Програми для батьківського контролю на Android

Діти зараз починають дуже рано освоювати сучасні технології, особливо планшети і смартфони з виходом в інтернет. На жаль, дитина може наштовхнутися в мережі на контент, який не призначений для його вікової категорії. Через це у багатьох батьків виникає питання, як обмежити доступ дитини до цього контенту, не забираючи у нього смартфон або планшет.

Додатки для батьківського контролю

У самому Android дуже невеликий функціонал, щодо установки батьківського контролю, тому буде розумно використовувати додатки від сторонніх розробників. Найчастіше їх роблять розробники антивірусів, як доповнення до основного продукту або як окремий додаток. Досить часто це додаток є платним.

Kaspersky Safe Kids

Цей додаток від знаменитого російського розробника антивірусного ПО. Воно володіє всіма необхідними функціями, які повинні бути у додатки подібного роду: можливість блокувати сайти з контентом з категорії «18+», фільтрувати результати пошукової видачі, обмежити час використання девайса, стежити місцезнаходженням пристрою.

Однак у додатки є істотний недолік, що не усунутий навіть у платно преміум-версії. Додаток може бути видалено з пристрою без всяких перешкод. Для підтвердження деінсталяції не буде потрібно навіть пароль. Після видалення, звичайно ж, все фільтри і блокування будуть усунені. Також в безкоштовній версії є обмеження на кількість повідомлень і пристроїв, що підключаються.

Norton Family

Даний продукт багато в чому дуже схожий на аналог від «Лабораторії Касперського». Однак він був розроблений зарубіжною компанією, а також обзавівся захистом від видалення з пристрою – тепер його можна видалити, як просте додаток, потрібно вводити раніше заданий пароль. Додатково додаток вміє формувати звіти про те, які сайти відвідувала дитина, які програми відкривав, скільки часу провів за девайсом. Всі звіти відправляються батькам на пошту.

Цей додаток безкоштовно тільки для скачування і тестування н протягом 30 днів. Після цього користувачам в обов’язковому порядку доведеться купувати платну підписку. Також зустрічаються повідомлення від користувачів, де йдеться про різні збої, особливо на прошивках, які зазнали певної модернізації.

Kids Place

Це автономне додаток, яке створює на телефоні окрему середу, де дитина може виконувати тільки дії, дозволені додатком. За подібною аналогією діє додаток Samsung Knox. В даному середовищі встановлюється обмеження на додатки з Play Market. Батько може створити фільтр, за яким дані додатки будуть відсіюватися. Також є можливість взагалі закрити доступ до Плей Маркету. Якщо встановити додатковий плагін, то можна фільтрувати доступні відеоролики на YouTube або зовсім закрити до них доступ. Мінуси у цього додатка не настільки істотні, як у його аналогів, розглянутих вище. З них виділяють: високе енергоспоживання і недоступний функціонал в безкоштовній версії програми. В іншому це відмінний варіант, який можна використовувати на пристроях підлітків, а також дошкільнят.

SafeKiddo

Крім функцій звичайного застосування для батьківського контролю, тут є можливість змінювати правила використання програми під час експлуатації. Також ви можете призначати бажані рівні безпеки, які за умовчанням встановлено в додатку або міняти їх на свій розсуд. Є також можливість створити «чорний» і «білі» списки для сайтів і додатків.

Читайте також: Як вибрати смарт годинник для дитини Програма LockHunter – докладна інструкція по установці і роботі Програма для видалення не видаляються файлів Як видалити всі відео у Вконтакте з телефону

У цьому додатку йде нав’язування платної підписки – без неї не вийде використовувати ніяких функцій, хоча сам додаток для скачування безкоштовно. Також тут немає ніякого захисту від видалення, тому якщо дитина виявить додаток, то зможе його видалити без особливих складнощів.

Kids Zone

Цей додаток має одну особливість, що виділяє його серед інших – можливість створення для кожної дитини окремого профілю на смартфоні. Кількість профілів необмежено. Створеним профілів можна задавати різні параметри і настройки. Таким чином одна дитина може користуватися пристрій певну кількість часу і відвідувати певні сайти, а інший інші. У цьому додаток, як обов’язковий пункт присутній можливість фільтрації пошуку в інтер
неті та виконати установку до певних сайтів. Додаток запускається відразу ж при завантаженні телефону, тому не варто побоюватися, що якщо телефон буде перезавантажений, то дитина зможе обійти обмеження таким чином.

Однак у цього додатка є і свої недоліки. Основним виділяють відсутність російської локалізації. Додаток поширюється безкоштовно. Використовувати його теж можна безкоштовно, але в цьому випадку ви зіткнетеся з певними проблемами, наприклад, відсутністю деякого функціоналу і нав’язливою рекламою платної підписки.

У даній статті були розглянуті основні програми, що дозволяють виконувати контроль над Android-девайсом дитини. Ідеального варіанту, який підійде всім зараз немає, тому доведеться підбирати його кожному з батьків індивідуально в залежності від своїх потреб і потреб.

Ссылка на основную публикацию