Програма для створення образу ISO на Windows

На сьогоднішній день мало хто продовжує записувати ігри, фото, відео і музику на диски. Вся інформація зберігається або на ПК, або на жорсткому диску. Але також ви можете зберігати копії на комп’ютер, перетворюючи диски в образи. Допомогти в цьому процесі вам можуть спеціальні програми.

Ви зможете знайти достатньо багато інформації про те, як здійснити конвертацію. У даній статті будуть розглядатися найпопулярніші утиліти, з яких ви зможете вибрати найбільш підходящу вам.

UltraISO

Цей додаток займає перше місце в рейтингу найбільш популярних інструментів для створення образу диска. UltraISO дає можливість працювати з образами, USB-накопичувачами і багатьом іншим.

Ви зможете створювати образ диска не тільки в форматі ISO, але і в будь-якому іншому зручному для вас.

PowerISO

Дана утиліта надає практично ті ж функції, що і вищеописана програма. З PowerISO ви можете створювати і налаштовувати образи, копіювати диски.

Так як цей інструмент дуже простий у використанні, його можуть швидко освоїти навіть починаючі користувачі. Але, незважаючи на легкий інтерфейс, утиліта нічим не поступається в роботі інших програм.

CDBurnerXP

Мінусом вищеописаних інструментів є платний функціонал. CDBurnerXP, на відміну від своїх попередників, не вимагає плати за експлуатацію. З даною програмою ви зможете з легкістю записувати необхідні дані на диск.

Також однією з функцій, передбачених в цій утиліті, є перетворення дисків в образи. Єдиним недоліком інструменту є те, що він надає можливість працювати тільки в форматі ISO.

Читайте також: Чим відкрити файли MDF і MDS Daemon Tools Lite що це за програма Чим відкрити файл MDX Astroburn Lite – що це за програма, огляд

DAEMON Tools

Це ще одна утиліта, яка на слуху, напевно, у кожного користувача ПК. Використовуючи цей інструмент, ви зможете працювати комплексно з образами дисків. На сьогоднішній день програма існує в різних версіях. Вони відрізняються і вартістю і функціоналом. Незважаючи на різноманітний вибір, для того щоб перетворити диск в образ вам буде цілком достатньо і найпростішої версії.

Alcohol 52%

Багато користувачів не з чуток знають про цю програму. Практично всі, хоча б раз, намагаючись створити образ диска, стикалися з Alcohol 52%. Ця утиліта прекрасно справляється із завданням створення образів дисків. Зовсім недавно цей інструмент став не безкоштовним, але автори програми навмисно зробили вартість низькою, для того щоб Alcohol 52% була доступна для всіх.

CloneDVD

Незважаючи на те, що дана програма призначена для перекладу даних з DVD диска в уже відомий формат ISO, вона не поступається в популярності описаним вище утилітам.

Виходячи з цього, якщо вам необхідно конвертувати DVD-файли у файли образів, CloneDVD ідеально підійде для того щоб впоратися з цим завданням.

У даній статті були описані найосновніші програми для перетворення дисків в образи. Були розглянуті не тільки всім відомі безкоштовні інструменти, але і більш специфічні, які мають пробну версію і передбачають оплату за експлуатацію. Будь-яка із запропонованих утиліт для створення образів дисків чудово впорається з конвертацією, не доставляючи будь-яких складнощів при використанні.

Ссылка на основную публикацию