Програма для запису відео з веб камери – огляд 5 кращих рекодер

Для будь-якого сучасного користувача, в чиєму розпорядженні є доступ до інтернет-мережі, програма, що дозволяє записувати відеоматеріал безпосередньо з веб-камери, є більш ніж необхідним інструментом практично в щоденному биту.Прімечательно, що крім того, що веб-камеру можна використовувати для традиційного онлайн-спілкування, застосування даного виду обладнання задіюється і для нестандартних намірів. Наприклад, з її допомогою можна вести запис вебінарів, здійснювати ігрові огляди, або здійснювати термінові відеодзвінки іншим абонентам.Предлагаем розглянути п’ятірку самих топових програм, що дозволяють писати відеоматеріал безпосередньо з веб камери.Данное додаток дозволяє швидко і ефективно записувати потоки відеоматеріалів, які передаються веб -камери. Так що в разі, коли у вас немає зайвого часу на пошуки альтернативної утиліти, можна сміливо користуватися VirtualDub. Плюс до всього, її можна використовувати і для файлової перекодування, заміни звукових треків і іншим видам редагування. VirtualDub – підтримує найпопулярніші тіповіди відеофайлів. Тоді коли не передбачено підтримка потрібного дозволу – встановіть відповідний плагін.В число плюсів входять:

 • маловесомие вимоги системного забезпечення,
 • 800 КБ розмірності,
 • відсутність необхідності в установці.

Користувач повинен лише відкрити архів і активувати програму двома кліками. Швидкість роботи – швидка. До того ж, варто звернути увагу і на те, що користувач може повністю контролювати процес поточний робочий режим. Простіше кажучи, коли трапляється необхідність ставити рекомпрессионной режим роботи, фактично саме такий режим і буде задіяний. Інші утиліти на це не здатні.До числа мінусів варто приписати обмеження взаємодії з деякими видами файлів. Наприклад, їй не доступний формат .asf. По крайней мере, так звучала вимога Майкрософт. Це має місце тільки тому, що поширення утиліти здійснюється на основі ліцензійних прав GPL. Плюс до всього, програма не володіє мультиплатформенні, в силу чого, доступна вона виключно для користувачів системи МС Віндовс. Зате не доводиться нарікати на настройку, яка здійснюється всього в два кроки. Всього-то й треба, що:

 1. Забігти в менюшку «File»,
 2. Переміститися в «Capture AVI».
 • У віконці з правого боку відображається картинка з вебки. Тоді коли не вдається здійснити запуск запису матеріалу, можна використовувати пункт «Device».
 • Потім треба позначити місце, де утиліта повинна зберігати готовий матеріал. Для цього треба зайти в «File», а звідти перетранспортіроваться в додаткове меню «Set capture file».
 • Тоді коли запис треба відключити, досить буде клікнути на кнопку «F5», а завершується знімальний процес традиційним “ескейпом” «Esc».
 • Збереження здійснюється за замовчуванням в форматі AVI. Але цей параметр не остаточний, і при бажанні, змінюється.

Цією програмою можуть користуватися ті, хто змушений часто писати матеріал, який транслює відеосюжети. Додаток багатофункціональне і позитивно оцінюється багатьма відеоблогерамі. Перелік робочого опціонала включає:

 • Запис відео прямо з камери і зі звуком. Тобто, сюжет пишеться безпосередньо з веб-камери, незалежно від використаних доповнень (навушники або мікрофон).
 • Редагування матеріалу. Це можливо за допомогою використання інстальованого редактора. Більш того, в справу йдуть візуальні і звукові ефекти.
 • Можливість переносити і опубліковувати сюжет на Youtube відеохостинг.

Клієнт сам робить настройку якості відеозображення і формат. А найвищий ступінь стиснення дозволяє добитися ідеального поєднання критеріїв самого сюжету і його якості. Програма Movavi Screen Capture має чотири робочих режимності:

 • записування того, що відбувається на екрані,
 • захоплення потоку зображення,
 • ігрове записування,
 • запис створених скріншотів.

Безпосередня взаємодія з програмою досить нескладно і передбачає наступну послідовність:

 1. Задаються параметри для здійснення запису матеріалу.
 2. Проводиться зйомка.
 3. Якщо треба – матеріал редагується.
 4. Відеозапис зберігається в обраному форматі.

Утиліта 12 язичному. Незважаючи на те, що коштує вона 10 S, можна знайомитися з актуальних опціональний за допомогою демо-версії, чи то пак, абсолютно безкоштовно. Однак кожен знятий кадр в той момент буде позначений водяній відміткою. З Movavi Screen Capture можуть мати справу, як користувачі програм Windows, так і платформ-Мас, оскільки вона наділена кроссплатформе
нностью.Данная утиліта орієнтована на створення неординарних відеозаписів. Для цього надається близько 1000 ефектів, що виражаються в різних рамках, фонових компаніях, накладки написів і ін. Плюс, можна завантажувати і додаткові шаблони з офіційного сайту, а також користуватися автоматичним включенням запису, коли об’єктив камери зафіксує рух. Ця утиліта доступна для користувача аудиторії в трьох варіаціях:

 • Free – назва говорить сама за себе. Вона безкоштовна.
 • Full варіант розуміючий: на півроку буде коштувати – 20 доларів, довічна ліцензія обійдеться до 50 у.о.
 • Ultimate – тут фіксована комплектація і вартість в рамках 50 доларів.

Протягом пробного періоду (який становить 30 календарних днів) користувач може випробувати функціонал в повному обсязі. Далі він стане обмеженим, плюс, відзнятий матеріал буде позначатися видимими напівпрозорими мітками. Працювати WebcamMax може в операційній системі Windows 7 і 8.SMRecorder – має базовий програмний функціонал, що дозволяє записувати відео на екрані комп’ютера або в певній його частині. Простіше кажучи, ця програма має чарівною простотою і обходиться своїм користувачам даром. Платити за неї не потрібно. Матеріал зберігається в форматах .MP4 і .AVI. Що стосується характерних особливостей, то тут вони виражаються в тому, що можна синхронізувати відео та аудіопотоки, а також, додавати примітки. Інтерфейс російськомовний. Тому у наших співвітчизників не виникає труднощів з освоєнням функціонала.Ета утиліта може писати відео не тільки з вебкамери, але і з екрану або монітора, оскільки вміє захоплювати запис прямо звідти. Файли зберігаються в форматах: .WMV, .ASF, .AVI. Крім того, попередньо можна виконати налаштування або переглядати задані параметри захоплень таких критеріїв, як:

 • яскравість,
 • контрастність,
 • кольорова гамма,
 • компресія (рівень стиснення),
 • кодеки, які плануються до використання,
 • файловий формат, в якому повинен зберігатися відеосюжет.
 • Ну і, звичайно ж, в якості бонусу, надається можливість формувати скріншоти прямо по ходу зйомки.

Програма безкоштовна. Інтерфейс – російськомовний. Її характерною особливістю вважається здатність ставити на паузу захоплення з метою запобігання випадкового запису зайвих або непотрібних моментів. Після цього, можна проводити редагування, дописувати текстові коментарі, логотипи, перевертати кадри і масштабувати.

Ссылка на основную публикацию