Програма для рингтонів на Андроїд: створення і редагування

Перетворювати окремі частини музичних композицій в гучні рінгтони на Андроїд пропонують сторонні розробники з Google Play практично безперервно – в мережі знайдуться десятки звукових редакторів, здатних і ефекти додавати, і музику обрізати, і навіть виходить результат від шумів рятувати за якихось 5-7 хвилин .

І, хоча ринок настільки сильно переповнений, знайти дійсно хороші програми для рингтонів складніше, ніж здається на перший погляд. Десь повно реклами, в якихось додатках в виходить рингтон додається «звукові позначки» (мовляв, створено в «такому-то сервісі»), а часом виникають проблеми зі збереженням результатів.

Звідси, власне і ідея – відшукати тих помічників, які не страждають від перерахованих проблем:

Ringtone Maker – MP3 Cutter

Компактний редактор на Андроїд, за дві секунди справляється і з MP3, і з WAV, і з AAC, AMR і M4A. З плюсів – гнучке налаштування рингтон (буквально до мілісекунди), наявність підказок, націлених на новачків, пошук мелодій, збережених і на внутрішній і зовнішній пам’яті смартфона, і на хмарних сховищах (зрозуміло, доведеться пройти авторизацію).

З плюсів перед конкурентами – легкий доступ до диктофона. Якщо вже з’явилося бажання записати «власний рингтон», то Ringtone Maker перед поставленою метою точно не стане на заваді.

А ще тут прекрасно посилюється звучання (причому, зайві шуми виправляються і підсумковий результат чується чудово).

Ringdroid

Інструмент для рингтонів, що з’явився в Google Play ще в 2008 році, і вже через пару місяців перетворився з маловідомої новинки – в легенду жанру. Розробники змогли привернути увагу різними способами – і виразним інтерфейс без додаткових кнопок, складних меню і непотрібних функцій, лише відволікають від роботи.

Подбали розробники і про блискавичне пошуку початкових кодів, причому, як в мережі, так і на смартфоні або планшеті. Дістатися до результату дійсно виходить за якихось 3 хвилини, а далі – залишається створювати рінгтони, сигнали будильники або оповіщення.

Поширюється Ringdroid безкоштовно і не вимагає додаткових платежів. Головне – лише зрідка поглядати рекламу і рухатися до мети.

Audiko

Програма – мультифункціональний аудіоредактор, справляється з будь-якими завданнями. Знадобилося створити музику для SMS? Не проблема. Потрібна гарна звукова заставка в 15-20 секунд? І з таким Audiko впорається. Причому, без реклами і перерв на оплату додаткового інструментарію.

З додаткових переваг редактора – розділ зі шпалерами для робочого столу і вже готовими мелодіями, які придумані учасниками спільноти і викладені у вільний доступ. Завантаження відбувається блискавично, але, при бажанні, трек можна прослухати ще й до натискання на кнопку «Завантажити».

Ringtone Maker

Всеїдний помічник на Андроїд, справляється з будь-якими форматами аудіо, але страждає від архаїчного дизайну і застарілих способів взаємодії з доступним інструментарієм. Замість красивих повзунків – текстові поля для введення цифр.

Замість жестів, здатні наближати структуру тексту – нудні кнопки «Плюс» і «Мінус». Якщо ж не відволікатися на такі мінуси, то працювати з Ringtone Maker (хоча б через відсутність реклами), але в іншому – знайдуться пропозиції і цікавіше.

Ссылка на основную публикацию