Програма IObit Uninstaller для повного видалення непотрібного софту

Розробник: IObit Mobile Security
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розмір: 9,28 Мбайт
оновлений: Грудень 17, 2016

IObit Uninstaller  – являє собою крихітне, портативне, без надмірностей, додаток, яке дозволяє побачити відразу всі програми, встановлені на вашій системі, а також видалити всі програми, які ви не хочете використовувати. Оскільки програма не вимагає самостійної установки, – це безкоштовний додаток може бути зручним для USB-носія будь-якого технічного фахівця.

можливості дєїнсталлятора

Те, що зупиняє нас від захоплення на адресу IObit Uninstaller – програма може не так вже й багато. Інтерфейс програми розділений на шість горизонтальних вкладок, список «Усі програми» (тобто всі, що ви можете знайти в панелі управління), «Панель інструментів для браузерів», «Нещодавно встановлені програми» (які ви також зможете побачити, натиснувши на колонці Дата установки в розділі «Всі програми»), «Великі програми», «Рідко використовувані програми», «Оновлення Windows».

Не всі категорії працюють правильно: Так, наприклад, в категорії «Великі програми» ми знайшли додаток, яке займало колосальні 166,31Гб. Клацнувши правою кнопкою миші на ім’я програми та вибравши «Відкрити папку з файлом», щоб знайти той на диску, ми з подивом дізналися, що додаток займає всього 370Мб дискового простору – розрахунок IObit Uninstaller помилився на цілих 166Гб.

Категорія «Рідко використовувані програми» була просто порожня. Хоча це почасти й правда, програмне забезпечення активно використовується, але точно є кілька додатків, які ми практично не використовуємо і, тим не менш, розділ був порожній. Категорія «Нещодавно встановлені програми» працювала коректно, відображаючи сім додатків, які ми встановлювали або оновлювали в останні кілька днів.

особливості програми

Одна особливість, яка попалася на очі, – це режим пакетного видалення. Це саме те, чого комерційні утиліти, на кшталт Revo Uninstaller Pro, не мають, а ось суперник Absolute Uninstaller пропонує протягом багатьох років. У режимі пакетного видалення, кожен додаток можна помітити прапорцем. Після маркування всіх додатків, від яких ви збираєтеся позбутися, просто натискаємо кнопку «Видалити», а IObit Uninstaller зробить все за вас. Чи ні.

Що IObit робить насправді, так це просто запускає все деинсталлятори додатків, які ви збираєтеся видалити, один за іншим. Таким чином, від дєїнсталлятора, які вимагають втрутитися в процес користувача, вам не врятуватися. Вам необхідно сидіти за комп’ютером і натискати кнопки «Далі-далі-далі» після кожного видалення, практично те ж, що ви могли б зробити з ручним видаленням. Програма не має наміру економити ваш час.

Програма також пропонує цікаву функцію під назвою «Примусове вилучення», для додатків, які не можуть бути вилучені через власні деинсталлятори. Ми намагалися виконати цю операцію з додатком, яке дійсно мало проблеми з видаленням, і прога правильно виявила і видалила непотрібний софт з комп’ютера.

По завершенню процесу видалення, програма пропонує запустити потужний сканер (їх вираження, не наше), який досліджує жорсткий диск і реєстр на предмет файлів, які міг пропустити деинсталлятор. Результати будуть відображатися у вигляді дерева файлів і записів реєстру, які ви можете помітити для видалення в ручну – відповідальний вибір, оскільки IObit не збирається робити щось автоматично.

Якщо ви не задоволені вбудованою функцією видалення в Windows, вам може сподобається програма IObit Uninstaller. Примусове видалення і «потужні» функції сканування допоможуть вам виявити залишки програмного забезпечення, які інакше залишаться на вашому жорсткому диску.

Примітка: Програма прогнозів погоди поширюється по ліцензії freeware. Ви можете використовувати це програмне забезпечення безкоштовно, але автор приймає добровільні пожертвування, спрямовані на подальший розвиток ПО.

Ссылка на основную публикацию