Програма IOtransfer 3 Pro

Сьогодні буде невеликий огляд програми Iotransfer 3 Pro для зручного використання техніки Apple з вашим комп’ютером.

Це альтернатива програмного забезпечення iTunes з доброзичливим інтерфейсом, для передачі файлів, конвертації відео, створення GIF-анимашек, з можливістю бездротового з’єднання між пристроїв iOS і ПК.

Огляд додатки IOtransfer 3 Pro

IOtransfer 3 – це простий, зручний і ефективний інструмент для управління, передачі інформації iPad, iPod і iPhone менеджер, швидкий завантажувач і конвертер одночасно.

Безкоштовний тестовий період з обмеженнями становить 7 днів. На сьогоднішній день річна ліцензія на 3 комп’ютера варто 26.99 $, знижка на честь чорної п’ятниці, звичайна ціна 119.97 $.

Додаток Іотрансфер 3 про в один клік забезпечує легку передачу фотографій, відео, музики та контактів з вашого пристрою iOS на комп’ютер. Допомагає експортувати, імпортувати і видаляти вміст, наприклад, iBooks, голосові замітки, подкасти, додатки на вкладці Керування та інші. Таким чином, це ідеальна альтернатива iTunes. Функція «оптимізовані відео» підтримує завантаження різних відео файлів з інших сайтів на iPod / iPad / iPhone і ПК, для перегляду їх в автономному режимі.

Удосконалений очищення підтримує чистку більшої кількості кешів і непотрібних файлів на пристроях iOS для звільнення більшого місця. Нещодавно розроблений Air-Trans, використовує технологію Wi-Fi Direct. Він допомагає швидко і без проводів передавати відео, фотографії та іншу інформацію між iOS пристроєм і комп’ютером в одній локальній мережі. Погодьтеся, зручна опція, дроти не потрібні.

Більш того, недавно додана функція відеоконвертера допоможе вам з легкістю конвертувати відео файли в потрібні формати, включаючи аудіофайли, і автоматично перекидати їх на мобільні пристрої iOS. Більше не потрібно переживати про підтримуються форматів відео файлів.

IOtransfer 3 Pro має абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, який вийшов більш інтуїтивним і простим в експлуатації для кінцевих користувачів.

Що нового в цій версії програми:

  • Відеоконвертер підтримує додавання файлів шляхом перетягування
  • Новий GIF Maker створює анімовані GIF картинки за лічені миті
  • Контакти недавно підтримують експорт / імпорт контактів Google і Outlook в форматі CVS
  • Оптимізований Air-Trans для стабільної і швидкої передачі даних
  • Покращена процедура встановлення та оновлення
  • Задіюйте ейр транс для отримання + 7 денної пробної версії додатка
  • Оновлене та додано 15 мультіязиков
  • Виправлені відомі помилки

Після того як закачаєте і встановіть Іотрансфер 3 про на свій комп’ютер, при першому запуску у вас з’явиться віконце про встановлення драйверів Apple.

Протягом 7 днів можна безкоштовно протестувати додаток, з квотою 20 операцій на добу. Якщо воно вам сподобається, то зверху справа натисніть на кнопку з замочком Activate, придбайте ліцензію і введіть код. Зверху розташовані шість кнопок навігації додому, управління, очистити, відео, air-trans і інструменти.

Підключіть ваш iPhone, iPad або iPod використовуючи usb-кабель або скористайтеся вайфай.

Ось так виглядає додаток, коли мобільний пристрій приєднано до ПК.

В управлінні можна подивитися, відредагувати і перенести необхідні файли фото, музика, відео, книги і аудіокниги, контакти, подкасти, записи з диктофона і додатки з магазину.

У пункті Очистити є можливість чищення пристрою від старих і непотрібних файлів для швидкого і ефективного користування мобільних пристроїв.

На вкладці відео можна додати url-адреса відео для автоматичної передачі його на пристрій iOS і відконвертирувати за потребою, він називається онлайн відео завантажувач.

Нижче представлений список підтримуваних аудіо і відеоформатів нашим відеоконвертер.

Ейр транс – бездротова передача вмісту по повітрю між мобільним пристроєм iOS і ПК в одній мережі в будь-який час і в будь-якому місці.

Перед використанням потрібно встановити програмне забезпечення або відсканувати QR-код.

На вкладці інструментів додали завантажувач Instagram і GIF Maker.

Легке завантаження фотографій і відео з інстаграм.

Безкоштовний онлай GIF maker – легке створення своїх гифок і анимашек.

Останнє, про що б я хотів сказати це автозавантаження програми.

За замовчуванням програма завантажується разом з комп’ютером, але якщо вам це не потрібно, то зайдіть в настройки і приберіть потрібні галочки.

Ссылка на основную публикацию