Програма для створення календарів з фотографіями своїми руками

Чудовий подарунок для сусідів або колег по роботі – календар, зроблений своїми руками. Завдяки спеціальній програмі його можна зробити і роздрукувати на кольоровому принтері за кілька хвилин. Здивуйте своїх знайомих унікальним дизайном і подаруйте їм календар власного виготовлення!

Які бувають календарі?

Перш за все давайте визначимося, що саме ми будемо робити: великий настінний перекидний календар з окремими відривними листами (палітурка його можна замовити в будь-якій друкарні за смішні гроші). Можливо, вас цікавить створення великого календаря – плаката, де всі дні майбутнього року розписані на одному аркуші. Якщо календар і планувальники, в яких обов’язково відводиться місце для рукописних позначок, перекидні календарі, настільні та безліч інших. Якщо ви вже визначилися з вибором – приступаємо до наступного пункту програми.

Програми для календарів

У мережі можна знайти безліч програм зі зручним інтерфейсом, які допоможуть у створенні календарного шедевра. Практично будь-яку з них можна використовувати безкоштовно – на пробний період часу або завжди. Простий набір в пошуковику дасть нам цілий асортимент таких програм.

Давайте розглянемо процес створення нового календаря на прикладі Дизайн Календарів від AMS Software.

Переваги використання програми:

  • ви можете за своїм бажанням додати в календар особисті свята: день народження, ювілеї урочистих подій та інше;
  • ви зможете вибрати свій шрифт і шаблон для майбутнього сувеніра;
  • ви сміливо використовуєте власні фотографії і зображення для того, щоб зробити готовий календар унікальним і незабутнім.

Ось головна сторінка цього ресурсу.

Беремо безкоштовну версію програми, вибираємо мову інтерфейсу і встановлюємо її на потрібний диск.

Робота з програмою

Програма зі створення календарів платна, але ми зможемо трохи скористатися її демо версією безкоштовно. Перше вікно пропонує нам створити власний календар або продовжити роботу над старим проектом.

Нам пропонують готові розділи шаблонів для створення потрібного календаря Припустимо, ми хочемо піднести простий настінний календар. Для цього вибираємо потрібний шаблон.

Відкрилося меню пропонує нам розглянути готові шаблони.

Вибираємо той, що нам більше подобається.

вибір зображення

Наступний крок – вибір фотографії для календаря. Фото можна взяти своє: унікальність – найцінніша риса для будь-якого подарунка.

Наступний крок: використання функції «Початок календаря. За замовчуванням там поставлено січень наступного року. Але якщо цей проект створюється, як подарунок імениннику, то календар можна почати, в принципі, з будь-якого дня в році.

Перший макет нашого подарунка готовий. Він має ось такий вигляд.

Останній крок – вибір мови, способу виділення вихідних і святкових днів, додавання власних свят. Все це виконується досить легко: інтерфейс програми зрозумілий навіть новачкам.

Меню «налаштування свят» розташоване в опції «оформлення місяців». Тут ми зможемо виділити свята так, як нам подобається – наприклад, замінити стандартний червоний колір на зелений – в тон основного фото. Опція дозволяє виділити дату власного тожества одним кліком миші. Для цього тиснемо на іконку «додати свято» вибираємо дату майбутньої події.

Ось так можна намалювати на календарику День Народження.

У готовому шаблоні це буде виглядати так.

Тепер давайте спробуємо зробити щомісячний календар. Для цього зайдемо в меню готових шаблонів і виберемо потрібний.

Вибираємо формат аркуша і тип дозволу.

Ось так виглядає перший місяць шаблону.

Справа знаходиться меню, де можна вибрати потрібний фото з галереї і зробити власний макет. Це можна виконати без всяких підказок, вибрати картинку, оформити лист і підібрати тип і розмір шрифту. Картинки, до речі, є і в галереї самої програми, їх багато, і вони дуже непогані. У мене вийшло ось так.

Продовжуючи роботу над кожним місяцем, отримаємо унікальний календар з цікавими фотографіями і своїми датами урочистих подій. Готовий проект можна роздрукувати прямо з програми або зберегти на зовнішньому носії для кінцевого палітурки в друкарні.

Ссылка на основную публикацию