Програма Облік Книг в Бібліотеці (All My Books) 2020

Облік книг в домашній бібліотеці All My Books

Добрий день друзі! Я думаю, в більшості сімей колишнього Радянського Союзу досить велика колекція книг. Адже ми були найбільш читаючою країною світу! На жаль, зараз це відходить у минуле! Але, повернемося до книг.

Ви давно розглядали свою домашню бібліотеку? Так би мовити, вели облік книг? Сказати чесно, я останній раз років сім тому. Раніше я часто читав, зараз, на жаль, менше (не вистачає часу), за винятком електронних книг. Я їх іноді ставлю на прослуховування (поставив спеціальну програму Говорилка з приємним жіночим голосом), коли щось роблю.

Так ось, ви б хотіли провести облік книг, які у вас є? Зафіксувати автора, назву, якщо потрібно, рік випуски та інше? Також, я думаю, кожен з нас стикався з тим, що хтось із друзів бере наші книги, і забуває віддати. Згодом, хто брав, і яку книгу, згадати буває досить важко.

А чи знаєте ви, що будь-яка річ, старше 50 років, згідно із законом стає антикваріатом? І ціна її помітно зростає. А будь-яку річ, яка старше 100 років, згідно із законом взагалі заборонено вивозити з країни? Це відноситься і до книг!

Цілком можливо, що у вас на полиці лежить якась непоказна книга, на яку ви не звертаєте увагу, а їй вже років 70 і її ціна вас приємно здивує (якщо вона вам не потрібна і ви вирішите її продати). Щоб це з’ясувати, просто необхідно провести облік книг.

Зрозуміло, самостійно вести подібний облік, з блокнотом і ручкою не дуже зручно і трудомістким. Набагато простіше провести його, заносячи книги в спеціальний софт, який полегшує облік книг. Я недавно дізнався про одну з подібних програм – це All My Books.

All My Books програма Облік книг

«Облік книг» дозволяє додавати в каталог не тільки назва і автора, а й обкладинку, яку в сучасних умовах створити не важко, у багатьох людей стоять принтери зі сканером.

Також, дуже зручно в дану програму заносити ті книги, які ви вже читали, і відзначати ті, які ви ще не встигли прочитати. Це відноситься і до електронних книг, яких в каталозі програми близько 50000.

Можливості програми Облік книг

 1. Програма досить швидко завантажує дані про книгу з електронних бібліотек. Мається на увазі – картинка книги, короткий опис сюжету, різні рецензії та інше.
 2. Докладні дані про автора, редактора з обов’язковим фото. Якщо автор іноземний – дані про перекладача.
 3. Ці книги можна завантажувати не тільки на ПК, але і на планшет або мобільник.
 4. Картка книги має пристойну кількість різних полів, таких, як – назва, автор, жанр, ISBN, палітурка, тираж, рейтинг та ін.
 5. Програма представляє колекції з різними шаблонами. За замовчуванням, налаштований HTML шаблон.
 6. Даються статистичні дані, на кшталт статистики жанрів, палітурок, авторів та ін.
 7. All My Books має пристойну кількість логічних, текстових і ін. Полів.
 8. Програма Облік книг може імпортувати книги в таких популярних форматах, як – PDF, CHM, HTML, XLS, Excel.
 9. All My Books може розширювати свій функціонал і додавати нові Online джерела, застосовуючи спеціальні плагіни.
 10. Можна відкрити файл бази відразу з декількох ПК (Мережевий режим).
 11. Можна захистити вашу базу паролем.
 12. Програма Облік книг досить швидко шукає потрібну вам книгу за даними вами параметрам (Використовуються стандартні і призначені для користувача поля).

Більш докладно про можливості All My Books можна дізнатися за посиланням …

Програма Облік книг має безкоштовний період тридцять днів. В цей час ви можете використовувати практично всі її можливості і краще ознайомитися з її функціоналом.

Як працювати з програмою Облік книг

Насамперед, потрібно завантажити All My Books. Потім, встановимо її. Після установки програми, у нас відкривається її вікно:

У меню програми вибираємо кнопочку «Додати нову книгу».

У нас відкривається нове вікно, куди ми додаємо дані про книгу:

Далі, над назвою книги, натискаємо на ярлик, схожим на збільшувальне скло. Наша програма Облік книг викачує інформацію про цю книгу з Online бази. Ми бачимо вікно:

Ми вибираємо ту з книг, яка знаходиться у вас. Зробити це можна досить швидко по ілюстрації, або просто виберемо вподобану.

Раджу прочитати: – Голосовий перекладач на різні мови

Як бачимо, у нас з’явився опис книги. Та й в нашій картотеки частина елементів змінилося. Наприклад, я імена авторів писав скорочено, а програма вписала їх повністю. Ілюстрацію я знайшов саме тієї книги, яка є у мене.

Якщо ми натиснемо на вкладку «Додатково», то побачимо, що у нас автоматично заповнилися інші дані, такі, як – Тираж, число сторінок, серія, мова, формат та інше.

Натиснувши Ок, ми бачимо яскравий опис з картинкою. Таким чином, в нашу бібліотеку можна додати будь-яку книгу.

Крім іншого, в даний каталог можна додати електронну версію книги з вашого комп’ютера. Для цього, заходимо в меню «Книги», «додати E-Book …» і вносите електронну книгу в каталог програми.

У нашому каталозі з’являється потрібна нам електронна книга. При цьому, її можна читати прямо з Каталогу книг. Після ілюстрації книги, за написом: «Розмір файлу» у нас з’являється зображення книги. Натиснувши на нього, ми можемо прямо з All My Books почати читати цю книгу.

Також, в описі під книгою, є посилання, «відвідати веб-сторінку». Клікнувши по ній, ви потрапите на один з електронних магазинів, начебто Озона, де можна буде придбати дану книгу в електронній версії. Зазвичай, ціна книг в даному магазині коливається від 50 – 200 руб. Але, може бути і інший.

Також, автор радить не забувати заповнювати поле «Коментар», щоб не забути, про що книга і взагалі, яке ваше враження від прочитаної книги.

Я сподіваюся, програма Облік книг вам знадобиться. Адже зараз багато людей майже не звертають увагу на лежать на полицях книги. А дарма. Читання книг збільшує інтелект. Адже коли людина читає книгу (навіть електронну), у нього досить сильно працює процес візуалізації в мозку. Звідси, збільшується загальний рівень IQ.

Також, не варто забувати, що ми були найбільш читаючою країною в світі і рівень освіти в Радянському Союзі був досить високий (Коли людина читає книгу, він автоматично запам’ятовує, як правильно пишуться слова, і грамотність його зростає!).

Ссылка на основную публикацию