Програма Hdd Regenerator – особливості програми, як їй користуватися і чим її головна перевага

Програма hdd regenerator – як користуватися
Це спеціальна утиліта, що дозволяє з високою часткою ймовірності (до 50-60%) відновлювати інформацію з пошкоджених векторів жорстких дисків (HDD). Це досить відома у вузьких колах програма, що спеціалізується саме на відновлення працездатності пошкоджених секторів (шляхом їх перемагнічування). За словами своїх розробників вона здатна допомогти навіть в дуже важких випадках, з чим погоджуються багато фахівців.

Багато користувачів (з ними згодні експерти) настійно не рекомендують намагатися самостійно «реанімувати» жорсткий диск. Навіть незначна помилка може призвести до фатальних наслідків (в тому числі і неможливості відновити дані). Спеціальних сервісів, які займаються відновленням інформації з пошкоджених носіїв сьогодні досить багато, та й коштує така процедура недорого.

Як вона працює

Принцип роботи утиліти заснований на тому, що вона
по черзі генерує і відправляє на недоступні (пошкоджені) сектора диска сигнали різної довжини і потужність. Подібна дія призводить до перемагнічуванням окремих секторів HDD, або всього диска цілком. Як правило, сектора стають неробочими саме через неправильне намагнічування або розмагнічування.

Головна перевага програми полягає в тому, що подібне втручання в роботу диска (його перемагничивание) не впливає на призначені для користувача або системні файли. Таким чином, в результаті роботи програми гарантується, що відомості знаходяться на диску не будуть порушені, відповідно вони не постраждають.

Програма Hdd Regenerator (версія 1.71) – як користуватися

Як користуватися програмою Hdd Regenerator буде розказано далі, поширюється безкоштовно (а користування її вже умовно «безкоштовне»). Для її установки на свій комп’ютер її необхідно завантажити, а в архіві з утилітою є русифікатор і докладна інструкція з встановлення (файл «Readme.txt»).

Як тільки вона буде встановлена ​​на робочому столі, з’явиться іконка Hdd Regenerator. Тиснемо на неї і запускаємо програму. Запустивши її, з’явиться вікно, де вам буде запропоновано зробити вибір (запустити сканування з подальшим відновленням диска або створити нову системну флешку).
Для того, що б почати процедуру відновлення інформації з непрацюючих носіїв (дисків) тиснемо на кнопку «Регенерація», яка розташована на верхній панелі. Із запропонованого (випав) списку вибираємо «Запустити процес під Windows».
Далі (в наступному вікні, що з’явилося) необхідно вибрати диск, який будемо відновлювати. До слова сказати, все підключені до системи диски буде відображено тут зі своїми числовими хар-ми: кількість секторів і їх обсяг. Вибравши потрібний Вам диск, тиснемо «пуск», який знаходиться в середині по горизонталі, і справа по вертикалі.

Після натискання на кнопку «пуск» з’явиться вікно попередження, в якому відображені всі програми, які в даний момент використовуються системою (і розташовані вони на цьому диску). Що б продовжити процедуру всі ці програми необхідно буде закрити (або припинити процеси).

На наступному етапі (якщо в попередньому все було зроблено вірно) повинно з’явиться чорно-біле вікно програми (як в Windows DOS).

У вікні користувачеві потрібно буде вибрати з 4-х варіантів:
1) виконати діагностику та подальше відновлення диска;
2) тільки діагностика, без подальшого відновлення даних, з висновком звіту по завершенні;
3) виконати тільки відновлення (без попередньої діагностики);
4) сформувати і вивести статистику.

У дужки в низу необхідно прописати цифру (номер процесу). Для початківців користувачів рекомендується вибирати пункт 2, тобто діагностику.

Якщо Ви вибрали операцію номер 2 (рекомендується), з’явиться наступне вікно, де необхідно буде вибрати діапазон сканування, де можна вибрати з якого сектора почати.
Далі програма почне сканування всього HDD диска з обраного сектора. По завершенню з’явиться вікно з результатами сканування. У них буде показано: кількість пошкоджених секторів HDD диска, які можна відновити, число вже виправлених і не піддаються відновленню.

Під час процесу сканування можна натиснути на клавішу «Esc». У такому випадку з’явиться додаткове меню. У вікні користувачеві буде запропоновано 5-ть варіантів:
1) продовжити процес відновлення даних;
2) сформувати і вивести статистику на момент зупинки;
3) змінити / редагувати кордону сканування;
4) змінити / редагувати режим сканування;
5) вийти в головне меню програми.

За допомогою утиліти Hdd Regenerator процес відновлення даних з непрацюючих жорстких дисків може виконати будь-яка людина, навіть не має спеціальної підготовки (або глибоких пізнань). А найголовніше це не займає багато часу. Багато відгуки в інтернеті підтверджують, що вона здатна досить успішно відновлювати інформацію з пошкоджених секторів диска, при своєму досить невеликому розмірі, всього 8,8 мегабайт.

висновок

Відразу слід попередити, що даний продукт є «щодо» безкоштовним. Тобто скачати його і скористатися в перший раз можна безкоштовно, так би мовити ознайомиться з її можливостями. У разі подальшого використання утиліти з’являється вікно.

Якщо говорити коротко, то тут написано, що диск містить в собі пошкоджені сектора (будуть перераховані), які можна відновити за допомогою даної програми. Однак за це вже необхідно заплатити (купити) за повну версію, що б нею можна було скористатися.

Головна відмінність цієї програми від своїх аналогів, воно ж її основна перевага – низькорівневий алгоритм роботи. Це дозволяє шляхом масштабної інтеграції в середу DOS отримувати доступ до інформації, що міститься на HDD диску, доступ до якої раніше був закритий, а так само досить ефективно відновлювати дані (+ контролювати цей процес).

Ссылка на основную публикацию