациклену тортури.

А ще в Geekbench легше відшукати результати конкурентів в таблиці лідерів через повного перекладу на англійську мову. З китайським, який представлений в AnTuTu частенько виникають складнощі, особливо при комплексному вивченні деяких подробиць проведеного тесту – аж надто сильно заважають ієрогліфи!

Speedtest.net Speed ​​Test

Додаток – класичний помічник при діагностиці Айфона, за дві секунди визначає якість роботи Wi-Fi і модуля, що відповідає за мобільний зв’язок. Тест проводиться в кілька етапів, а результати видаються як у вигляді таблиці, так і в форматі графіка, де легко помітити дивні обриви при взаємодії з мережею і складності при тестуванні.

Працювати з Speedtest легко – розробники пропонують зареєструватися, а потім – натиснути величезну і, мабуть, єдину кнопку на весь інтерфейс. Не мине й п’яти хвилин, як на екрані з’явиться лічильник з завантажуються мегабайтами, поточною швидкістю та іншою інформацією, що визначає продуктивність.

TestM

Додаток на Айфон – головний представник жанру, в повній мірі відповідає за перевірку камери, дисплея, внутрішньої пам’яті, гучності звуку, сенсорів і додаткових елементів, на зразок Touch і Face ID або 3D Touch.

Діагностика кожного елемента проводиться не в автоматичному режимі, а в ручному – розробники запропонують вчасно стосуватися екрану, слухати різноманітні звуки, диктувати слова в мікрофон і різними способами проявляти активність, як при повсякденному житті.

І, якщо не відходити ні на крок від доступних умов, то тестування закінчиться через 10 хвилин, а далі залишиться спостерігати за результатами.

Testm Labz

Програма – багатофункціональна платформа, здатна як збирати інформацію про характеристики iPad, iPhone або iPod Touch, так і тестувати роботу деяких модулів і датчиків (наприклад, наближення або положення в просторі). З плюсів – вільне поширення, інтуїтивний інтерфейс, передбачувана навігація по меню.

З мінусів – купа реклами, дивно працює оптимізація і частково заблоковані функції, які примушують звертатися до конкурентів.

Ссылка на основную публикацию