Програми для Андроїд для зняття відео з екрану

Всім привіт, шановні читачі і користувачі мобільного гаджета на операційній системі Андроїд. Сьогодні я вирішив робити добірку відмінних програм для запису відео, безпосередньо, з екрану пристрою Андроїд. У добірці я вказав шість інструментів, які в тій чи іншій мірі допоможу вам в запису екрану.

Навіщо записувати екран? В основному це потрібно, щоб записувати різні відеоуроки або знімати летсплеі на Андроїд з подальшим викладанням їх на ютуб. В принципі це зараз дуже популярне заняття і в ютубі існує багато каналів, викладають записи з екрану мобільного пристрою.

Також, нижче я зробив форму голосування, якій ви зможете скористатися для того, щоб проголосувати за той інструмент, який вам підійшов і є робочим. Ваш голос допоможе підібрати хороший інструмент іншим читачам даного матеріалу.

Отже, давайте не втрачатиме час і перейдемо до добірки.

Захоплення відео з екрану

Завантажити додаток ви можете.

Відмінне, безкоштовний додаток для запису відео з екрану. На даний момент користувачами цього інструменту є більш ста тисяч чоловік. Їх можливостей інструменту для запису, зазначу наступні:

 1. Додаток дозволяє записувати відео з закадровим коментарями. Є можливість робити повноцінні відеоуроки;
 2. Експорт готового відеоролика в один з найбільш популярних форматів, для подальшого завантаження в інтернет.

Завантажити додаток ви можете.

Непогане додаток, яке дозволить вам бузі праці і зайвих зусиль записувати відео з екрану вашого Андроїд гаджета. Також, додаток володіє наступними можливостями та особливостями:

 1. При записи на екрані будуть відображатися ваші торкання по екрану, що дозволить найбільш наочно показувати операції, що проводяться в телефоні;
 2. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в роботі з яким зможе розібратися навіть людина, до цього, не працював з подібними програмами – новачок.

Screen Recorder

Завантажити додаток ви можете.

Інструмент для захоплення відео з вашого Андроїд пристрої. Крім, записи відео з екрану, програма має наступні функції і можливості:

 1. Додаток максимально оптимізовано для запису ігор. Висока частота кадрів дозволять записувати красиві і динамічні ігри;
 2. Можливість налаштовувати управління додатком на свій розсуд.

Запис екрану у відео

Завантажити додаток ви можете.

Ще одне програмне забезпечення для Андроїд, що дозволяє з легкістю записувати різні дії, що відбуваються на екрані. З плюсів цього додатка для запису, хочеться відзначити наступні:

 1. Можливість регулювання частоти кадрів в знімається відео, це безпосередньо впливає розмір готового, знятого відео;
 2. Можливість швидко поділитися відзнятим матеріалів в своїх акаунтах в популярних мережах;
 3. Можливість експортувати готові відео в один з найпопулярніших форматах.

FREE screen recorder NO ROOT

Завантажити додаток ви можете.

Програма, інструмент для запису відео з екрану Андроїд гаджета. З особливостей хочеться відзначити наступне:

 1. Як видно з назви цього додатка, на відміну від інших інструментів, даний програмний продукт, для запису відео не вимагає установки, так званих, ROOTправ. У багатьох з цим виникають проблеми;
 2. Експорт знятого відео в один з найбільш популярних форматів.

Screencast

Завантажити додаток ви можете.

І завершу сьогоднішню підбірку ще однієї непоганий програмою під промовистою назвою screencast. Хочеться відзначити деякі цікаві можливості цього додатка:

 1. Можливість зберігати готові, відзняті відео в популярних форматах прямо на вашу SD карту, що дуже зручно;
 2. Можливість записувати відео з екрану і одночасно з вебкамери. Створюючи, так звані, скрінкасти для подальшого завантаження в інтернет.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, ви підібрали для себе хороший інструмент для зняття (записи) відео з Андроїд екрану. Буду вдячний, якщо ви поділитеся даними постів в коментарях до цього запису. До зустрічі.

Ссылка на основную публикацию